הבלוג של shaal4x4

shaal4x4

עדכונים:

פוסטים: 10

החל מאוקטובר 2014

טיפים לבחירת אביזרים לרכב שטח

רכב השטח לא מספיק בפני עצמו – צריך לאבזר אותו כמו שצריך

רכב שטח זו השקעה משמעותית ורצינית שלא כל אחד לוקח על עצמו. מי שנכנס לעולם של רכבי שטח, נכנס אליו מאהבה – כי רכב שטח דורש השקעה, ובתמורה אנחנו מקבלים ממנו את החוויה האולטימטיבית של כל נהג. רכב השטח מאפשר לנו לנהוג כמו שאמורים לנהוג – בתנאי שטח, עם רכב חזק וגדול שמתאים לעמידה בתנאים הקשים. עם זאת, ברור כיום כי רכב השטח בפני עצמו לא תמיד מספיק – וכמעט תמיד נצטרך לאבזר אותו בציוד המתאים לנהיגת שטח מקצועית אמיתית. אביזרים לרכב שטח הם מגוונים, וישנם אביזרים רבים שצריך לשקול להכניס מול אביזרים שחובה להכניס. ריכזנו עבורכם רשימה (לא מלאה) של כמה אביזרים לרכב שטח שיהפכו את חווית רכב השטח שלכם לבטוחה יותר, חזקה יותר ומהנה יותר.

אילו אביזרים לרכב שטח כדאי להוסיף לרכב שלנו?

  • גגונים וקשתות – לעתים קרובות נצא לטיול אתגרי או ארוך, ונזדקק לאמצעי שבעזרתו נעביר את כל הציוד שנחוץ לנו, ובכלל זה גם ציוד גדול וכבד. האופציה הטובה ביותר בנקודה זו היא התקנת גגון – שמאפשר לנו לקשור בבטיחות ובנוחות את הציוד הנחות לנו לגג הרכב.
    הקשתות השונות, בדגש על קשתות ספורט – מאפשרות לנו להעמיס ציוד מכל סוג וגודל על גוף הרכב.
  • נגררים, ווי גרירה וציוד גרירה נוסף – האמצעי הכבד יותר להעמסת ציוד רב על הרכב שלנו הוא נגררים. בכל מקרה – מומלץ לוודא שברכב שלנו יש וו גרירה, ולהתקין אחד אם אין. כשאנחנו יוצאים לטיול שטח ארוך – מומלץ בהחלט להוסיף נגרר שיאפשר לנו להעמיס כמות רבה של ציוד מקצועי ואישי, כמעט ללא מגבלות מקום או מרווח.
  • ארגזי כלים – כלי העבודה והחילוץ השונים הם הכרחיים לנסיעת שטח איכותית ובטוחה, וצריך למצוא את המכלול המתאים לרכז את כולם – גם אם מדובר בהתאמה אישית.

לרכוש אביזרים לרכב שטח ולא להתפשר על איכות

כשאנחנו מאבזרים את רכב השטח שלנו אנחנו מבטיחים את איכות הנסיעה והטיול שלנו ברכב – ולכן צריך להתייחס לאביזרים השונים כאל רכישה הכרחית וחלק בלתי נפרד מהרכב. בדיוק כמו ברכב עצמו, ברכישת האביזרים – אסור להתפשר על איכות.

אביזרים לרכב שטח - קשת ספורט

עוד מהבלוג של shaal4x4

וו גרירה

וו גרירה – מה זה?   וו גרירה הוא אביזר הבנוי לעמוד בכוחות ומשקלים גדולים. הוא יכול להיות קבוע או נשלף וניתן לחבר אותו לרכב כדי לגרור עגלה בכפוף להוראות משרד התחבורה. למעט מספר רכבים בודדים, ניתן להתקין וו בכל רכב...

וו גרירה קדמי

התקנת אביזרי גרירה יכולה לשדרג רכבי שטח והתקציב עבורם נמוך מכפי שנהוג לחשוב. בכל הנוגע לחלק הקדמי, נהוג היום להשתמש בפגוש מתכת ובתוכו כננת או להתקין וו ייעודי וו קדמי הוא אביזר שמיועד לרכבי שטח. באמצעות אביזר כזה ניתן...

תגובות

פורסם לפני 4 years

נגרר לרכב

למה צריך נגרר לרכב?   כל כלי רכב בעל משקל עצמי של יותר מ-1,000 ק"ג רשאי לגרור נגרר. השימוש בו יכול להיות מסחרי או אישי והוא כפוף להוראות המפורסמות על ידי משרד התחבורה. בנוסף, גם לנגררים עצמם יש הגבלת משקל בנשיאה. הגבלות אלו...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה