עדכונים:

פוסטים: 10

החל מדצמבר 2017

“בכל יום אתם מתעוררים ויש לכם הזדמנות שנייה לעשות מה שאתם רוצים, ולהיות מי שאתם רוצים. הדבר היחיד שעוצר בעדכם הוא אתם”. לקחתי לעצמי זמן פינוק עם חברות וקיבלתי מנטרה במתנה

26/12/2018

בחיי היום יום אני מרגישה כמו ברכבת הרים מטורפת. בתחילת כל יום אני מתפללת לעוד כמה שעות ביממה, כדי שאוכל לעמוד בכל המשימות שיש לי כאמא, כבעלת עסק עצמאי וכאישה. בסוף כל יום אני מתמלאת ברגשות אשם על כך שלא עמדתי בכל המשימות.

העומס גרם לי לשכוח את עצמי

במקביל לצמיחה ולגאווה הגדולה על העסק שהקמתי, התפתחה בתוכי תחושת החמצה על כך שהעומס הרב גרם לי לשכוח קצת את עצמי. העבודה הרבה השתלטה בהדרגה על כל רגע פנוי וכמובן על הזמן שבעבר הקדשתי למשפחה, לחברות ולעצמי. בסופו של דבר מצאתי את עצמי עובדת 24/7 כמעט בכל שבוע, ובלילות זה ממשיך, אני חולמת שאני מנהלת, מתכננת ועובדת.

לזה אני קוראת קארמה (צילום: גבירה וולקוביץ')

לזה אני קוראת קארמה (צילום: גבירה וולקוביץ’)

אין כאן טרוניה או תלונה, אני מאד נהנית מהעשייה ומהעבודה שלי, אוהבת את הלקוחות ואת הסטודיו, אבל נראה שחציתי את הגבול של עצמי.

לצאת לסרט ולגלות שהוא שיעור לחיים (צילום: שרית גל סולומון)

לצאת לסרט ולגלות שהוא שיעור לחיים (צילום: שרית גל סולומון)

מחשבת מסלול מחדש

לאחרונה החלטתי לחשב מסלול מחדש ולבדוק איך אני מיטיבה עם עצמי בתוך לוח הזמנים העמוס והשגרה המתישה.
הכנתי לעצמי רשימת TO DO LIST שכוללת תור לרופאים ולבדיקות שהזנחתי, זמן מנוחה על הספה עם ספר, והכי הכי חשוב זמן ליהנות מהחיים עם בעלי, בנותיי והחברות היקרות שלי.

מחשבת מסלול מחדש ולא מוותרת על עצמי (צילום: שרית גל סולומון)

מחשבת מסלול מחדש ולא מוותרת על עצמי (צילום: שרית גל סולומון)

ביום רביעי האחרון קבעתי לצאת עם חברות לסרט. סימנתי את הפגישה ביומן עם מרקר, ווידאתי שכולן זוכרות את התכנית, בין היתר כדי שלי יהיה לא נעים לבטל ברגע האחרון.
בחרנו ללכת לראות את ג’ניפר לופז בסרט “סיבוב שני” ולהיפגש בסינמה סיטי גלילות.
התרגשתי כמו ילדה לקראת שעתיים של זמן איכות עם עצמי ועם החברות, והזכרתי לעצמי שמגיע לי ליהנות.

“זמן הפינוק” היה עבורי סימן שאני בדרך הנכונה

כשנכסנו לסינמה סיטי גילינו שבחרנו ללכת לסרט בדיוק ביום הפינוק של “לאומי קארד”. חשבתי לעצמי שזה כנראה סימן לכך שהשינוי שאני עושה נכון.
המקום היה מקושט בשלטים “זמן פינוק”. הרגשתי כאילו מאות נורות מהבהבות מקבלות את פניי לכבוד זמן הפינוק שפרגנתי לעצמי באותו הערב.
מסתבר ש’זמן הפינוק’ נועד לפנק לא רק אותי, אלא את כל הלקוחות שמחזיקים בכרטיס לאומי קארד
ובדרך לאולם היפה ביותר בכל הסינמה סיטי, פגשנו את סמיון גרפמן, אושיית רשת וסטנדאפיסט מצליח. הוא הצליח להצחיק אותי וזו לא משימה קלה, לכן הסכמתי לצילום סלפי איתו, תמונה שתשמש לי תזכורת לא לוותר על הפינוק שלי לעצמי.

הסכמתי להצטלם עם סמיון (צילום: שרית גל סולומון)

הסכמתי להצטלם עם סמיון (צילום: שרית גל סולומון)

“לאומי קארד” פינקו אותנו בפופקורן ובשתייה ונכנסו לראות את הסרט. ג’ניפר כבר לא כל כך צעירה, ממש בת גילי אבל עדיין יפהפייה, סקסית ושובת לב, בסרט אמריקאי קיטשי שמסתבר שישב בול על המסלול החדש שלי.
לא אעשה ספויילר למי שרוצה ללכת לראות את הסרט אבל לתמונה האחרונה בסרט נוסף הציטוט: “בכל יום אתם מתעוררים ויש לכם הזדמנות שנייה לעשות מה שאתם רוצים, להיות מי שאתם רוצים והדבר היחיד שעוצר בעדכם הוא אתם”.

לזה אני קוראת קארמה.

עוד מהבלוג של saritgalsolomon

תצוגה מקדימה

יש רק מקדש אחד בעולם והוא - גוף האדם

לקוחה יקרה שלי שמעתי שקשה לך עם עצמך, שאת לא אוהבת את מה שאת רואה בבוקר במראה, רציתי לומר לך שאת לא לבד! תחושות דומות לשלך שמעתי לצערי כבר אלפי פעמים, מאלפי המתאמנות שלי במהלך השנים בכל סניפי "פשוט לזוז" בארץ. לצערי...

תגובות

פורסם לפני 11 months
תצוגה מקדימה

לעולם לא מאוחר מדי להיות מי שיכולת להיות

היא אהבה את שגרת הבוקר שלה. בכל בוקר בחרה את הבגדים שגרמו לה להרגיש הכי יפה, נעלה את נעליי העקב, לפעמים אפילו את האדומות, השקיעה באיפור ניפחה את התלתלים יצאה למטבח להכין כריכים לבנות, לגן ולבית הספר. בכל בוקר כשהגיעה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה