הבלוג של פיני שרגיל בן סירה

פיני שרגיל בן סירה

בן זוג, אבא, בן של, אח, גיס, דוד, חבר || מתאמץ לשמור על האופטימיות והשפיות, שלי ושל אחרות ואחרים, במקום ובתקופה הקשים בהם אנו חיים || בעל כוונות טובות, סקרן, ביקורתי, שואף לצדק, מצחיק, רציני || בן 54, עובד סוציאלי במפעל מוגן רב... +עוד

בן זוג, אבא, בן של, אח, גיס, דוד, חבר || מתאמץ לשמור על האופטימיות והשפיות, שלי ושל אחרות ואחרים, במקום ובתקופה הקשים בהם אנו חיים || בעל כוונות טובות, סקרן, ביקורתי, שואף לצדק, מצחיק, רציני || בן 54, עובד סוציאלי במפעל מוגן רב נכותי המעסיק נשים וגברים עם צרכים מיוחדים.

עדכונים:

פוסטים: 128

החל מאוגוסט 2011

.

חברים מהממים ומסוקסים שלי, הפעם אני פונה רק אליכם, גברים גברים שכמותכם, ומבקש שתעיפו מבט ברשימה הקצרה שניסחתי – רשימת הסיבות להגיע לצעדת השרמוטות ביום שישי, ה-4/5, בשעה 10:00 בכיכר רבין.

1. כי כל אחד ואחד מכם הוא בוודאות בן של אישה וגם אח של אישה ו/או בן זוג של אישה ו/או אב לאישה (או בת שתהיה לאישה. זה היינו הך) ו/או חבר / ידיד / קולגה / מכר של אישה ושל נשים.

2. כי פגיעה בנשים משפיעה עליכם גם אם אתם לא הפוגעים. קודם כל זה נובע ישירות מהסיבה הראשונה (אם מישהו קרא לאמא / אחות / בת זוג / בת / חברה שלכם שרמוטה זה לא נוגע אליכם?) וגם כי פגיעה בנשים מייצרת סביבת חיים אלימה, כוחנית ודורסנית וכולנו חולקים את סביבת החיים הזו.

3. כי אתם הרי שונאים שאומרים “כל הגברים” או “אתם הגברים” אז הנה יש לכם הזדמנות מצוינת לא להיות “הגברים” האלה. תהיו אחרים. עשו מעשה.

4. כי להשאיר את המחאה רק לנשים זה בעצם להגיד שפגיעה בנשים היא בעיה רק של נשים ולכן גם הפתרון צריך להיות רק של נשים.

5. כי גם אם לא תאהבו לשמוע את זה ותכחישו בתוקף, כל אחד ואחד מאתנו התייחס לנשים לפחות פעם אחת בחייו באופן מקטין, מבזה, מזלזל, מחפיץ, מאיים, כוחני, מטריד, משפיל וזו הזדמנות טובה לתקן קצת מזה.

6. כי להזיז ת’תחת, לצאת לרחוב ולמחות זה תמיד יותר מספק ותורם ומשמעותי מאשר לשבת בבית וללחוץ לייק.

ובטח יש עוד סיבות מצוינות. תרגישו חופשי להוסיף לרשימה.

אה, כן, עוד משהו. עם כל הרצון הטוב, הנאורות הרבה והפמיניזם המזוקק שלכם ושלי אנחנו בוודאות מלאה נרגיש קצת לא נוח בצעדת השרמוטות, כי נראה נשים שלבושות או לא לבושות באופן שיהיה לנו קצת קשה לקבל, נשים שיצעקו קצת יותר מדי בקול רם, נשים ש… רחמנא לצלן… יהיה להן מה להגיד, נשים שיש להן טענות קשות כלפינו, נשים שיתבטאו בכעס ובזעם ובכאב ובאופן כללי נשים שמתנהגות אפעס לא בדיוק כמו שאנחנו חושבים, בסתר לבנו, שנשים צריכות להתנהג. מעולה. לא יזיק לנו להרגיש קצת לא נוח. להרגיש לא נוח זה בריא ומלמד ומועיל.

לחצו כאן כדי להגיע לדף האירוע ובדף עצמו לחצו על השתתפות. על הדרך, צפו בסרטון שמופיע כאן. יש בו את כל התשובות המדויקות והברורות ביותר.

ניפגש.

 

עוד מהבלוג של פיני שרגיל בן סירה

אני - אויב העם

\\ אהובתי, שמכירה אותי טוב מכל אדם אחר, חריפה וחדת הבחנה. "אתה נראה היום בדיוק כמו שנראית כשחזרתם מהשביתה." לא נעים להודות, אבל בדיוק כך. היא רואה, והיא אומרת מה היא רואה. הכוונה היא לשביתת העובדות והעובדים הסוציאליים –...

תצוגה מקדימה

מזרחים עליך!

\\  . הבחירות הקודמות והשכנוע הפנימי העמוק שלי על כך שהמוני אדם יצביעו, כמוני, לארץ חדשה, הספיקו כדי ללמד אותי סופית עד כמה אין להסיק ולו מסקנה אחת מהפיד. הפיד שלי...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

השריטות של כולנו

\\ שריטות על הפילם מסמלות סרט ישן. זה מוכר לכולנו. בעקבות אירועי הימים האחרונים חשבתי על שלל השריטות שכל אחת ואחד מאתנו צוברים. במיוחד חשבתי על השריטות הקשורות למה שרובנו קוראים לו "המצב הבטחוני", על נגזרותיו הרבות. אוסף...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה