הבלוג של שאקטי מאי

shaktimhi

שאקטי מאי מנהלת את פראנה יוגה קולג' וייסדה מרכז רוחני מקסים בתל אביב, בית לתלמידי הקולג' ולמוריו. במשך 3 עשורים של לימוד יוגה וניהול מרכזי יוגה ברחבי העולם, חילקה שאקטי את זמנה בין הוראת יוגה והכשרת מורים. בסופו של... +עוד

שאקטי מאי מנהלת את פראנה יוגה קולג' וייסדה מרכז רוחני מקסים בתל אביב, בית לתלמידי הקולג' ולמוריו. במשך 3 עשורים של לימוד יוגה וניהול מרכזי יוגה ברחבי העולם, חילקה שאקטי את זמנה בין הוראת יוגה והכשרת מורים. בסופו של דבר החליטה להקדיש את כל זמנה ומרצה להכשרת מורי יוגה, כדי שהפצת דרכה הרוחנית של היוגה תימשך, והיא לא תיעלם בין הטרנדים החולפים המרכיבים את עולם היוגה במערב. שאקטי הקימה את פראנה יוגה קולג' כבית ספר בינלאומי ליוגה, להכשרת מורים ברחבי העולם. פראנה יוגה קולג' ממוקם בתל אביב (ישראל), ומושך סטודנטים מכל העולם. . במשך שנים פיתחה שאקטי סגנון לימוד ייחודי וכאן טמון מקור כוחם של הקורסים אותם היא מעבירה – הסגנון נקרא האתה יוגה קלאסית, תוך שימת דגש רב על בטיחות בשיעור, נשימה נכונה וזרימה אינטואיטיבית של אסאנות, שאקטי מלמדת את הסטודנטים איך ליצור ולשמר את הפראנה – כח החיים, כל זאת תוך הבאת החשיבה למצב רוגע והנאה מדיטטיבית מרגע ההווה. במהלך הלימוד, שאקטי משלבת בין מדע היוגה למדע המודרני, שתומך במה שחוו היוגים העתיקים. בין לימוד הקורסים השונים, מקדישה שאקטי את זמנה לתמיכה בתלמידים בוגרים ויוגים אחרים, שזקוקים לעזרה בהתגברות על מכשולים הניצבים בדרכם הרוחנית. הספרים, המאמרים והפוסטים ששאקטי מפרסמת, באים כדי לסייע לאנשים להפוך לחזקים ולבעלי רצון חופשי והכח לממש אותו. היא מאפשרת לכל הסטודנטים שלה גישה חופשית בכל נושא, וכך משמרת את הקשר המסורתי בין מורה ותלמיד, גם לאחר סיומם של הלימודים הפורמליים. לאחר שעברה לגור באשראם יוגה בהודו, שהתה שנה במדבר והתנסתה בתירגול יוגה מתקדם במספר מרכזים המתמחים בהאטה יוגה, הידע של שאקטי הוא בלתי רגיל והיא מעבירה אותו הלאה בצורת הלימוד המסורתית הבנויה מקשר מורה-תלמיד, כמו גם פורומים אינטרנטים וספרות מודפסת שהיא מוציאה בנושא.

עדכונים:

פוסטים: 62

החל מיולי 2013

שמי שאקטי מאי

אני בת 56

ובמשך 32 שנה אני שותה שתן בכל בוקר

לרוב האנשים שתן מעלה אסוציאציות של:

משהו מלוכלך

פסולת שהכליות מוציאות מהגוף

פעילות שאחריה צריך לשטוף ידיים

משהו רעיל ובטח מסוכן לשתיה


תסכימו איתי שאם כל הדברים שלעיל היו נכונים, 30 שנים של שתייה יומית של שתן כבר היו צריכות להראות סימנים קשים של חוסר בריאות ולגרום נזק עצום לגופי.

יותר מזה, לפי תפיסתם של רוב האנשים לגבי כל מה שקשור לנוזל הצהוב שיוצא מגופנו, כבר הייתי אמורה להיות אדם מת.

אבל לא רק שאני עדיין בחיים, לשתיית השתן יש חלק נכבד בבריאות המדהימה שאני חווה מאז שהתחלתי לטפל בגופי בנקטר מופלא זה.

לדוגמה:

זה 30 שנה שאני לא רשומה אצל שום רופא משפחה (למורת רוחה של אימי היקרה) מכאן גם נגזר שאיני רואה רופאים אחרים שרופא משפחה מפנה אליהם.

אני לא סובלת מאלרגיות או בעיות עיכול הנפוצות מאוד בעידן המודרני.

פצעי הרפס שהיו מופיעים תדירות על שפתי כל שנות ילדותי נעלמו ואף פעם לא חזרו, מאז שאני נהנת מתרפיית שתן.

אין לי צןרך בנטילת אנטיביוטיקה או תרופות אחרות, חוץ מבארוע פציעה קשה שעברתי, שכלל סכנה גדולה לקטיעת זרועי השמאלית עקב חשש לזיהום.(מכיוון שהגוף שלי היה בעל עבר נקי מתרופות, האנטיביוטיקה עבדה מהר וביעליות כשהיה בה צורך אמיתי).

למרות שהפציעה כללה גם גב שבור וישיבה בכיסא גלגלים, החלמתי תוך 3 חודשים, כשחלק גדול מהריפוי המהיר היה בזכות שימוש אדוק בתרפיית שתן.

למרות שרשמית הגעתי ל”גיל הבלות” אני לא מתמודדת עם שום סימפטומים שהם לכאורה חלק מתהליך ההזדקנות, אין לי גלי חום או מצבי רוח או כל סימפטום אחר מהרשימה השחורה של תהליך הבלות.

יחסית לגילי המתקדם, שערי עדיין מלא ומבהיק.

זה שנים שאני מלמדת שבעה ימים בשבוע, לרוב 8 שעות ביום אם לא יותר, ועדיין אני מרגישה מלאת אנרגיה.

אפשר לומר שאני וכמה מאות מליוני אנשים בעולם, הם ההוכחה החיה שלכל השאר אין את הידע הנכון לגבי אחד מהנוזלים הכי מרפאים שגופם מייצר וזה יותר מחבל, כי רוב האנשים משועבדים לתחלואים שלהם ולתרופות הסינתטיות שמכניסות אותם למעגל אין סופי של סימפטומים חדשים כתוצאה מנטילת תרופות.

urine-in-cup

אולי אתם שואלים את עצמכם ברגע זה איך זה אפשרי ששתן הוא נוזל כל כך מזין, מרפא ומעצים את מערכת החיסון ואף אחד לא יודע את זה? התשובה היא שלתרפיית שתן יש חיסרון אחד גדול בעולם המודרני: אף אחד לא יכול למכור את זה. שום קואופרטיב גדול לא יכול למכור שתן. שתן הוא אחד מהתרופות המרפאות הכי חזקות והוא חינם לכל! וזה חיסרון גדול בעולם שבו הכל עסקי. אם רוב האנשים יתחילו להשתמש בשתן כמרפא, הם יפסיקו לקנות תרופות (שלמרבה ההפתעה חלק מהן כוללות שתן ברשימת המרכיבים שלהן) מה שיוריד את רמת מכירות התרופות – אחת התעשיות הפיננסיות הגדולות בעולם.

אם ברצונכם ללמוד על אחת התרופות המופלאות שגופכם מייצר מדי יום, בה אתם יכולים להשתמש גם אם אין ברצונכם לשתות אותה, אתם מוזמנים להצטרף לסמינר תרפיית שתן

לפרטים נוספים לחצו כאן

שאקטי מאי היא מייסדת ״פראנה יוגה קולג׳״

מחברת הספר ״Enigma of Self Realization״

לתגובות ושאלות אתם מוזמנים לשלוח מייל ל: [email protected]

 

urine-therapy

 

עוד מהבלוג של שאקטי מאי

Thumbnail

הנפילה אל האור

בשנת 2008 חוויתי אירוע שהוכיח לי יותר מכל את עוצמת הדרך הרוחנית בה בחרתי לחיות מאז נעוריי. אחרי שנים ארוכות של תרגול יוגה וזן אינטנסיביים, במהלך קורס מורים שהעברתי בקופנגן, אי קטן בתאילנד, נפלתי מצוק גבוה, שברתי את עמוד...

Thumbnail

ליפול מאהבה

בצורתו האנגלית, המונח 'להתאהב' מורכב משתי מילים בעלי מטען אנרגטי הפוך. "Falling in love" מורכב ממילה אחת מרוממת, וממילה אחת הפוגמת בתחושתנו. נפילה היא מילה המתארת פעולה בלתי-נעימה שעלולה לסכן את הישרדותנו הפיזית, מצב לא רצוי....

Thumbnail

כל האמת ורק האמת - באמת?

אם במהלך המסע הרוחני אתם נתקלים באנשים שמשקרים לכם, אל תאשימו אותם. להיפך, הביטו פנימה ותבדקו היטב מתי, איפה ואיך קרה שפתחתם פתח, שמאפשר לאדם הניצב מולכם שלא להיות כנה אתכם. שהרי במסע הזה, כל אחד ואחת מאתנו מהווה מרכז היקום...

תגובות

טופ 20 - בלוגים