הבלוג של רותי פריאנטה- מאמנת אישית

יומן דרכים

אשה,בת זוג ואמא לארבעה. אופטימית, חדה,כנה ואינטואיטיבית,קמה כל בוקר עם חיוך ויוצאת לטרוף את העולם.

עדכונים:

פוסטים: 8

החל מאוגוסט 2015

חוויה מדהימה שקרתה לי בחמישי האחרון. קראתי לה “חוויה חוץ גופית” בהומור אבל היא באמת היתה רוחנית ונגעה עמוק עמוק במיתרי ליבי.
חמישי הוא גם יום של סידורים גשמיים וארציים שכאלה כמו חדר כושר, סופר וקניות ובישולים.
אירוע 1:בתום שיעורבחדר הכושר ,תפסה אותי מכרה ובקשה לשמוע מה אני בדיוק עושה כמאמנת. אומנם מיהרתי אבל הרגשתי שאני רוצה להקדיש לה את הזמן הזה- שוחחנו כ15 דקות ,נפרדנו בחיבוק ומיהרתי להמשך היום שלי.
אירוע 2: אני מגיעה לחניון של הסופר ,אין חנייה, אני מסתובבת עם האוטו כבר כמה דקות ומולי מופיע אדון עם עגלה, אני עוצרת ,(איפה חנית? אתה יוצא?) והוא פונה אליי” תגידי זה אוטו—-? את מרוצה? את יודעת גם אני רציתי כזה אבל בסוף קניתי אחר…” אנחנו מנהלים דיאלוג קטן ואז הוא שואל “תגידי את רוצה את העגלה שלי?” “לא , תודה אני מחפשת חנייה..” ובעודי מדברת התפנתה חנייה סמוכה ,הוא מחייך אומר “את רק צריכה לבקש, שיהיה לך יום נהדר, וסעי בזהירות”. אני מחייכת ונכנסת לסופר..
אירוע 3:אני מול מדפי החלב בסופר, כמובן מה שאני רוצה נמצא על המדפים הגבוהים ביותר. אני על קצות האצבעות ,מנסה להגיע,ופתאום לידי עוצר גבר “רגע,אני עוזר לך” הוא אומר. אני מחייכת ,מופתעת ,מאיפה הוא הגיע עכשיו?!
הוא ממשיך לדרכו וגם אני ,להוריד עוד כמה יוגורטים ,שוב מדפים גבוהים ושוב אותו גבר (בדרך חזרה המהחלב:) ),עוצר לידי מחייך ואומר “רק תבקשי,יש עוד משהו שאת צריכה?!” אני מובכת והאמת הרגשת חמימות עוטפת אותי (ולא.. הוא לא חיזר אחריי, לכל מרימי הגבה למינהם שקוראים את השורות האלה :)) .
אירוע 4: אני בקופה. תורים ארוכים ואני ממהרת. אורז לא נראה בשטח. לפתע לידי, שאלה” את רוצה עזרה עם האריזה?!” “בטח!” אני אומרת ,מאיפה הוא נפל לי עכשיו?!
אירוע 5: אני בחזרה בחנייה עם עגלה עמוסה. ליד האוטו שלי, עגלה ריקה ולידה גבר. אני מתקרבת. הוא מתנצל “חם היום, באתי להחזיר את הסוודר לאוטו (אוקייי…. לא עיניין שלי…),העגלה שלי מפריעה לך?!” אני מחייכת. “לא,קח את הזמן…” הוא מסיים. מזיז את העגלה ואז אומר לי “הייתי רוצה לעזור לך להכניס את השקיות לתא המטען..” אני כבר באמת מרגישה בסרט “מפגשים מהסוג השלישי” אבל זורמת…מחייכת ואומרת “בטח, למה לא?!”.
כשהוא הולך משם ,אני נכנסת לאוטו ובוכה. באמת. עם דמעות. בכי של התרגשות והכרת תודה. בשעתיים, בבוקר רגיל ושגרתי לגמרי פתחתי תדרים חדשים והקשבתי. הקשבתי לעולם והעולם הקשיב לי.
אגב, אחלה סופר סמל ההבעה ‏‎smile‎‏

להקשיב.לבקש. אותן אותיות.מראה.

כשאתה מקשיב -אתה גם יכול לבקש….

שבוע נפלא חברים והיו קשובים. זה מסביבנו.תמיד.עגלת סופר

עוד מהבלוג של רותי פריאנטה- מאמנת אישית

הצומת הראשון...

שלום וברוכים הבאים לעולם שלי...עולם של אשה, אמא,בת זוג ,אשת מקצוע ומאמנת. בחרתי לקרוא לבלוג שלי "יומן דרכים" כי הוא משקף את כל הצמתים, הככרות, השבילים והדרכים הראשיות והצדדיות שעברתי בחיי. אני מאמינה שהדרך חכמה יותר מההולך...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

פינג פונג של החיים

את החיבור החזק לעולם הנפש מצאתי לפני הרבה מאוד שנים,. הייתי בת 18, בת שרות לאומי, מתנדבת במחלקה פסיכיאטרית בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים. איך הגעתי דווקא לשם? באמת שאלה מעניינית במיוחד לאור העובדה שלפני לא היתה אף בת...

תצוגה מקדימה

על מחבתות ואמיתות....

כשנולדתי, בין שאר המתנות שהתקבלו, היה גם  את "יומן התינוק" ( יש כזה מוצר היום?!) זהו בעצם יומן שעוקב אחרי התפתחות התינוק- כמה הוא גבה, כמה עלה במשקל, כמה שיניים צמחו לו, מה הוא כבר עושה בגיל חודש, 3 חודשים,מתי התחיל לצעוד וכמובן...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה