הבלוג של Shahar Hadar

טקסטורה – מילים של אהבה

פריקית של מילים. עורכת רגשות. מייסדת \"טקסטורה - מילים של אהבה\" מיזם תוכן רומנטי, ראשון בסוגו אשר הוקם על מנת לאפשר מענה אישי ומרגש לכל האנשים האוהבים ולהשיב עטרה ליושנה, למילה הכתובה. מתרגמת רגשות למילים של אהבה.

עדכונים:

פוסטים: 6

החל מיולי 2011

מגיע לך להביע את רגשותיך בפני אישך, הוריך וכל אורחיך בערב המשמעותי והמרגש של חייך. שהרי אם יש רגע אחד בערב החתונה שלך, בו כולם נושאים עיניהם אליך, כמה דקות בהן את ורק את באמת במרכז, רגע שהוא כל כולו לך ובשבילך זהו הרגע בו את צועדת, לבנה ובוטחת בדרכך אל בחיר ליבך, אל החופה. ברגע הקדוש והטהור הזה, כולם עומדים דוממים ומביטים בך, מלווים אותך בכל צעד ובכל נשימה, דווקא בדקות מיוחדות אלו, מגיע לקולך להישמע, מגיע לחתנך ולאורחיך לשמוע בדיוק וכמה את מאושרת, כמה את שמחה ואוהבת.

12/12/2011

ראשית – כי מגיע לך !

מגיע לך להביע את רגשותיך בפני אישך,  הוריך וכל אורחיך בערב המשמעותי והמרגש של חייך.

שהרי אם יש רגע אחד בערב החתונה שלך, בו כולם נושאים עיניהם אליך, כמה דקות בהן את ורק את באמת במרכז, רגע שהוא כל כולו לך ובשבילך זהו הרגע בו את צועדת, לבנה ובוטחת בדרכך אל בחיר ליבך, אל החופה.

ברגע הקדוש והטהור הזה, כולם עומדים דוממים ומביטים בך, מלווים אותך בכל צעד ובכל נשימה, דווקא בדקות מיוחדות אלו, מגיע לקולך להישמע, מגיע לחתנך ולאורחיך לשמוע בדיוק וכמה את מאושרת, כמה את שמחה ואוהבת.

ברכת כלה אישית בדרך כלל נשזרת בשיר המלווה אותך אל חופתך או מוקראת בתום החופה, כל אחת והבחירה שלה, והיא למעשה הרגע המרגש ביותר בערב החתונה, הרגע שלך.

ברכת כלה אישית מבוססת על סיפור אהבתך ומתארת בצורה מדויקת, מרגשת וכנה את רגשותיך, את עומק תחושותיך – את אהבתך.

לאחר פגישה ושיחה, במהלכה הקשבתי לך וכתבתי את דבריך, אני עורכת את המילים והרגשות שלך והופכת אותן לברכת כלה אישית ופרטית שנכתבה רק לך.

כי מגיע לך הטוב ביותר.

וכמובן, בלי לקפח אף אחד, ברכת כלה בקלות יכולה להיות מומרת בברכת חתן, שרוצה להקריא לכלתו מילים של אהבה ולרגש בברכה מיוחדת שיוצאת מפנים ליבו ומהנשמה.

עוד מהבלוג של Shahar Hadar

תצוגה מקדימה

ברכת כלה

ביהדות, ברכת הכלה היא בעל נוסח אחד ויחיד ובעצם, במעמד החופה המרגש, הכלה היהודית לא אומרת אף מילה.. קצת מוזר בהתחשב בזה שלערב הזה חיכתה זמן רב כל כך ובהתחשב באינספור הארגונים והסידורים שניהלה במרץ משך חודשים רבים כל...

תצוגה מקדימה

סדנת כתיבה ביפו העתיקה

כל מי שרוחש חיבה מיוחדת למילים מכיר את זה.. את התשוקה האדירה לכתוב מהבטן, מתוך תוכה של הנשמה. את הרצון העז לדייק במילה ולכתוב נקי, בלי ביקורת ובלי סימני שאלה. כמי שמתפרנסת מאהבתה הגדולה - כתיבת מכתבי אהבה וברכות כלה...

תצוגה מקדימה

אבל במה את עובדת ??

אבל במה את עובדת, היא שאלה אותי כמעט בקוצר רוח... אבל בדיוק בזה, עניתי לה בשקט, אני כותבת ומשכתבת בעבור הפונים אלי מכתבי אהבה. משום מה היא התקשתה להבין אותי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה