הבלוג של שרית כהן חכם

לאן את רצה

לאן את רצה אני שואלת את עצמי בכל פעם מחדש. לאן יש לך לרוץ?שואלים אותי. לא עדיף לך ללכת? זה גם יותר בריא, מצקצקים. אוליי תוותרי (המהדרין). מה יש לך עם השיגעון הזה של הריצה? איך יש לך כח לרוץ? הריצה... ב 2012 התחלתי בתור אתגר... +עוד

לאן את רצה אני שואלת את עצמי בכל פעם מחדש. לאן יש לך לרוץ?שואלים אותי. לא עדיף לך ללכת? זה גם יותר בריא, מצקצקים. אוליי תוותרי (המהדרין). מה יש לך עם השיגעון הזה של הריצה? איך יש לך כח לרוץ? הריצה... ב 2012 התחלתי בתור אתגר עם חברה ומאז זה נשאר. הפך לתחביב, הפך לדרך חיים. הריצה מתנהלת במקביל לחיים. היא חלק מהחיים. מלמדת ומשקפת את החיים עצמם. את הרגעים הקשים, את ההצלחות, המלחמות, וויתורים, פציעות, יעדים, מטרות, חברים, ויותר מכל את המשפחה. בלוג שנכתב בזיעה עם שתי רגליים על הקרקע. תפעילו שעון... מתחילים.

עדכונים:

פוסטים: 36

החל מיוני 2011

נא להכיר: החברות החדשות שלי לתקופה הקרובה כבדות משהו… יש בנינו יחסי גומלין של הדדיות… אני מרימה אותן, הן אמורות להוריד לי… ככה לפחות זה אמור לעבוד.

21/05/2018

ותזכרו איפה קראתם את זה קודם!

שישה ימים בתוך אתגר 28 הימים שהצטרפתי אליו, כשהיעד נמדד בסנטימטרים ואחוזים, אני מתחילה לחבב את המשקולות האלה.  לא שלא היו לי יחסים עם גושי הברזל האלה בעבר, אבל דווקא בשנים בהן אני רצה למרחקים, הברזלים האלה פינו את מקומם לארבעה אימוני ריצה בשבוע ואימוני core.  מסתבר שאי אפשר בלעדיהן.

נא להכיר: ה BFF החדשות שלי; המשקולות

נא להכיר: ה BFF החדשות שלי; המשקולות

מידיי פעם אני מציבה לעצמי אתגרים. זה עוזר לי לפתח מוטיבציה.  לראות את ההתקדמות בצעדים קטנים ולחכות לרגע שאגיע אל הקו.  ככה גם האתגר האחרון שהצבתי לעצמי שאני נמצאת בו כבר 6 ימים ויימשך 28 ימים בכללי כשהיעד נמדד בסנטימטרים.  באתגר הזה, אין קו סיום. יש קו… ואחריו עוד קו ועוד אחד… ועוד… וזה ממש הופך להיות דרך חיים.

בתוך האתגר הזה יש את תפריט התזונה המתאים, כבר סיפרתי לכם על הקופסאות הצבעוניות החמודות בגודל מניאטורי שאליהן נכנסו כל חיי הקולינריים.   באתגר הזה התפריט לא לבד, מצטרפים אליו אימוני כח משולבים בדופק גבוה שאמורים….. ממממ לעשות את העבודה.  כלומר, אני עושה את העבודה שג’ניפר או כפיר מכתיבים לי. אין ויתורים.

ה BFF החדשות שלי

נא להכיר את המשקולות.  הן החברות החדשות שלי בתקופה הקרובה ומן הסתם נמשיך יחד לאימון לפני קפה גם אחרי שיסתיימו 28 הימים המאותגרים. כן, סחבק מאותגרת…  עבודת החיזוק עם המשקולות מראה תוצאות גם אחרי תקופה קצרה…   אליהן מתלוות רצועות ה TRX כמו שאומרים לפנק לפנק לפנק!!!

מרוצה שצלחתי את השבוע הראשון וכמובן, תמיד לומדים בדרך משהו חדש על עצמי.

אני אמרתי קודם: שרירים תפוסים זה היאמי החדש

אשמח לפרגון ותמיכה… כי חוץ מהפוסט הכייפי והתחושה הטובה של השרירים התפוסים להיות באתגר זה לא תמיד קל.
פרגנו, תגיבו, לייק ואם בא לכם גם לשתף…..

עוד מהבלוג של שרית כהן חכם

תצוגה מקדימה

רוצי, רוצי את יכולה, אמרתי לעצמי. אז עפתי על זה.

החלטתי לבדוק מה זו "ריצה".  פעם, בהיותי אתלטית צעירה, ריצה הייתה עבורי אותה פעילות שהוגדרה "חימום" לפני אימון אתלטיקה קלה.  ריצת חימום של 2-3 ק"מ.  הייתי מפורקת.  לא הבנתי למה אני צריכה לרוץ כל כך הרבה כשבעצם כקופצת לגובה...

תצוגה מקדימה

להיות ספורטיבית ואופנתית

אופנה. אי אפשר בלעדיה.  אנחנו הנשים אוהבות אופנה. חשוב לנו להיראות טוב ואנחנו מרגישות ניפלא כשאנחנו נראות טוב.  לאט לאט תפסו האופנה והטרנדים מקום של כבוד בבגדי הספורט שאנו לובשות לריצה, רכיבה על אופניים, בסטודיו או בחדר...

תצוגה מקדימה

האתגר של אוצ'יגבה

30 ימים רצופים של פעילות גופנית יכולים להישמע כסיוט או כאתגר מרתק.  תלוי איפה בדיוק ממוקמים על סולם מחפשי הריגושים. אחרי שנה ארוכה ועמוסה במירוצים בניהם ...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה