הבלוג של שרית פליין

דברים שרציתי לומר

שרית פליין- כתיבת וניהול תכנים הפקת קליפים מוזמנים לקרוא גם כאן: www.saritflain.co.il

עדכונים:

פוסטים: 104

החל מאפריל 2011

האושר – הוא לא אקספרס והוא לא לנצח, אבל הוא כאן, מורכב מאינסוף רגעים קטנים.

29/01/2013

“ככה אני חיה. ככה אני רוצה להמשיך לחיות! זה לא מובן מאליו” כך כתבתי כאן לפני כעשרה חודשים,  רק עשרה חודשים חלפו מאז ובכל זאת כל כך הרבה דברים קרו והשתנו, אבל המשפט הזה עדיין נכון- זה לא מובן מאליו.

כלום לא מובן מאליו. יש ימים  שהם לא פשוטים, אני לומדת לחיות עם הפיברומיאלגיה, להבין איפה עובר הגבול בין אתגר לתסכול , ומה שנכון ליום אחד , לא בהכרח נכון למחרת .

האנרגיות לא תמיד בשיאן ,ומצב הרוח שלי מטייל מקצה עד קצה בהתאם למצב הגוף וליכולת ההולכת וגדלה שלי(כן, זה הזמן לומר חמסה חמסה , טפו טפו וכל השאר) להקשיב לגוף.

מסתכלת על התאריך בו נכתב הפוסט ההוא בהלם. באמת עברו רק עשרה חודשים? זוכרת כמה הרגשתי מאושרת אז וחשבתי שזה לנצח, אבל, מאז הבנתי . הוא צודק, שלמה ארצי :”אושר אקספרס, זה לא לנצח”

אז כן, יש ימים כאלה בהם פוליאנה מתרסקת  ,ומצד שני הדברים הטובים- הם שאף פעם לא לקחתי כמובן מאליו נעשו עוד יותר חדים, זוהרים, ממלאים באנרגיות. כאילו מישהו ניקה את האבק משמשת החלון.

אני חיה את הטוב כאן ועכשיו במלוא עוצמתו. נהנית מיום מוצלח כמו ילדים בחנות ממתקים.

מסתכלת על  האנשים בהם בחרתי להקיף את עצמי , אנשים טובים, אוהבים, נטולי ציניות ושאר מרעין בישין ומחבקת אותם אל חיי.

האנשים שלי,  שמאמינים בי ומרגשים אותי כל פעם מחדש, שנותנים לי את המקום בעולם, שאיתם אני לא צריכה לתכנן תכניות של טיפוס הרים כדי להרגיש בפסגה.

האנשים האלה שלי והרגעים האלה שבהם הכל מרגיש נכון , טוב, מחוייך ומחבק הם האושר האמיתי בשבילי. לא אקספרס, לא לנצח, אבל כאן ועכשיו וטוב. ממש טוב.

אתם מוזמנים לקרוא עוד עלי ועל האנשים והחוויות שלי גם באתר שלי כאן

עוד מהבלוג של שרית פליין

תצוגה מקדימה

יום אחד זה יקרה?

הרופאה שאמרה לי״ אני מטפלת רק בדברים אמיתיים. לא בפיברומיאלגיה״ כנראה לא תקרא את ההנחיות החדשות שפירסם האיגוד הישראלי לריאומטולוגיה, בשיתוף עם איגוד רופאי המשפחה, מאחר...

תצוגה מקדימה

להיות מורה בישראל-מקצועות הלוואי

אז מה זה אומר להיות מורה? זה בעצם קצת מכל מקצוע. נכון שלכל תרופה יש את הדף הזה של תופעות לוואי אפשריות? אז הנה מקצועות הלוואי של המורה. שלא תגידו שלא הזהרתי אתכן. קצת כמו...

תגובות

פורסם לפני 9 years
תצוגה מקדימה

עוגת שוקולד בקלי קלות

שלושת השבועות האחרונים היו לא קלים. עקיצת עכביש שהסתבכה, הובילה לפרוצדורה כירורגית ולשלושה שבועות של אנטיביוטיקה חזקה. הגוף נלחם בדלקת והפיברו ״ החביב״ שלי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה