הבלוג של Shani Burshtein

על סדר היום

עדכונים:

פוסטים: 9

החל מדצמבר 2011

בשבועות האחרונים היה קשה להיות ישראלי או יהודי במדינת ישראל. החל מהמהומות הברבריות של ארגון ‘לה פמיליה’, שהכתימו מדינה שלמה, דרך הדקירות הרצחניות במצעד הגאווה בירושלים ועד לשריפת התינוק הפלסטינאי בן השנה וחצי. כביכול שלושה אירועים שונים, במקומות שונים שנעשו ע”י אנשים שונים. אבל, לשלושת האירועים המכוננים האלו בחברה הישראלית יש משהו משותף אחד: איבוד הבושה.

ברוב מדינות העולם גילויי הבעה של משהו שאפילו מתקרב לשנאה, גזענות או אפלייה תמיד מלווה בבושה גדולה, תירוצים והסברים מגומגמים וכל מיני מכבסות של מילים שמטרתם, להסתיר את ההתנהגות או המחשבות האלו, ןלא להודות בהם. מכיוון שזה פשוט לא מתקבל על הדעת שבחברה מערבית, דמוקרטית יש מקום למחשבות מסוג זה ובטח ובטח שלא למעשים. במדינתינו לא רק שזו לא בושה, זו סוג של גאווה במחוזות מסויימים ואידיאולוגיה של ממש במקומות אחרים. השנאה אצלם היא דבר לגיטימי ונורמלי, וכל מה שמשתמע ממנה אם זו גזענות לשמה או אפליה בוטה, הם בתחום המותר הן בהתבטאויות והן במעשים. כי שם זה פשוט נחשב נורמלי ובעיקר צודק.

בכל מדינה בעולם יש שנאה, גזענות ואלימות, אנחנו לא המצאנו את זה, אבל אצלינו היא מתחילה ומגובה מראש הפרמידה עצמה, במקום הראשון שאמור לגנותה, לחוקק נגדה ובעיקר לשמור על אזרחיה מפניה. איבוד הבושה מתחיל בממשלת ישראל! החל משרת התרבות רגב, שמצטלמת עם ארגון ‘לה פמיליה’ ומגנה על חבריה, דרך חבר הכנסת סמוטריץ’ שארגן ‘מצעד בהמות’ כקונטרה למצעד הגאווה, ומפלגה שלמה בשם ‘הבית היהודי’, שבלי טיפת בושה יוצאת נגד אוכלוסייה שלמה של אזרחים ומונעת מהם זכויות אדם ואזרח אשר כל שאר המדינה זכאים להם, דרך ח”כ מוטי יוגב אשר קרא להרוס את בית המשפט העליון בדחפור, וכמובן, לא נשכח את ראש הממשלה, בנימין נתניהו, שיצא אל ציבור מצביעיו עם המשפט הבלתי יאומן – “הערבים נוהרים לקלפיות”. כשהראש מסריח כל המדינה בסכנת קיום!

מי שחושב שרצח של ילדה בת 16 שהשתייכה או רק תמכה בקהילת הלהט”ב, היא בעייה רק של הקהילה טועה בגדול, מי שחושב ששריפת תינוק או נער בעודו בחיים היא בעייה רק של הפלסטינאים, או במקרה הטוב של השמאלנים, טועה בענק! מדינת ישראל עומדת עכשיו מול האיום הקיומי הגדול ביותר שלה, והוא טרור חסר שליטה של מיעוט מטורף ומשיחי, אלים ומלא בשנאה שמעז לנמק את מעשיו בביסוס הלכתי כזה או אחר.

 כל מעשי הטרור האלו הם תוצאה ישירה להתבטאויותהם ומעשיהם של שרים וחברי כנסת אשר בצורה עקבית משתמשים ביד רכה ורופסת מול ‘ארגון להב”ה’, פעולות ‘תג מחיר’, ‘נערי הגבעות’ ושאר מטורפים. להם הכוח לשנות את המציאות, אבל הם בוחרים לא לעשות כלום, ורק אחרי שנעשה רצח הם מייד ממהרים לגנות, לזכות בהון פוליטי תוך כדי, ובצורה הכי צינית ושפלה להציג עצמם כקורבנות של השמאל הסהרורי, בפשעים שלהם עצמם.

טוב עשו הקהילה הלהטב”ית שמנעו מאנשים מסיתים ומלאי שנאה כמו ינון מגל או נפתלי בנט להגיע ולנאום בעצרת הזכרון לרצח בבר נוער ולדקירות בירושלים. נבחרי העם שכחו שהם נבחרו לשרת ולייצג את העם, כולו, וזו זכות גדולה לבוא ולנאום בעצרת זו ומי שחושב שהוא עושה טובה למישהו שהוא מגיע טועה בגדול ולא מבין את תפקידו!

אם ארחיק לכת ואשתמש בביטויים שיצאו מפיהם של האנשים המצויינים בפוסט זה, אומר להם, שהמתנחלים פורעי החוק הם סרטן בלב המדינה, המכרסם כל חלקה טובה בה ומאיים לכלותה, שמפלגת ‘יהדות התורה’ היא מפלגה פאשיסטית ואחת מסכנות הדמוקרטיה הכי גדולות שהיו במדינה מאז הקמתה, ושהעומד בראשה, ראש הממשלה בנימין נתניהו, נותן למיעוט קיצוני, לאומני ומסוכן לשלוט בו ולנהלו ביד רמה, ובמקום למלא את תפקידו ולעשות מעשים מתבקשים מולם, הוא מעדיף לשלוט על העם בכוח ההפחדה וביסוס וחיזוק השנאה ופילוג האזרחים, כדי לבסס את מעמדו ולשמור על כסאו.

שריפת התינוק בעודו בחיים, המוות של הילדה בת ה-16 ממצעד הגאווה בירושלים, והמוות העתידי של ישראלים שיגיע בתגובה לתג המחיר האחרון, הוא דם על הידיים של המנהיגים שלנו!

אם הרוב השפוי לא יתעורר בזמן, לא יהיה לו עבור מה להתעורר יותר..

עוד מהבלוג של Shani Burshtein

קרקס ענבל אור – אישה ופשעה

בשבועות האחרונים לא ניתן לפתוח טלוויזיה, בין אם זה תוכניות אקטואליה, מהדורות חדשות ואפילו תוכניות סאטירה ותוכניות אירוח, רדיו או מדיות חברתיות, בלי לקרוא או לצפות בקרקס 'ענבל אור'. נראה כאילו זה הדבר הבוער והחשוב ביותר...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תסתכלו למציאות בעיניים

יש משהו מאוד מעורר בכל הקשור למין, הוא גורם לנו מייד להגיב, לצחקק, להתרגז, להגן עליו. אף אחד לא נישאר אדיש, לכולם יש דיעה איתנה בנושא, ואנחנו מוכנים לכל ויכוח שיעלה סביבו. זה מה שגורם עכשיו החוק החדש, ה"חוק הפללת הלקוח",...

תגובות

פורסם לפני 8 years

מיסוד האלימות

הבוקר יצאתי מהבית והחלטתי ללכת קצת ברגל. היה יום יפה, מחירי הדלק האמירו למחירי הזהב, ומאחר והפעילות הפיזית האחרונה שעשיתי הייתה לרדת במעלית כדי לזרוק את שקית הזבל, הליכה רגלית נראתה הגיונית מאי פעם. אחרי עשר עשר דקות של...

תגובות

פורסם לפני 8 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה