הבלוג של שרית כהן חכם

לאן את רצה

לאן את רצה אני שואלת את עצמי בכל פעם מחדש. לאן יש לך לרוץ?שואלים אותי. לא עדיף לך ללכת? זה גם יותר בריא, מצקצקים. אוליי תוותרי (המהדרין). מה יש לך עם השיגעון הזה של הריצה? איך יש לך כח לרוץ? הריצה... ב 2012 התחלתי בתור אתגר... +עוד

לאן את רצה אני שואלת את עצמי בכל פעם מחדש. לאן יש לך לרוץ?שואלים אותי. לא עדיף לך ללכת? זה גם יותר בריא, מצקצקים. אוליי תוותרי (המהדרין). מה יש לך עם השיגעון הזה של הריצה? איך יש לך כח לרוץ? הריצה... ב 2012 התחלתי בתור אתגר עם חברה ומאז זה נשאר. הפך לתחביב, הפך לדרך חיים. הריצה מתנהלת במקביל לחיים. היא חלק מהחיים. מלמדת ומשקפת את החיים עצמם. את הרגעים הקשים, את ההצלחות, המלחמות, וויתורים, פציעות, יעדים, מטרות, חברים, ויותר מכל את המשפחה. בלוג שנכתב בזיעה עם שתי רגליים על הקרקע. תפעילו שעון... מתחילים.

עדכונים:

פוסטים: 36

החל מיוני 2011

מתכננים לרוץ מרתון? אתם בשיא הטייפר ואת הימים כבר אפשר לספור על כף יד אחת? אז כנראה שאתם נמצאים בשלב הפרפרים. זה השלב שבו ההתרגשות מגיעה לשיא ומנסים לא לשכח שום פרט חשוב בכדי להגיע הכי מוכנים שאפשר. קבלו באהבה את רשימת המרתון שלי. הרשימה שעזרה לי להגיע מוכנה לקו הזינוק.

01/01/2016

ההתארגנות לקראת מירוץ חשוב מגיעה לשיא בשלב הכנת הביגוד ומה שמכונה “ערכת ריצה”.
ערכה הכוללת את מספר הרץ, הצ’יפ, הביגוד המתאים, הג’לים, מים, איזוטוני, שעון, רצועה, כפפות, כובע, משקפיים, טלפון, ו….   כן, הרשימה עוד ארוכה וכל פרט בה חשוב.
לקראת מרתון טבריה 2015, המרתון הראשון שלי, ישבתי והכנתי רשימה של הדברים ההכרחיים שאסור לי לשכח, כאלה שבלעדיהם המרתון לא יכול להיות מושלם.

נ.ב. לא כלולים ברשימה אבל הכרחיים:

  • משפחה תומכת ומפרגנת.
  • חברים טובים.
  • מלווה צמוד.

 

להדפיס ולשמור

 

שמרתי את הרשימה כי מי יודע אוליי ארוץ עוד איזה מרתון. בינתיים, עד שאעשה בה שימוש נוסף לקראת פאריז 2016, קבלו את הרשימה לשימושכם.

הרשימה שכל רץ מרתון צריך להכיר. להדפיס ולשמור. (הרשימה המקורית)

הרשימה שכל רץ מרתון צריך להכיר. להדפיס ולשמור. (הרשימה המקורית)

שנה אחרי ריצת המרתון שלי, אני יכולה לספר שחווית מסיבת הפסטה הייתה הכל חוץ מחוויה.  הצפיפות והדוחק, אין מספיק פסטה לכולם, העובדה שאוכלים בעמידה , עצם העניין שכל מסיבת הפסטה הזו היא בעצם מסיבת עיתונאים, מביאות אותי להמליץ לחבריי הטובים לוותר על המסיבה.
ובכלל בעניין האוכל, מומלץ להתארגן מראש  עם ארוחת הערב.  לדעת איפה אוכלים ומה אוכלים או להביא את האוכל אתכם.   במקרה של ארוחת ערב במסעדה כדאי להזמין מקום מראש כי יש עוד כמה מאות אם לא אלפים, בדיוק כמוכם, שמחפשים איפה לאכול.

טיפ אחד ממני

תמצאו את האדם האחד שיגיד לכם רגע לפני הזינוק שאתם מסוגלים. שהנה, אתם כבר עושים את זה.

את עינת האוור ממועדון הריצה “רצי המושבות” בבנימינה פגשתי במקרה רגע לפני הזינוק, בדיוק כשכל החששות התיישבו לי על הכתפיים ושאלו מה אני עושה כאן בכלל.  וכשעינת אמרה לי: מה את לא רואה? את כבר עושה את זה…. החששות נעלמו והפרפרים פרשו כנפיים.  כל השאר קרה במשך 5 שעות ו 18 דקות.

רגע לפני הזינוק.   מרתון טבריה 2015

רגע לפני הזינוק. מרתון טבריה 2015

בהצלחה לכולם.

עוד מהבלוג של שרית כהן חכם

Thumbnail

רוצי, רוצי את יכולה, אמרתי לעצמי. אז עפתי על זה.

החלטתי לבדוק מה זו "ריצה".  פעם, בהיותי אתלטית צעירה, ריצה הייתה עבורי אותה פעילות שהוגדרה "חימום" לפני אימון אתלטיקה קלה.  ריצת חימום של 2-3 ק"מ.  הייתי מפורקת.  לא הבנתי למה אני צריכה לרוץ כל כך הרבה כשבעצם כקופצת לגובה...

Thumbnail

להיות ספורטיבית ואופנתית

אופנה. אי אפשר בלעדיה.  אנחנו הנשים אוהבות אופנה. חשוב לנו להיראות טוב ואנחנו מרגישות ניפלא כשאנחנו נראות טוב.  לאט לאט תפסו האופנה והטרנדים מקום של כבוד בבגדי הספורט שאנו לובשות לריצה, רכיבה על אופניים, בסטודיו או בחדר...

Thumbnail

האתגר של אוצ'יגבה

30 ימים רצופים של פעילות גופנית יכולים להישמע כסיוט או כאתגר מרתק.  תלוי איפה בדיוק ממוקמים על סולם מחפשי הריגושים. אחרי שנה ארוכה ועמוסה במירוצים בניהם ...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים