הבלוג של sarita32

sarita32

עדכונים:

פוסטים: 12

עוקבים: 0

החל מינואר 2017

השילוב בין הכתיבה הסוחפת והשנונה של טלי ביחד עם הכתיבה החדה והמשובחת של שי הוא חץ שפוגע ישירות בלב הקורא .

10/09/2017

20170907_104500-1FB_IMG_1497355449407

הספר “הילדים של מחר ” הוא יצירה שנולדה מתוך שיתוף פעולה מוצלח ביותר בין גולדן לסיביאר כץ. השילוב בין הכתיבה הסוחפת והשנונה  של טלי ביחד עם הכתיבה החדה והמשובחת של שי הוא חץ שפוגע ישירות בלב הקורא .

תקציר הפרקים הקודמים : לפני כחצי שנה השתתפתי בסדנת כתיבה של שי גולדן וטלי סיביאר כץ, שהם שני האנשים המוכשרים ביותר שיצא לי לפגוש .הסדנה הייתה מאוד משמעותית עבורי, אבל זה עניין לפוסט נפרד .

במהלך הסדנה , שיתפו אותנו שי וטלי שהם עובדים ביחד על ספר חדש (ה7 של גולדן, ה 1 של סיביאר כץ ) שייכתב בשני קולות, וכולנו, כל משתתפי הסדנה חיכינו בציפייה לרגע שהספר יוולד.

זמן קצר אחרי שיצאה הידיעה שהספר כבר כאן אצתי רצתי לחנות הספרים הכי קרובה אליי ורכשתי את הספר בידיעה שהולכת להיות לי חווית קריאה מהנה , ולא טעיתי.

הספר כאמור , נכתב בשני קולות , ומכיל 2 סיפורים השזורים אחד בשני , סיפורו של אורן וסיפורה של מעיין .

לכל אחד מהדמויות יש סיפור משפחתי כאוב , איתו היא מנסה להתמודד , כל דמות בצורה אחרת ,לצד  הכאב והשבר , הדמויות חוות אהבת נעורים תמימה וטהורה, ראשונית, מהסוג שככל שאנחנו מתבגרים אנחנו שוכחים איך היא מרגישה .

קולן של הדמויות נכתבו בצורה מעוררת הזדהות , מרגשת, סוחפת ומפגישה את הקורא עם הילד הפנימי שבו.

ההזדהות שלי עם הדמויות הייתה כה עמוקה, עד שהרגשתי שאני נמצאת במנהרת זמן קסומה המסיעה אותי היישר אל ילדותי , בשנות ה90, תקופה בה עדיין ראיתי את העולם בעיניים תמימות וטהורות, בדיוק כמו הדמויות בספר.

שורה תחתונה : את הספר “הילדים של מחר” כדאי למהר ולקרוא עוד היום.

לא מחר, היום.

 

 

עוד מהבלוג של sarita32

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה