הבלוג של אחת מאיתנו

הבלוג הסודי

הבלוג הסודי של הבלוגריות בסלונה, שבו ניתן לכתוב בעילום שם את כל מה שלא נעים לכתוב בבלוג הרגיל

עדכונים:

פוסטים: 158

החל מאוקטובר 2013

חמותי

מלבד לומר לי שחבל שלא עשיתי הפלה עשתה הכל להבהיר לי כמה היא לא מרוצה מההריון הנוכחי שלי.

כשבישרנו עליו היא אמרה שהיא לא מבינה מאיפה האומץ. מאז שמעתי ממנה לפחות אחת לחודש שלה לא היה מתאים מספר כזה של ילדים.
שלא תחשבו שמדובר בילד העשירי, מדובר בסך של ילד אחד יותר מהכמות שהיא הרתה וגידלה.

היא קיטרה שבגלל התאריך המשוער הבן שלה יצטרך לשנות תוכניות טיסה אחרת היא לא תהיה פנויה לשמור על ילדיו לשבוע. בן שכל 3 חודשים מבלה בחו”ל.

היא הודיעה שלא נצפה לשום עזרה שלה. לא בהריון ולא אחריו.
זה לא שממש בניתי עליה, גם עם הקודמים העזרה שלה היתה מינימלית. בוודאי בהשוואה לכמה שהיא עוזרת עם נכדיה האחרים. אבל זה מעולם לא היה מוצהר כל כך.

היא כן שמחה מאוד לספר שיהיו לה הרבה נכדים בהשוואה לכל חברותיה. אבל כנראה שזה שאני אעניק לה את חציים לא מקנה שום נקודות זכות.

השבוע היא הודיעה לי שלא אעז לחשוב על לעשות חגיגה. “אם את עושה מסיבה זה בלעדיי”. היא גם הסבירה שכולם ככה, בראשון חוגגים בגדול, את השאר בקטן, ואת האחרון בכלל לא.

לא רואה טעם להביא עוד דוגמאות למרות שלא חסרות.

אז רציתי לומר לך, עובר קטן שלי, שאתה רצוי מאוד. אבא רוצה אותך. וגם אמא. אחים שלך מחכים לבואך. גם רוב המשפחה המורחבת שלך.

וסבתא? סבתא תתאהב בך כשתגיע לעולם, כמו שהיא אוהבת את כל שאר הנכדים. אל תקשיב לשטויות שהיא אומרת עכשיו. אל תאמין. אתה עובר אהוב ותהיה תינוק וילד אהוב.

עוד מהבלוג של אחת מאיתנו

תצוגה מקדימה

לעולם לא אלד שוב בוולפסון

כמה חודשים עברו מאז שילדתי את בני הבכור במחלקת יולדות בוולפסון, והחוויה המשפילה הזו לא עוזבת אותי. המצב טוב יותר עכשיו. בחודשיים הראשונים בבית חשבתי על זה בכל יום. בכל לילה. שיננתי את שמות אנשי הצוות שאיתרע מזלי לפגוש שם....

תגובות

פורסם לפני 5 years

איך לא ידעתם שהבת שלכם רוצה למות? כי היא לא סיפרה לכם

אני יושבת מול הסרט "כנרת שלי" שמספר על חייה ומותה של כנרת בן ז"ל, בתו של מנחם בן, שהתאבדה בקפיצה בגיל 19. המומים, ההורים מגלים שביתם היתה נתונה בדיכאון כבר מילדות. שהיא כתבה על רצון למות בגיל 13, 16, 18, ללא ידיעתם. וגם דברים שהם...

תגובות

פורסם לפני 6 years

ובכל פעם שאני נהדפת אחורה

אני יודעת שלא רואים עלי. זאת אומרת מי שיעבור ברחוב מולי יראה אשת קריירה מהוקצעת, מטופחת עד הקצה. כן, כזאת אני. יש לי קריירה נהדרת, יוקרתית כזו. תפקיד שכולן חושקות בו. אז לא רואים עלי, לא רואים איך אחרי שיחת השכר השנתית עם...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה