הבלוג של שירלי חמני - אימון קריירה, הכוון תעסוקתי ואימון לקידום עסקי

שרלי חמני

האם את/ה אוהב/ת את מה שאת/ה עושה? מתעורר/ת כל בוקר מלא/ה באנרגיה ומוכנ/ה ללכת לעבודה? האם את/ה רוצה בכך? המשימה שלי היא לעזור לאנשים לממש את מטרות הקריירה שלהם. אני מצליחה לעזור ללקוחות שלי להשיג את השאיפות שלהם – בין היתר... +עוד

האם את/ה אוהב/ת את מה שאת/ה עושה? מתעורר/ת כל בוקר מלא/ה באנרגיה ומוכנ/ה ללכת לעבודה? האם את/ה רוצה בכך? המשימה שלי היא לעזור לאנשים לממש את מטרות הקריירה שלהם. אני מצליחה לעזור ללקוחות שלי להשיג את השאיפות שלהם – בין היתר : • להתראיין בהצלחה ולהתקבל לתפקיד שהם רוצים; • קידום קריירה ; • מציאת נתיב קריירה מדוייק עבורך (הכוון תעסוקתי); • או פשוט ניווט והתמודדות עם אתגרי הקריירה ביום יום כגון ליווי מנהלים. היי ! שמי שירלי ואני אוהבת לעשות מה שאני עושה . זה לא תמיד היה כך, לכוון את חייך ולהגדיר את חלום הקריירה שלך יכול להיות מאתגר במיוחד כמו שזה היה עבורי. שיניתי את הקריירה שלי בגיל 40 אבל זה אף פעם לא מאוחר מדי או מוקדם מדי. המומחיות שלי היא יצירת תוצאות באימון לטווח קצר ממינימום של 2 שעות. השכלה והכשרות מקצועיות: • B. Sc. התמחות במנהל עסקים במערכות מידע (בהצטיינות) 2000; • אימון אונטולוגי, בית ספר למאמנים Emotion 2007; • מאבחנת כירולוגיה פסיכודיאגנוסטית (PDC) 2010; • מאבחנת ומטפלת בפרחי באך 2008.

עדכונים:

פוסטים: 8

החל מיולי 2011

Why I will never buy another LG product again in my lifetime.

By Shirley Khamani

Today I sent off to its final resting place the LG PLASMA GOLD air-conditioning unit installed in my living room with an ironically silent goodbye.

The past 4 years shared with Plasma.LG, were a real challenge in customer dissatisfaction; starting off with a bad installation crew and a bad product, that the official importer in Israel refused to replace (as he should have done). And so began the years of our discontent.

Every June (starting a month after I bought it) I would call them up and let them know Plasma.LG was leaking and making too much noise (really , do you think it’s normal for a brand new out of the box air-conditioning monster to leak buckets of water onto my TV set?)

Every year, after explaining to me that they don’t see a problem, they would replace the Air Compressor (that’s what they called it) and tinkle around with the pipes and stuff (you can see I’m a real expert). In order to get them to do something, I had to capture the “big leak” on video to make them believe me and even then they could not fix it. Unfortunately they also wouldn’t replace it.

Last year I finally gave up. I was tired of taking leave from work to wait for the repair technician and then the repair specialist and then another air-conditioning expert to come in and tell me all is OK and that they are simply humouring me because they care. Every June to September there would be 9-10 visits from company technicians unable or unwilling to fix the problem.

So last year I finally accepted that this is it. It will leak, it will make noises like a jumbo-jet landing nearby and it will cool the apartment as best it can (and I will pay the exorbitant electricity bill it produces every summer).

Until today. Today it finally died. Plasma.LG, may you rest in peace.  Goodbye and good riddance.

I will be moving on – buying another brand with a company that takes responsibility for the quality of product it provides.

עוד מהבלוג של שירלי חמני - אימון קריירה, הכוון תעסוקתי ואימון לקידום עסקי

תצוגה מקדימה

להיות טבעוני זה יקר. האומנם?

מאכלים טבעוניים: ממש טעים בפחות מ-5 ש"ח לסועד לאחר כעשור שאני צמחונית קפצתי למים כמעט בין רגע והפכתי לטבעונית מסיבות אידאליות. יש לי חלום שיום אחד כולנו נאהב חיות ונחיה לצידם בכבוד מבלי לקחת את...

תצוגה מקדימה

איך להצליח בעסק שלך בגדול ולעשות הרבה כסף!

3 מרכיבים למתכון ההצלחה   קולגה יקרה, מישהי שמעוררת השראה עבורי, מאמנת יזמים, מצליחה מאוד ועושה כסף רב, המליצה לי על מתכון שעובד ללא רבב - להצליח בעסק שלך בגדול ולעשות כסף Big-Time. למתכון יש 3...

תצוגה מקדימה

3 החטאים הגדולים של העסק הקטן ואיך להמנע מהם

חטא מס 1 - אם אני עסק קטן, אני לא יכול לעשות מה שהגדולים עושים. עסק קטן יכול ללמוד מעסקים גדולים ולהעתיק או להתאים מהם מה שעובד. כך לדוגמא לקוחות בסופר לומדים על מוצרים חדשים דרך ההתנסות של טעימות. אם זה טעים להם הם יקנו....

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה