הבלוג של שרית כהן חכם

לאן את רצה

לאן את רצה אני שואלת את עצמי בכל פעם מחדש. לאן יש לך לרוץ?שואלים אותי. לא עדיף לך ללכת? זה גם יותר בריא, מצקצקים. אוליי תוותרי (המהדרין). מה יש לך עם השיגעון הזה של הריצה? איך יש לך כח לרוץ? הריצה... ב 2012 התחלתי בתור אתגר... +עוד

לאן את רצה אני שואלת את עצמי בכל פעם מחדש. לאן יש לך לרוץ?שואלים אותי. לא עדיף לך ללכת? זה גם יותר בריא, מצקצקים. אוליי תוותרי (המהדרין). מה יש לך עם השיגעון הזה של הריצה? איך יש לך כח לרוץ? הריצה... ב 2012 התחלתי בתור אתגר עם חברה ומאז זה נשאר. הפך לתחביב, הפך לדרך חיים. הריצה מתנהלת במקביל לחיים. היא חלק מהחיים. מלמדת ומשקפת את החיים עצמם. את הרגעים הקשים, את ההצלחות, המלחמות, וויתורים, פציעות, יעדים, מטרות, חברים, ויותר מכל את המשפחה. בלוג שנכתב בזיעה עם שתי רגליים על הקרקע. תפעילו שעון... מתחילים.

עדכונים:

פוסטים: 38

החל מיוני 2011

כמעט שבועיים חלפו בתוך אתגר 28 הימים. לפעמים נדמה לי שלא קורה כלום, לפעמים מרגיש לי שכן וכשזה מרגיש ככה זה ניפלא. בינתיים התאהבתי בעבודת הכח עם המשקולות החופשיים, באינטנסיביות, בדופק הגבוה ובאימונים בעומס גבוה.

27/05/2018

חלף כמעט חצי אתגר. שבועיים ואני עדיין בפנים. בשיא הכח.  לא מתפשרת. לא מוותרת על אימון, מקפידה ומדייקת בתפריט וממתינה בסבלנות לראות את התוצאות.  או לפחות להתחיל להרגיש.

אתגר: מטרה שיש להתאמץ בכדי להשיגה.  כמה פשוט ככה נכון.  דופק גבוה, זיעה, שרירים תפוסים ותחושת אדרנלין בדם. בחיי קורעת ת’תחת.  ומילה טובה לג’ניפר שאחראית על הזיעה והדופק הגבוה.

 

בעבודה קשה, זיעה ומשקולות חופשיים

“בְּזֵעַת אַפֶּיךָ תֹּאכַל לֶחֶם” (בראשית ג’ יט’) ובזיעת אפך תשרפי קלוריות.
התאהבתי!  שוב. במשקולות החופשיים האלה.  אחרי ששנים רבות הן העלו אבק בתודעה הן שבו אליי בבום.  חמודים במיוחד הם כדורי הכח שזכו אצלי לכינוי “LIBI” על שום האותיות הכתובות עליהם המעידות כי המשקל הוא בליברות (פאונדים).  20LB טיפה פחות מ 10 קילוגרם… ונהנתי מאימון קשוח.  תחושה טובה של כאב בשרירים, משמע יש עבודה.  שלא לדבר על התענוג שבשרירים התפוסים אחרי אימון.

041682fe-6f54-48f8-82db-606c83324fb7

 

אמצע הדרך

האם אני בכיוון של הצלחה היסטרית או כישלון צורב.   תיעוד התהליך הוא הדרך שלי לייצר מוטיבציה.  התחייבות שלי כלפי עצמי וגם כלפי כל העולם ואחותו.  הרצון והצורך לראות את התוצאות באופן מיידי מפנה את מקומו לגברת סבלנות ומזמין אותה להתיישב בנוח על הכורסא.  כן, ככה זה כשהיעד נמדד בסנטימטרים.   רק אם לא אכפת לך, שלא יהיה לך נוח מידיי ואל תתרגלי לכורסא, אחרי הכל 14 ימים כבר חלפו מתוך ה 28.

 

 

 

עוד מהבלוג של שרית כהן חכם

תצוגה מקדימה

רוצי, רוצי את יכולה, אמרתי לעצמי. אז עפתי על זה.

החלטתי לבדוק מה זו "ריצה".  פעם, בהיותי אתלטית צעירה, ריצה הייתה עבורי אותה פעילות שהוגדרה "חימום" לפני אימון אתלטיקה קלה.  ריצת חימום של 2-3 ק"מ.  הייתי מפורקת.  לא הבנתי למה אני צריכה לרוץ כל כך הרבה כשבעצם כקופצת לגובה...

תצוגה מקדימה

להיות ספורטיבית ואופנתית

אופנה. אי אפשר בלעדיה.  אנחנו הנשים אוהבות אופנה. חשוב לנו להיראות טוב ואנחנו מרגישות ניפלא כשאנחנו נראות טוב.  לאט לאט תפסו האופנה והטרנדים מקום של כבוד בבגדי הספורט שאנו לובשות לריצה, רכיבה על אופניים, בסטודיו או בחדר...

תצוגה מקדימה

האתגר של אוצ'יגבה

30 ימים רצופים של פעילות גופנית יכולים להישמע כסיוט או כאתגר מרתק.  תלוי איפה בדיוק ממוקמים על סולם מחפשי הריגושים. אחרי שנה ארוכה ועמוסה במירוצים בניהם ...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה