הבלוג של sahara

sahara

נולדתי בט"ז אלול, עת באי העולם, פונים אל ריבונם, מבקשים על נפשם, סליחות. ותחינתו של השמש הקורא לצאת, הגיעה לפתחו של משבר אימי, ומשם הדהדה במי השפיר אל גופי , שטבע בחותמה, ויצאתי אל העולם, ממלמלת סליחה.

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מדצמבר 2013

Hans Erni (1909 - 2015) Switzerland

ביוום הראשון היא הייתה רעבה עדיין, שבוע לאחר מכן הגוף התרגל, תחושת העוצמה שמילאה אותה כשסירבה לאוכל דמתה לזו שהרגישה לאחר שרצה עשרה קילומטרים, ניצחון. אחרי חצי שנה ופחות עשרים קילוגרמים, היא הרגישה בטוחה לפגוש שוב גברים.

הפגישות העיוורות האלה דמו יותר ויותר לראיונות עבודה: מה את עושה, ואתה? מה אתה אוהב, מתי התגרשת, כמה ילדים, כן, הגדול ממש חמוד, הנה זו הקטנה שלי. וכל מה שהיא רצתה זו אהבה, או לפחות זיון מענג כהלכה, שלוש שנים בלי גבר זה מוגזם לכל הדעות.

איתו זה יהיה אחרת החליטה. את הפגישה קבעה בבית הקולנוע. כנס לסרט היא אמרה, סמס לי באיזו שורה אתה יושב, אני אמצא אותך. מה שהוא לא זכר זה את הפגישה שלהם כמה שנים קודם לכן, שניהם גרושים טריים, חבולים, מנסים ליצור קשר חדש. היא זכרה בבירור את הערב המשמים שבילתה במחיצתו, האיש לא הפסיק לדבר על העסק שלו, כאילו היא נציגת מס הכנסה בשעת ביקורת . ובכל זאת נדרשה לפעם נוספת, לא היה טוב ממנו בסביבה בה גרה, ואת השיממון הצפוי לה איתו העדיפה על פני משהו לא מוכר, וחוץ מזה הוא נראה די טוב.

היא נכנסה אל הסרט שהוא בחר, מצאה את הקרחת הגבוהה שלו מהר מאוד באולם הכמעט ריק והתיישבה לידו, הוא הביט בה מחייך בסיפוק, לא נפל הפעם, היא די בסדר,כך פרשה את המבט.” בדרך לחתונה עוברים בלאס וגאס” לא כל כך מתאים לפגישה ראשונה, היא לא ידעה איך להגיב לטקסט ולסיפור הסרט, רצתה להיקרע מצחוק, אבל הייתה חייבת לשמור פאסון, איזו מן אישה זאת שצוחקת מהשטויות האלה.

הוא לא הניח יד, ולא נשען עליה במקריות, שום מחווה של קירבה, הגוף שלו היה נוקשה כאילו עצור וקשור בתוך אריזה שקופה וקשיחה. כשנגמר הסרט, הזמינה אותו אליה הביתה, חבל שלא הייתה לה מצלמה לתפוס את הפרצוף המופתע שלו. היא הכינה את היין מבעוד מועד, סידרה את הסלון ופיזרה את הכריות ברישול חושני שנראה טוב עוד יותר על רקע התאורה הרכה. את המיטה בחדר הסמוך הציעה במצעים לבנים נקיים והניחה מספר נרות ריחניים למקרה שיגיע.

גם אחרי שתי כוסות יין הוא המשיך לספר באופן מאוד מפורט על העבודה שלו, על אישתו וביתו, על התכניות שלו להרוויח עוד כסף, על העבודה שלו, על העבודה שלו. היא שאלה את עצמה כמה כוסות יין צריך על מנת להמיס את השיממון הזה, או שאולי לא היה שם דבר להמיס, הריקות הזו זה האיש. עכשיו ההחלטה בידיך, אמרה לעצמה, או שאת משלחת אותו בעדינות, או שאת מובילה אותו אל החדר הסמוך ונפטרת מבתולייך הכפויים.אין ברירה חשבה והתיישבה לצידו על הספה נוגעת בעדינות בירך הקרובה, מצחקקת כשהצליחה למצוא משהו הקרוב להומור, רוכנת מעל הברך שלו בדרכה למזוג כוס יין נוספת, נתקלת בשפתיו כאילו במקרה כשמגישה לו את הכוס. הוא היה טעים ולא רטוב מידי, מנשק בסדר.

כשסוף סוף הגיעו למיטה, היא כמעט התחרטה כשהתעקש לקפל את הבגדים שלו ולהניח על הכיסא לפני שניגש אל המלאכה. בחרתי טוב, חשבה כשבחנה את הגוף שלו, בעיקר את אותו החלק שנח בתוך תחתוני הדלתא שלו.הוא לא היה מוכן למה שקרה שם, אישתו , כך אמר, הייתה פולניה קלאסית ובקושי רצתה סקס, היא הנהנה בנימוס והמשיכה עד שהרגישה את כל האיבר המבורך שלו ממלא אותה כולה, לאורך ולרוחב, כן, אין ספק הבחור מבורך.שעה אחר כך ושלוש אביונות רצופות היא הייתה רפויה ומסופקת מספיק להירדם. היא הניחה לו לישון אצלה , רק כי לא היה לה מספיק כוח לקום וללוות אותו אל הדלת, עם זרות הבוקר כבר נסתדר, הייתה המחשבה האחרונה לפני ששקעה אל תוך שינה עמוקה.

בצהריים כבר התחילה המלחמה, את הפגישה שתיכננו למחרת כשלא ידעו כיצד להיפרד בתוך המבוכה שהביא האור,טירפדו  לכאורה הטילים והאזעקות, גם את זו שאחריה., לכאורה. שיחת הטלפון המנומסת מתנצלת מיד אחרי האזעקה, חייב לרוץ הבייתה, כן גם אני, הילדים לבד. החמאס העניק להם שירות מצויין, כל אחד צריך להישאר בביתו בימים כאלה, לשמור על הילדים, ובכלל מי פנוי לאהבה כשמסביב כל הזוועה, ננסה להיפגש כשהכל יגמר. צבע אדום.

עוד מהבלוג של sahara

תצוגה מקדימה

הרולד רובינס היה הראשון

הקול שהשמיע גופו של בנה כשיפשף את גופו במזרן הקשה של המיטה וחצי, הזכיר לה את קול נקישת שיריוני הצבים המזדווגים שמצאה בגינה כשהייתה בת אחת עשרה. מיד אחר כך רצה אל החדר שלה...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

הרבה יותר מעניין להחליף רעיונות איך להגיע לאורגזמות מרובות מאשר מתכונים לעוגות גבינה

בערבי שבת, כשהיא ובעלה היו מבלים עם החבר'ה, היא נהגה לשבת שותקת בצד של הנשים. לא פעם תהתה בינה לבינה  שזה יכול היה להיות הרבה יותר מעניין להחליף רעיונות איך להגיע לאורגזמות...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

תורשה סביבה או גורל

את העלים מן השיח שבחצר היה הבן שלה קוטף וכותש ומערבב עם כורכום ופפריקה מארון התבלינים. אחר כך היה מצייר עם הצבע החדש שיצר על דפים שטבל באדמת החמרה. גם את גופו מרח באדמה הרטובה, וכך היה משוקע כולו ביצירה, כאילו הדף היה המשך...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה