הבלוג של רילוקיישן - האישה שאיתו

רילוקיישן – האישה שאיתו

שרי. 39. אמא לשלושה. והאישה שאיתו....ברילוקיישן. חבר פרסם תמונה בפייס עם דשא מאחוריו ושאלה- הדשא של השכן ירוק יותר? כולם ענו - תמיד! אני עניתי - לעולם לא! בעידן הפייסבוק והאינסטוש, שהדשא של השכן נראה ירוק מתמיד, לי הוא נראה... +עוד

שרי. 39. אמא לשלושה. והאישה שאיתו....ברילוקיישן. חבר פרסם תמונה בפייס עם דשא מאחוריו ושאלה- הדשא של השכן ירוק יותר? כולם ענו - תמיד! אני עניתי - לעולם לא! בעידן הפייסבוק והאינסטוש, שהדשא של השכן נראה ירוק מתמיד, לי הוא נראה זוהר מידיי, לא טבעי. או כמו שחברתי המבריקה, ליבי כץ, טבעה את המושג עבור דברים לא טבעיים - צ'רנובילי משהו. עקבו אחריי וקבלו - רשמים מן הצד הפחות זוהר של חלום הרילוקיישן...ובכלל של החיים. אגב, אני אדם אוהב חיים בצורה שלא תאמן, פשוט חייבת להוציא את הזבל פעם ב.., שלא יסריח לי בבית.

עדכונים:

פוסטים: 15

החל מספטמבר 2016

 

לפני 15 שנה, כשעברנו לגור ביחד בבן גוריון 54 בעיר הגדולה -אחרי שנתיים של חברות- רבנו נורא. אני, דאז, דיילת מדופלמת שידה קלה על הטרולי, זוכרת שהוצאתי בהפגנתיות בגדים בריח טחב מארון הקיר הישן, דחסתי אותם למזוודה הגמדית שלי ושעטתי בסלאו מואשן לכיוון הדלתהיה אז חורף גשום במיוחד ואיכשהו דמיינתי אותו עושה לי בילי קריסטל (1#). לדאבוני, על אף הביום המושלם והסצנה הפוטוגנית שהחזקתי בראשי, הסרט נחל כישלון חרוץ בקופות. איל נותר אדיש לדרמה שניסיתי לייצר וכעבור כמה שעות של שיטוטים ברחובותיה ההומים של תל אביב, שבתי לזרועותיו, לתמידהוא הבהיר לי אז ומאז באקט הפאסיבי שלו, שהוא כאן ושטוב לו, גם אם לפעמים רע. היינו ילדים וזה היה מזמן, אבל בבסיסו, הוא לא השתנה. האיש שאיתי יודע מה עושה לו רע ובעיקר, מה עושה לו טוב. וכשהוא מתאהבזה עד הסוף.

HARRI

 זהו. הלך עליי. הוא התאהב בה. אני מכירה אותו יותר מידיי טוב וחוששת שזה רציני הפעם.  מי חשב שהיא בכלל הסגנון שלו? תמיד העיד על עצמו כבעל טעם שונהמעודן יותר, “אירופאיהיה קורא לזה בצחוק שיש בו אמת. המחשבה שאני עודדתי את ההיכרות בין השניים מעוררת בי פלצות. בעצם, במחשבה רביעית, מי לא יפול בקסמיה? היא כל כך יפה, היא נותנת לו כבוד, מפנקת אותו, מפרגנת לזמן הפנוי שלו עם הילדים, מבינה את צרכיו, לא חופרת לו, נותנת לו ספייס והכי חשובהיא טובה אליו. מי לא יתאהב בה, אני שואלת אתכם?

אז הנה לכם שמונה סיבות למה בכל זאת, על אף אי הנוחות המסויימת המתלווה לעובדת היותו מהגר, האיש שאיתי כל כך אוהב אותה – את אמריקה:

  1. Working nine to five- שעות עבודה שפויות. או כמו שאיל מספר בקוריוזיות, שיום אחד, באופן חריג, יצא מהמשרד ב17:30 והשומר בבניין המשרדים באינסטקטיביות שלח יד לאקדח שלו. כשזיהה את פרצופו המוכר של איל, הוא התנצל וטען כי לא ציפה לפגוש נפש חיה בשעה זו של הלילה.
  2. סופי שבוע ארוכים- המאפשרים זמן משפחה מזוקק ואינטימי ללא התערבות חמות/אמהות או מחויבויות משפחתיות אחרות. כמובן שמתגעגעים, אבל גם נהנים גם מהשקט הזמני.
  3. היכולת שלו העובד הישראליהשאפתן והיצירתי להתבלט בעבודתו על פני המקומיים השמרניים.יש משהו בחוצפההישראלית,שמבהילה את המקומיים, אך באותה נשימה מעוררת יראת כבוד. התכלסיות הישראלית, מוסר העבודה הגבוה ואולי גם המבטא הזר, מערערים מעט את המקומיים ומאפשרים לו להוביל תהליכים ולהיות משמעותי.
  4. היכולת להשתכר יפה ובכבוד (עם דגש דווקא על ה -כבוד). אז נכון, גם בארץ השתכרנו יפה. אבל שנינו עבדנו קשה מאוד ושעות רבות. לא. לא נחזור עם מזוודות של כסף לארץ ונקנה בית במזומן, אבל אנחנו מסתדרים טוב מאוד ונהנים מהשפע הנילווה למגורים כאן.
  5. האישה שאיתו“- עכשיו תוסיפו לכל הטוב הזה את האישה שאיתו, כלומר – אותי! זו שדואגת לילדים, מבשלת, מכבסת, מקפלת, מפיצה, מנקה, מתנדבת, מממ….מה עוד מתחיל באות מם? (לא, לא באמת שאלתי.”היי מריים!”) מה שמזכיר לי ש
  6. הגודל כן קובע- בית גדול, אוטו גדול, חצר גדולה, כבישים רחבים- דה ביגגר דה בטר. הגודל מאפשר ספייס וכשיש לך מרחב אישי, אתה רגוע יותר.
  7. מצב החפירות-איל שיכלל את יכולות הסמול טולק שלו בצורה מעוררת הערצה. מאדם שתקן, יכול למצוא עצמו משוחח כעשר דקות עם קרול השכנה על “מצב החסה בשטחים”. רוצה לומר, ששיחה עם אמריקאי לא גולשת למחוזות אישייםהיא נשארת על פני השטח ואינה דורשת מאמץ מסויים, אלא מיומנות בלבדוהאחרונה נרכשת, כך מסתבר.
  8. ספורט- ואחתום את טיעוניי בטיעון המנצח שזו אומת הספורט הבלתי מעורערת. לכל עונה, ענף ספורט סוחף משלה….וכך, יכולים איל ובניו לראות את הסופרבול/אן בי איי/ אולימפיאדה או מה שזה לא יהיה בזמן אמת (מבחינת איזור זמן השידור). ואם זו לא אחווה גברית במייטבה, אז מה כן?

smalltalk

ולסיכום:

המאהבת (אמריקה) האקסית (ישראל)
שעות עבודה 9TO5 24\7
סופי שבוע זרקי כמה בגדים בטרולי, קופצים לשיקאגו לוויקנד איך בדיוק נבקר את סבתא שלך, אבא שלך, אמא שלך וההורים שלי בסופש הקרוב?
העבודה מי המלך! מי המלך?
השכר מספיק, תודה לאל. לא מספיק, לעזזל.
הגודל כן קובע! זה דבר יחסי?
מי דואגת לו? האישה שאיתו אמא שלו
ספורט יש משחק NBA ב 20$, שנלך כל המשפחה? מי בא ברגל לאוסישקין?

 

לוח השראות:

1# דיר באלק אתם לא מקליקים על הלינק (1): I hate you Harry

הסצנה הזאת מתרחשת בערב השנה החדשה. רגע לפני הם רבו והארי החל לרוץ ברחובות ניו יורק (בגשם!!) רק כדי להגיד לסאלי ש…”כשהארי פגש את סאלי” ללא ספק ממוקם אצלי בטופ פייב.

2# דיר באלק אתם לא מקליקים על הלינק (2):

(הורד בעריכה) אולי תכתבי משהו לקראת יום כיפור?” זרק לי האקטואר, תוך שהוא חופן את ראשו במחשבו הנייד מנסה לאתר איזה נתון סטטיסטי סורר שחירבש להם את מערכת ההפעלה.בטח יהיו לך מלא קוראיםמנסה לרומם את רוחי השוקעת לאור אי הצלחתם של שני הפוסטים האחרונים. “קיץ זה לא זמן טוב לפרסם פוסטים, לאנשים אין סבלנות לקרוא בקיץעכשיו זה טיימינג מעולה וכיפור זה בכלל ליגה.” אני מסתכלת באהבה שתוקה על האיש, שמנסה לעודד את אישתו האמוציונלית בדרכו הראציונלית וחושבת לעצמי, בלי קשר לכלום, שמשהו השתנה בו מאז שהגענו לכאן.

אז לאלו מכם שהיו עסוקים בקיץ, הנה לכם הזדמנות נוספת לקרוא את שני הפוסטים האחרונים שלי:

תרשמו מתכון לאושר

קופי העכביש, דארת’ ווידר והסטירה שלא הייתה

תוד’שקראתם (ושהקלקתם)

 

 

 

 

 

עוד מהבלוג של רילוקיישן - האישה שאיתו

תצוגה מקדימה

אמריקה חור שחור

בשנים האחרונות, ניכר כי רבים מן הישראלים מחליטים לארוז את משפחותיהם ולנסות את מזלם בספירה הבינלאומית.משווקים את המעבר במילה הסקסית, המתגלגלת כל כך יפה על הלשון - ר י ל ו ק י י ש ן. רוצים לומר: יש לנו הזדמנות תעסוקתית, חד...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

סיפור הפרוורים

"ערב הקאנטרי של תמר" - כך קראו לקבוצת הוואצאפ שנפתחה לכבוד מסיבת הפרידה שערכו לה חברותיה. תמר חיה פה 12 שנה והיא חוזרת עם משפחתה להרצליה, מסיבות שאינן ידועות לי. היכרותי השטחית עם כלת השמחה לא מנעה מבעדי להצטרף לחגיגת הפרידה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה