הבלוג של shalomb16

shalomb16

עדכונים:

פוסטים: 2

החל ממאי 2014

קיימת דרישה גדולה לשירותים מסוג ניקיון דירות לאחר שיפוץ, ניקיון של דירה לקראת החגים, ניקוי חלקים ספציפיים של הדירה פעם בשנה ועוד וזאת משום שאנשים מעוניינים בניקיון מהיר ומקצועי. מאמר זה יספק לקוראים את כל התשובות החשובות אודות ניקיון דירות מחברת ניקיון דירות מקצועית.

 ניקיון דירות- למה לא לנקות בעצמנו?

חשוב לעשות הפרדה בין ניקיון דירות חד פעמי או לרגל אירוע מסוים לבין ניקיון דירה שוטף. ניקיון דירה שוטף יכול להיעשות על ידי כך אחד מאיתנו בתדירות בה אנחנו בוחרים, אך כאשר מדובר על ניקיון בהיקף גדול יותר המצריך הסרת כתמים עקשניים, ניקוי בפינות ובגבהים אליהם קשה או בלתי אפשרי להגיע ללא ציוד מיוחד, ניקוי תריסים, הסרת שטיחים ועוד, חשוב לפעול בצורה חכמה ולהזמין את שירותיה של חברה מקצועית ובעלת ניסיון שתחסוך ללקוחותיה זמן ובכך גם כסף ותאפשר ללקוח ליהנות מדירה נקייה וריחנית תוך מספר שעות.

 חברת ניקיון- למה היא?

אם אתם מעוניינים לדעת מה ההבדל בין ניקוי יסודי לאחר שיפוץ או לקראת החגים על ידכם לבין חברת ניקיון שמציעה שירותי ניקיון דירות, בוודאי תופתעו לשמוע כי ההבדלים הם של שמיים וארץ:

  • מומחים- ניקיון דירות מתבצע על ידי אנשי מקצוע מומחים ובעלי ניסיון בתחום הניקוי אותו הלקוח הזמין.
  • ציוד- הציוד המשוכלל אותו מציעה חברת הניקיון מאפשר ניקוי מהיר ויסודי. ללקוח פרטי אין את הציוד המדובר.
  • תכשירים- רוב החנויות הביתיות אינן שמות על המדף תכשירי ניקוי מיוחדים לניקיון מאסיבי של הבית. חברות ניקיון מזמינות חומרי ניקוי איכותיים ביותר מחו”ל ולעיתים חומרים בריכוז גבוה יותר מחומרי ניקוי רגילים, דבר המאפשר הסרה מהירה וקלה של כתמים וניקוי יסודי של הבית.
  • חסכון- ניקיון של דירה על ידי חברה מקצועית תחסוך בזמנים ובכסף.
  • אחריות- החברה מספקת אחריות על כל עבודות הניקיון אותן היא מבצעת.

 ניקיון דירות מקצועי ומהיר על ידי חברת ניקיון יחסוך לכם כסף רב, זמן ולעיתים תסכול מיותר. מעוניינים לשמוע פרטים נוספים, המומחים של חברת א.ש חברת ניקיון ישמחו לספק לכם פרטים נוספים .

עוד מהבלוג של shalomb16

תצוגה מקדימה

פוליש וניקיון

פוליש וניקיון שירותי פוליש וניקיון מוצעים על ידי חברות מקצועיות שמעסיקות מומחים בעלי ניסיון וציוד המותאם לפעולות אלו. במסגרת שירותים אלו נכללים ניקוי בתים, דירות, משרדים ומרחבים חיצוניים וכן ליטוש ופוליש לרצפות.  ...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה