הבלוג של שרה*פאן

saraho

עדכונים:

פוסטים: 23

החל מאוקטובר 2015

08/11/2015

Egypt

מספר חסום על הצג גורם לי להחסיר פעימה אולי סוף סוף קיבלתי תשובה.

אני עונה בזהירות ובקול משונה: ”כן”

“היי מדברת אורטל מהפניקס”, לרגע ניתק חוט מחשבתי ואני לא מבינה מה הקשר בין מצרים לבין השיחה לה אני מצפה, ואז אני שומעת את המילה ביטוח ועשרה קבין של שעמום יורדים לעולם ועל ראשי. אבל אני מתעשתת מהר, נחמדות מעל הכול!
“אז את מעוניינת בביטוח הבריאות שלנו?”
“אההמ אני אשמח לשמוע עוד פרטים” אני מנסה לחפות על הריחוף שתקף אותי
הנציגה פותחת בתיאור קל: “מגיע לך שירות רופא עד הבית”
אוקיי נשמע סבבה, אם יש לי פריחה משונה על העור, למה לא?
קליאופטרה סליחה אורטל ממשיכה למחוזות נעימים יותר: “במקרה של אשפוז אנו נממן לך הכול” אהה שטויות, אשפוז כמובן לניתוח לייזר לעיניים לא חלילה טפו טפו טפו חמסה חמסה.
ואז היא מגיעה לקרשנדו: “לניתוחים מסובכים, השתלות וטיסות דחופות לחו”ל אנחנו נממן הכול” אני נצמדת למילה חו”ל כמו טובע שמצא קיסם עץ באמצע האוקיינוס האטלנטי, אני ממלמלת משהו לא מחייב על דיוטי פרי ומגדל אייפל.
היא ממשיכה בשצף קצף עם תיאורים שגורמים לקרביי להתהפך רק על עצם אזכורם אני ממלמלת “שלא נדע” והיא בשלה טווה סביבי קורי ביטוח, פיננסי וחולניות.
אני מנסה לסיים את השיחה “אני לא מרגישה טוב” אבל היא ממשיכה לפלוט מידע על מספרים ומילים, אני נושמת עמוק, אני הרי לא יכולה לנתק סתם כך, לרגע היא משתתקת כנראה כדי לנשום ואני מנצלת את הפרצה כמו חייל שקיבל רגילה:

“ביי, תהיי בריאה!”

 

 

עוד מהבלוג של שרה*פאן

תצוגה מקדימה

טיפול עשרת אלפים

"בואי תראי איזה טיפול עשיתי לרכב" התימני (הבעל) מתעקש. אני צופה מעל קרביו של הרכב, מרימה קצת את הגבות, מצקצקת. "סבבה" "לא ראית כלום עדיין" הוא מושך אותי להביט בקרבורטור,...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

יומנה של בריג'יט בלוגס

היום הראשון שני, 26 באוקטובר 0 פוסטים (נורמלי זה היום הראשון ) 40 הודעות ווטסאפ (סביר) 4 קפה (תיכף נגמלת) 29 כניסות לפייסבוק(רע מאוד בייחוד תוך שעתיים) 2 כביסות (לא כולל תליה) "נו פתחת את הבלוג שלך?" דוחק בי הקואוצ' שלי "אהה...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

הכול בראש

"ביפפפפ!!" נהג עצבני מביט אליי מחלון מכוניתו ומתווה בשפתיו " משוגעת". אין לי מושג מה הוא רוצה אני מחייכת אליו ואומרת "סליחה" בהדגשה. הוא המום, הסומק שהציף את פניו נמוג, הקרניים שלו נעלמות והוא הופך ממחבל פוטנציאלי לאביר...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה