הבלוג של אחת מאיתנו

הבלוג הסודי

הבלוג הסודי של הבלוגריות בסלונה, שבו ניתן לכתוב בעילום שם את כל מה שלא נעים לכתוב בבלוג הרגיל

עדכונים:

פוסטים: 159

החל מאוקטובר 2013

“אני חושב שאני אבא פשוט מדהים”. אם גם את יצאת עם גבר גרוש, ושמעת את המשפט הזה חמש דקות אחרי שהכרתם, בואי תקראי את הפוסט הזה

07/05/2016

אבא מושלם יוצא לדייט

פגשתי גבר גרוש. כמה דקות אחרי הוא כבר אמר לי שהדבר הכי חשוב לו בחיים זה להיות אבא טוב, ושזה מה שגורם לו אושר. הוא קודם כל אבא, ורק אחר כך כל שאר הדברים.

בדרינק השני, כשאני סיפרתי לו שאני מתנדבת בעמותת (…) ובבקרי שישי עוזרת לסבתא לנקות, הוא השוויץ: “את יודעת שרוב ההורים מספרים לילדים שלהם רק סיפור אחד לפני השינה? אז אני מספר לא אחד, לא שניים, חמישה! כל ערב!”. עוד הוא סיפר שמאז שנולדו לו הילדים הוא שינה סדרי עדיפויות. הוא רואה הורים אחרים בפארק עסוקים עם הטלפון שלהם במקום להיות עם הילדים, אך לא הוא. הוא, הגיבור, זוחל בחול, מתנדנד בנדנדות ועולה על כל המגלשות.

דייט ראשון, אמרתי לעצמי, אולי ההתרגשות עושה אותו קצת מבולבל והוא שכח שאני לא פקידת הסעד שבאה לבדוק מסוגלות הורית.

סופר-דדי נוסע להורים

קצת הפריעו לי כל סיפורי גן המשחקים אבל סך הכל היה לנו חיבור טוב. דייט נחמד. הנחתי שניפגש שוב, וקיוויתי שזה יקרה ב 2016. ואז הבנתי שהוא עסוק עם היום הולדת של הבן, ועם עבודת שורשים של הבת, ובכלל: עסוק. אך כשסוף שבוע ארוך התקרב, גייסתי אופטימיות וגילחתי רגליים. ואז הוא התקשר מהדיבורית, בדרך לדרום. לוקח את הילדים ונוסע להוריו, לכל החג. מאחר וכבר יצאתי עם גברים גרושים, אני יודעת שרבים מהם עושים את זה בסופי שבוע וחגים.

אני גם יודעת מה זה לשבת ולחכות לרגע שבו הוא יתקשר, “החזרתי אותם לאמא. בואי ניפגש”.

כולם מסביב יגידו לך שבקשר כזה צריך סבלנות ושאם את איתו כנראה שזה שווה את זה. למרות שאמרתי לעצמי שאין לי כח לזה, גייסתי סבלנות. תהיי חיובית ואל תהיי שיפוטית, אמרתי לעצמי. הלכתי להתייעץ עם ידיד גרוש.

portrait-119851_1280לשבת ולחכות כשהוא יחזור עם הילדים מההורים. קרדיט צילום: מתוך אתר pixabay.com

אבא גרוע מתאהב

אותו גרוש (כבר נשוי בשנית ובאושר)  סיפר לי שכמה חודשים אחרי שהתגרש הוא כבר הכיר את אשתו הנוכחית. איך שהם התחילו לצאת, הוא התאהב בה. לא היה אכפת לו מכלום חוץ ממנה. “שיגידו עליי מה שרוצים, שאני נעלם, שאני אבא גרוע. רק אליה הייתי מכוון. רציתי אותה והיה לי ברור שזוגיות חדשה תצמח רק אם אני אשקיע בה! כל אחד אחרת, אבל אל תחשבי שזה שהוא משקיע בילדים בהכרח אומר שהוא לא מוכן לזוגיות”.

מה נשים רוצות

אז הגרוש ואני יצאנו עוד כמה פעמים. רק כשהוא התקשר לסיים את זה (תוך כדי שהוא מדבר עם הבן שלו ברקע) הבנתי כמה התישו אותי סיפורי האבא-המדהים-המשתולל-בגינה.

אולי בתיאוריה זה נשמע סקסי. במקרה הספציפי הזה היה לו גוף נוראי (מה אלוהים חשב כשהוא נתן לגבר ציצי??) ותאמינו לי שלא כיף לדמיין גוף כזה משתולל על המגלשות. אפילו בדמיון זה יותר קריפי ממדליק. אולי מישהי אחרת הייתה מתלהבת מצבירת שעות בגן המשחקים, אבל הוא גם לא ידע לנשק כמו שצריך, שזה מסתבר, משהו שלא לומדים בגן. גם לא בגן המשחקים.

cold-fog-playgroundכיף בגן המשחקים. קרדיט צילום: Pexels.com

כשאת מכירה מישהו, את קודם כל רוצה לדעת איזה אדם הוא, ואיזה בן זוג הוא עשוי להיות.

אני אישית רוצה קודם כל להכיר אותו ולראות איך הוא מתייחס *אליי*, האם אני בכלל נמשכת אליו? הוא מעניין אותי? הוא חכם ומצחיק בעיניי? בהמשך יעניינו אותי עוד דברים, בין היתר גם איך הוא מתייחס לאחרים בעולם ואיזה אבא הוא.

גבר גרוש, רוצה להרשים?

עזוב את סיפורי האבא-משקיע. זה לא עושה לנו את זה. בתור התחלה, בוא ותראה שאתה מוכן להשקיע בזוגיות. ועדיף שתעשה את כל זה, לפני שאתה מספר כמה ספרים מסדרת “הדוד אריה” קנית לילדים בחג האחרון.

עוד מהבלוג של אחת מאיתנו

תצוגה מקדימה

לעולם לא אלד שוב בוולפסון

כמה חודשים עברו מאז שילדתי את בני הבכור במחלקת יולדות בוולפסון, והחוויה המשפילה הזו לא עוזבת אותי. המצב טוב יותר עכשיו. בחודשיים הראשונים בבית חשבתי על זה בכל יום. בכל לילה. שיננתי את שמות אנשי הצוות שאיתרע מזלי לפגוש שם....

תגובות

פורסם לפני 6 years

איך לא ידעתם שהבת שלכם רוצה למות? כי היא לא סיפרה לכם

אני יושבת מול הסרט "כנרת שלי" שמספר על חייה ומותה של כנרת בן ז"ל, בתו של מנחם בן, שהתאבדה בקפיצה בגיל 19. המומים, ההורים מגלים שביתם היתה נתונה בדיכאון כבר מילדות. שהיא כתבה על רצון למות בגיל 13, 16, 18, ללא ידיעתם. וגם דברים שהם...

תגובות

פורסם לפני 6 years

ובכל פעם שאני נהדפת אחורה

אני יודעת שלא רואים עלי. זאת אומרת מי שיעבור ברחוב מולי יראה אשת קריירה מהוקצעת, מטופחת עד הקצה. כן, כזאת אני. יש לי קריירה נהדרת, יוקרתית כזו. תפקיד שכולן חושקות בו. אז לא רואים עלי, לא רואים איך אחרי שיחת השכר השנתית עם...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה