הבלוג של מירב גבע

savtamina

שחקנית, זמרת, מעצבת ויוצרת משתדלת לעשות את מה שאני אוהבת ולעזור כמה שאפשר לאחרים. אוהבת בעלי חיים בעיקר כלבים, יש לי אחד יותר בכיוון של סוס - קוראים לו טוני והוא פשוט מקסים. אוהבת לכתוב ולשתף אחרים.. מוזמנים לדף העיסקי שלי... +עוד

שחקנית, זמרת, מעצבת ויוצרת משתדלת לעשות את מה שאני אוהבת ולעזור כמה שאפשר לאחרים. אוהבת בעלי חיים בעיקר כלבים, יש לי אחד יותר בכיוון של סוס - קוראים לו טוני והוא פשוט מקסים. אוהבת לכתוב ולשתף אחרים.. מוזמנים לדף העיסקי שלי בפייס https://www.facebook.com/savtamina1

עדכונים:

פוסטים: 3

החל מיוני 2014

אז זהו הפוסט הראשון שלי ויש מצב שהוא לא ייצא הכי טוב שבעולם אבל החלטתי שחייבים להתחיל מאיפשהו כמו כל דבר בחיים…

אז אני מירב ואני פרפקציוניסטית , מה שמונע ממני לעשות משהו עד שהוא לא מושלם , יש שיגידו שזה אחלה דבר ואני מסכימה איתם אבל לפעמים זה מונע ממך להתקדם וגורם לך לחשוב שאף פעם זה לא מספיק טוב- כי שום דבר לא מושלם.

אז החלטתי שהנה אני אעשה דברים גם אם הם לא ייצאו Perfect.

אני שחקנית, זמרת ומעצבת הום סטיילינג(אירועים, בתים,עסקים..) כן כן מחוברת מאוד לאמנות ומשתדלת לעשות רק דברים שעושים לי טוב אחרת זה פשוט לא שווה את זה.

מגיל צעיר מאוד הייתי כותבת שירים , סיפורים ואפילו יומן אישי, בכל יום הייתי כותבת לפחות 2 עמודים ביומן על מה שעבר עליי ומה דעתי וכל מיני סודות, אני זוכרת שכשמשהו חשוב קרה הייתי חושבת מתי ואיך אני אכתוב על זה ביומן ואם זה לא ביומן זה כאילו לא קרה- לא מתועד.

קצת מזכיר לי את הפייסבוק ,היום אנשים מרגישים שאם הם לא צילמו ולא פרסמו בפייסבוק זה לא קרה, אז בואו נשאיר קצת פרטיות ונשמור משהו לעצמנו כי בסופו של דבר צריך לחוות את הרגע עד סופו כדי שהוא באמת יישאר חרוט בליבנו…ואחרי שהוא כבר נחרט אפשר לשלוף את הסמארטפון ולתעד כדי שגם תהייה מזכרת..

Image (2)

 

 

עוד מהבלוג של מירב גבע

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...