הבלוג של shamirerez

shamirerez

עדכונים:

פוסטים: 2

החל מספטמבר 2014

מייבש שיער מקצועי מונע את רוב הנזקים הנגרמים כתוצאה מפגיעה בלחות ובמרקם של השערות. מצד שני, המייבש לבדו אינו מספיק ומומלץ להשתמש בתכשירי לחות וחומרים מיוחדים: תכשירים אלו מונעים פגיעה הנובעת מחשיפה לחשמל סטטי של מחליק שיער, הם מאפשרים שמירה על שיער יבש לאורך זמן וגם מונעים את הצורך בייבוש נוסף.

אפשרות אחרת היא למרוח על השיער מסיכת הזנה מבוססת סיליקון. מסכה כזו תורמת למראה של השיער ולעמידות שלו בפני פגעי מזג האוויר, השמש או הלחות. המסיכה מזוהה בעיקר עם השימוש במחליק שיער, אולם היא יכולה לעזור גם לנשים המשתמשות לעיתים קרובות במייבש שיער מקצועי.

מריחה של סרום על השיער ולאחר מכן החלקה עם מחליק שיער שומרת על שורשי השערות וגם מספקת את המראה המבוקש. ההמלצה העיקרית בהקשר הזה היא לייבש את השיער בחלקים ולעבוד בעדינות ובקצב איטי מהשורש כלפי הקצוות.

מחליק שיער

עצות לשימוש במייבש שיער מקצועי

הנה עוד כמה עצות שיכולות לעזור בשמירה על השיער:

א. תדירות חפיפה – מומחים לטיפוח ועיצוב שיער ממליצים על חפיפה רק פעם או פעמיים בשבוע. תדירות כזו אינה מסלקת מהשיער את השומן הטבעי הדרוש לו לצורך הגנה מפני ייבוש יתר.

ב. שימוש במרכך – לפעמים תכשירי הטיפוח הבסיסיים הם גם היעילים ביותר. שימוש במרכך מפצה על אובדן השומן הטבעי, מחיה את צבע השיער ותורם לאפקטיביות ההחלקה והייבוש.

ג. קרם משקם למניעת שבירה – התכשיר המומלץ עבור ייבוש שיער ללא גרימת נזקים הוא קרם משקם למניעת שבירה. יש למרוח את השיער בקרם לפני השימוש במייבש, לכוון את המייבש לחום נמוך ולהרחיק את פיית המכשיר מהשיער לפחות בסנטימטר.

לסיכום, שימוש במייבש שיער מקצועי דורש גם מריחת תכשירים ייעודיים לשמירה על השיער.

עוד מהבלוג של shamirerez

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה