הבלוג של sharonbar

sharonbarשרון בר

אני שרון בר, בן 24, חובב מוזיקה עכשווית ומוזיקה בכלל. מאד אוהב את הז'אנר של תוכניות הריאליטי. שרון בר מנגן באורגן מגיל 11. שרון בר - אין עליי במוזיקה

עדכונים:

פוסטים: 18

החל מנובמבר 2013

חשיפה מיוחדת של שרון בר על מי שבאמת מתפשט בטלוויזיה שלנו ומי שלא יעשה זאת לעולם. פוסט מיוחד על מחיר החשיפה.

07/12/2013

מאת שרון בר

היום אני רוצה לדבר איתכם על התפשטות. על המעשה הזה של להוריד את כל הבגדים, להסיר את כל השכבות, להסיר את כל המחיצות ולהראות את הפנים האמיתיות שלכם.

היום, בתוכניות הריאליטי שאני צופה ומבקר אני מגלה הרבה מאד תחפושות. אנשים שמתחפשים, שמנסים למצוא חן, שמרוצים לעורר עניין או הערצה ומעוררים גועל.

אני לא מדבר על כל השופטים, המנחים והמשתתפים בתוכניות הריאליטי השונות שמציפות את הערוצים שלנו. אני מדבר לכל שופט ושופט, לכל מתמודד ולכל מנחה ומשתתף בתוכנית.

כל אחד יודע בעומק ליבו אם הוא מתחפש או אמיתי. בעיניי חלק גדול מהאנשים הם הם שחקנים בהצגה. אבל שחקנים רעים, גרועים, מעוררי רחמים ואמפתיה.

בבקשה מכם, אף אחד לא הזמין אתכם להיות על מסך הטלוויזיה שלהם, אז אם נתנו לכם הזדמנות לכבוש בכוח את מסך הטלוויזיה לפחות תהיו אתם, תהיו אמיתיים ואל תהיו לייצנים.

והמבין יבין .

עוד מהבלוג של sharonbar

שרון בר ממליץ על פנינה רוזנבלום

שלום לכולם, אני שרון בר ואני כרגיל רוצה לדבר על רייטינג ועל טלוויזיה ולתבל במוזיקה מצויינת. בתקופה האחרונה יש הרבה מאד תוכניות ריאליטי, המון תוכניות בישול, מוזיקה, היכרויות ומה לא... כולם מחפשים את הנוסחה לרייטינג ורבים...

תגובות

פורסם לפני 6 years

שרון בר על פרשת הזמר והקטינה ומה שמסביב

מאת שרון בר איך זה באמת שכוכב אחד מעז למען השם להסתבך בכזו פרשייה: השבוע התפוצצה פרשת ״הזמר והקטינה״ שחשפה כי זמר מפורסם קיים יחסים אסורים עם קטינה בת 15. היה? לא היה? בהסכמה? לא בהסכמה? השאלות הללו ימשיכו להטריד אותנו...

תגובות

פורסם לפני 6 years

שרון בר שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי! כאן שרון בר ואני רוצה להזמין אתכם לקרוא מה שאני כותב כאן ולשתף אתכם. תיהנו, שרון בר. ...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה