הבלוג של שרית פליין

דברים שרציתי לומר

שרית פליין- כתיבת וניהול תכנים הפקת קליפים מוזמנים לקרוא גם כאן: www.saritflain.co.il

עדכונים:

פוסטים: 104

החל מאפריל 2011

אני לא תמימה ואני יודעת שתפקיד הפירסומות הוא לגרום לצרכן לזכור את שם המותג אותו הם מפרסמים. תפקידן אינו לחנך, אבל לתומי חשבתי שיש אי אלו גבולות אדומים.

20/03/2014

מכירת חיסול

את רוב תכניות הטלויזיה בהן אני צופה אני מקליטה כך שכשמגיעה הפסקת הפרסומות אני מריצה קדימה,ולכן אני לא ממש מעודכנת בפירסומות.
אלא שאתמול בניגוד להרגלי צפיתי במאסטר שף בזמן אמת וכשעברו לפרסומות הייתי בטוחה שכנראה נרדמתי במהלך התכנית ואני חולמת.
אחרת איך תסבירו שמן המרקע הביט אלי האיש שעברו ידוע לכל והציג את עצמו:״ אני רוני ליבוביץ. האופנובנק״. ומייד אחר כך הסביר למה כדאי לקנות אופנוע דווקא בסוכנות איקס( אין לי שום כוונה לעזור להם על ידי פרסום שמם)

אני לא תמימה ואני יודעת שתפקיד הפירסומות הוא לגרום לצרכן לזכור את שם המותג אותו הם מפרסמים.
תפקידן אינו לחנך, אבל לתומי חשבתי שיש אי אלו גבולות אדומים.
האיש שדד בנקים! ולא, לא קראו לו רובין הוד.
אז נכון שהוא שילם את חובו לחברה וזכאי להשתקם ולעבוד, שיחזור לעבודה הקודמת שלו( אין לי מושג מהי. כנראה לא בנקאי) או ימצא עבודה חדשה אחרת, אבל לא יתכן שהוא יבסס את העבודה הנוכחית שלו על הרזומה המהולל שלו כעבריין מורשע.

ושוב, אני לא חושבת שתפקידן של הפרסומות לחנך. תפקידן למכור. רק שאחרי פרסומת כזו אני מרגישה כאילו זו מכירת חיסול של שאריות הערכים שעוד נותרו לנו כחברה.

מרגישים כמוני? שתפו בבקשה את הפוסט אצלכם. אולי נצליח להשפיע.

עוד מהבלוג של שרית פליין

תצוגה מקדימה

יום אחד זה יקרה?

הרופאה שאמרה לי״ אני מטפלת רק בדברים אמיתיים. לא בפיברומיאלגיה״ כנראה לא תקרא את ההנחיות החדשות שפירסם האיגוד הישראלי לריאומטולוגיה, בשיתוף עם איגוד רופאי המשפחה, מאחר...

תצוגה מקדימה

להיות מורה בישראל-מקצועות הלוואי

אז מה זה אומר להיות מורה? זה בעצם קצת מכל מקצוע. נכון שלכל תרופה יש את הדף הזה של תופעות לוואי אפשריות? אז הנה מקצועות הלוואי של המורה. שלא תגידו שלא הזהרתי אתכן. קצת כמו...

תגובות

פורסם לפני 9 years
תצוגה מקדימה

עוגת שוקולד בקלי קלות

שלושת השבועות האחרונים היו לא קלים. עקיצת עכביש שהסתבכה, הובילה לפרוצדורה כירורגית ולשלושה שבועות של אנטיביוטיקה חזקה. הגוף נלחם בדלקת והפיברו ״ החביב״ שלי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה