הבלוג של שרון דוד תכנון ועיצוב פנים

עיצוב בגובה העיניים

שרון דוד מעצבת פנים מזה 25 שנה, אמא לשתי בנות . בעלת משרד לעיצוב פנים העוסק בעיצוב בתים, דירות , משרדים וחללים ציבוריים משלב התכניות ועד שלב הלבשת הבית . מאמינה בעיצוב פרקטי ונוח. שיתאים ללקוח לאופיו ולאורח חיים בצורה נוחה... +עוד

שרון דוד מעצבת פנים מזה 25 שנה, אמא לשתי בנות . בעלת משרד לעיצוב פנים העוסק בעיצוב בתים, דירות , משרדים וחללים ציבוריים משלב התכניות ועד שלב הלבשת הבית . מאמינה בעיצוב פרקטי ונוח. שיתאים ללקוח לאופיו ולאורח חיים בצורה נוחה ונעימה.

עדכונים:

פוסטים: 2

החל ממאי 2019

כשהתגרשתי לפני שנה הרגשתי איך הכל מתפרק לי, בסופו של דבר בית הוא איפה שהלב שלנו נמצא

30/05/2019

בית הוא המקום בו הלב שלך נמצא צילום: שירן כרמל

בית הוא המקום בו הלב שלך נמצא
צילום: שירן כרמל

25 שנים של עיצוב פנים. במהלך השנים האלה גיבשתי את זהותי העיצובית ואת מה שאני מאמינה בו. אפשר לקרוא לזה התורה העיצובית שלי, האמונות, הערכים, האני מאמין שלי. כל חיי האמנתי שעיצוב פנים הוא לא רק עיצוב, זה הרבה מעבר לעיצוב, הרבה מעבר ליופי, מורכב מהמון פריטים קטנים, מהמון החלטות, מהנדסת אנוש שאסור להתעלם ממנה, מפרטים טכניים וממה באמת מרגיש האדם שלו אני מעצבת את הבית, מה הוא צריך, פונקציונלית ומנטלית, מה הוא אוהב.

כל חיי עיצבתי בתים למשפחות, מתוך אמונה שמשפחה היא ערך עליון, מתוך אמונה שאני עוטפת את המשפחות האלה במקום בטוח, מקום שכיף להם לחזור אליו הביתה, מקום שהוא שלהם ומאפיין אותם מכף רגל ועד ראש, מקום שהם קוראים לו בית. עיצבתי עשרות בתים לעשרות משפחות ותמיד בידיעה שאני מעצבת רק להם, בהתאמה אישית, מתוך הלב, מגשימה להם חלומות,  רכשתי לי מתוכם חברים אמתיים וקרובים ללב.

בית שעיצבתי פעם שנייה עם לקוחות שנכנסו לי ללב.  צילום: שירן כרמל

בית שעיצבתי פעם שנייה עם לקוחות שנכנסו לי ללב.
צילום: שירן כרמל

ואז בדיוק לפני שנה כל מה שהאמנתי בו, המודל המשפחתי, התנפץ לי מול עיני. 22 שנה שזכיתי באהבה גדולה ויצרתי משפחה שאני גאה בה, עיצבתי לנו 4 בתים שאחד היה יותר יפה מהשני, פרקטי, חם, נעים, והכי אנחנו, בתים של אהבה ומשפחה. ולפני שנה התגרשתי! תחושה שהכל מתפרק, כל מה שבנינו במו ידינו שנה אחר שנה, כל מה שייחלתי לו, המשפחה שלי מתפרקת, אני שכל חיי סובבת סביב משפחות, בונה להן בתים, בחום, ברגישות, בפרקטיות מכל עבר, אני שעיצוב פנים בגובה העיניים הוא האני מאמין שלי – הכל התפרק לי. ואכן שקעתי, לא בא לי לעצב, לא בא לי לקום בבוקר, לא בא לי לראות משפחות מאושרות סביבי, מי אני שאצור להם סביבה חמה ונעימה ואת שלי לא הצלחתי לשמר, לא בא לי ליצור, פשוט שקעתי!

היום שנה אחרי אני מבינה : בית הוא המקום בו הלב שלך נמצא!

מסדרת בית לקראת צילומים צילום: שירן כרמל

מסדרת בית לקראת צילומים
צילום: שירן כרמל

היום שנה אחרי אני חוזרת להאמין בכל מה שהאמנתי בו, אני קמה כל בוקר לעצב בתים שאני מאמינה בהם, לא משנה מה ההרכב של הנפשות בבית , אבא אימא וילדים, אבא ואבא וילדים, אימא ואימא וילדים, אימא , שתי בנותיה וכלב הורס, לא משנה מה ההרכב, משנה הלב, איפה נמצא הלב שלך, איפה נוח לך לקום כל בוקר, איפה אתה הכי אתה, אז שכרתי דירה ( שאני אגור בדירה שכורה ?), ואמרתי אני מעצבת לי אותה לי ולבנותיי בצורה שהכי נוחה לנו, בצורה שנרגיש שזה הבית שלנו, בצורה שיהיה לנו כיף לקום כל בוקר, לארח, לצחוק, לאהוב, לאכול, לעבוד ולחיות. והפלא ופלא כולם וגם אנחנו מרגישים שמכל הבתים שלנו זה הכי נכנס ללב, זה הבית שהכי נוח לנו בו, נעים ומזמין, זה המקום שלנו, גם אם יש ארונות מאיקאה, או ריצוף שאני לא מתה עליו, גם אם המטבח הוא סטנדרט של קבלן ששדרגתי אותו, גם אם לא כל דבר אני אוהבת פה, גם אם חסר הבן זוג כרגע והוא מחכה לי מעבר לפינה באהבה גדולה. מה שחשוב הוא שהלב שלי ושל בנותיי פה.

הדירה השכורה שלי  צילום עצמי

הדירה השכורה שלי
צילום עצמי

אז כל מה שאני רוצה להגיד זה שאני מאמינה בבתים למשפחות, רווקים, גרושים, זוגות מעורבים או חד מיניים, לא משנה מה, העיקר שירגישו שהם במקום שבו הלב שלהם נמצא, אני מאמינה בעיצוב פרקטי שמותאם לנו, לא לפי האופנה האחרונה או המאגאזין האחרון על המדף, בעיצוב פרקטי שעונה על צרכים ומשלב את מה שאנחנו אוהבים, את מי זה מעניין שצבע השנה הוא קורל ואני בכלל אוהבת וורוד. הכי חשוב שנעשה מה שאנחנו אוהבים בהתאמה מושלמת אלינו, בבית שלנו ובחיים, הכי חשוב שיהיה לנו נעים ונוח לקום כל בוקר ולחזור הבייתה למקום הנעים שלנו.

וככה אני מעצבת! אוהבת לעצב וליצור בתים מכל סוג לאנשים מכל סוג.

אז אם גם אתם מאמינים בעצוב בגובה העיניים אני מזמינה אתכם להמשיך לעקוב אחריי פה בבלוג.

באינסטגראם

באתר שלי

ובפייסבוק

בית הוא המקום בו הלב שלכם נמצא – אל תשכחו את זה.

עוד מהבלוג של שרון דוד תכנון ועיצוב פנים

תצוגה מקדימה

עיצוב פנים ואני

  כשהשתחררתי מהצבא, מיד נרשמתי ללימודי עבודה סוציאלית באוניברסיטת תל אביב, התקבלתי ושמחתי. לא טיול אחרי צבא ולא בילויים, ישר לימודים, אוניברסיטה. ואז קמתי יום אחד, אני? שכל חיי הייתי בוועדת קישוט, ציירתי, חרזתי,...

תגובות

פורסם לפני 4 weeks

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה