הבלוג של רותי שבח- תשוקה ליצירה

RUTI'S

התחלתי עם יצירות תכשיטים ופריטי אומנות כתחביב מגיל קטן. פיתחתי ערך רגשי וסנטימנטלי ל-פריטים שלי. ואני לא מכרתי אותם , אלא ,אם ייצרתי במיוחד כמתנה. כיום עשיתי הסבה מקצועית ממנתחת מערכות מידע ל-מעצבת תכשיטים. אני מעצבת... +עוד

התחלתי עם יצירות תכשיטים ופריטי אומנות כתחביב מגיל קטן. פיתחתי ערך רגשי וסנטימנטלי ל-פריטים שלי. ואני לא מכרתי אותם , אלא ,אם ייצרתי במיוחד כמתנה. כיום עשיתי הסבה מקצועית ממנתחת מערכות מידע ל-מעצבת תכשיטים. אני מעצבת תכשיטים מאז ינואר 2013. עובדת עם חנויות אפנה גדולות כמו: comme il faut, TurquoiseEilat, Anat Mikolinski, Luminary. המוצרים שלי נמכרים בתערוכות ,בירידים פרסום ויראלי ובאתר האינטרנט שלי. עם היצירה מגיע עוד האהבה והתשוקה ליצור עוד דברים חדשים ולהרחיב את הקולקצייה אני יוצרת אובייקט פיסולי מטקסטיל אשר הופך להיות תכשיט. מי שעונדת את התכשיט שלי היא בעצם מתקשטת ומתהדרת בתכשיט. התכשיט הופך להיות סנטימנטלי בעבורן. ובשבילי לראות את זה עליהן.

עדכונים:

פוסטים: 4

החל ממאי 2014

שמי רותי ואני מתגוררת בזכרון יעקב יחד עם משפחתי המקסימה, נשואה באושר ליוסי ויש לנו שני ילדים מקסימים שירן וליאב.

מי שמכיר אותי יודע שהכושר הוורבלי שלי בצרוף חוש ההומור קונה לי הצלחה והכרה רבה, התחושה של חוסר ביטחון אינה קיימת אצלי, ושצף קצף של דברים ורעיונות הם פרי לשיחה קולחת , מעניינת ומותירה רושם חזק. (זו היא תחושתי, אמנם אין הנחתום מעיד על עיסתו, אבל במקרה הזה מעיד גם מעיד….).

הכתיבה אינה קלה לי כמו השיחה, אך החלטתי לנסות את כוחי ולבטא בכתב את האהבה לשתי התשוקות שלי שהן בתחום היצירה: האחת מעולם המזון, והשנייה מעולם עיצוב תכשיטים.

התחלתי עם יצירות תכשיטים ופריטי אומנות ובישול כתחביב מגיל קטן. פיתחתי ערך רגשי וסנטימנטלי ל-פריטים שלי. ולא מכרתי אותם אלא ,אם ייצרתי במיוחד כמתנה.

כיום עשיתי הסבה מקצועית ממנתחת מערכות מידע ל-מעצבת תכשיטים.

אני מעצבת תכשיטים  מאז ינואר 2013. עובדת עם חנויות אפנה גדולות כמו: comme il faut, TurquoiseEilat, Anat Mikolinski, Luminary.

התכשיטים שלי עשויים מסיבי חוטים, פוליאסטר כותנה סאטן וצמר בשילוב מתכות מצופות זהב וכסף.

אני  יוצרת אובייקט פיסולי מטקסטיל אשר הופך להיות תכשיט. מי שעונדת את התכשיט שלי היא בעצם מתקשטת ומתהדרת בתכשיט.

התכשיט הופך להיות סנטימנטלי בעבורן.  ובשבילי לראות את זה עליהן.

המוצרים שלי נמכרים בתערוכות ,בירידים מפה לאוזן פרסום ברשתות חברתיות ובאתר האינטרנט שלי.

עם היצירה מגיעה  עוד אהבה תשוקה ליצור דברים חדשים ולהרחיב את גבולות הדמיון.

הפוסט הבא יהיה על המלאכה המסורתית שהולכת ונעלמת מהעולם , ובמקומן ישנן מכונות תעשייתיות , אך אט אט מלאכת האריגה , סריגה וקשירה חוזרת ומתגנבת לבין אצבעותינו.

 

עוד מהבלוג של רותי שבח- תשוקה ליצירה

תצוגה מקדימה

צבע מאכל דוחה או מגרה?

איך אתם מכניסים צבע למזון שלכם?!!! אין ספור כתבות תמצאו בנושא צבע מאכל וההקשר של חוסר הבריאות שלו. צבע מאכל מגרה או דוחה? נשאלת השאלה האם יש בו טעם או שהצבע מעורר את הזיכרון וחושי הטעם...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

טבעות קישואים במילוי בשר + תפוחי אדמה

מי שאין לו סבלנות שיגולל למטה למתכון ומי שרוצה לדעת קצת על איך ומה שיתחיל מהתחלה... אז מה קרה?, פתחתי בלוג לפני כחצי שנה, עוד לפני שהייתי מגובשת לאיך אני רוצה להעביר את המסר שלי לשתי התשוקות שלי : עיצוב מזון ועיצוב...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

אפשר לדלג על הירוקים גם אוכל שחור בריא

שילוב של שתי התשוקות שלי, בישול וכמובן צילחות  כי אוכלים בעיניים! שיתוף פעולה בין צלמת מזון אוירה וסטיילינג "מיה חסון" לבין מעצבת תכשיטים ואוכל הביא אותנו להפקה של בישול בהשראת התכשיטים . התכשיט סרוג בחוט כותנה שחור...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה