הבלוג של בית דפוס רובין ריד

רובין ריד

עדכונים:

פוסטים: 14

החל מספטמבר 2014

כל בית עסק יגדיש הרבה לכל מה שקשור לשיווק העסק והגדלת כמות הלקוחות. הדרכים המועילות ביותר לקידום עסקים הם מוצרי פרסום לעסק ומוצרי קידום מכירות, העובדות משקפות תועלת מרבית של הענקת מתנות בכנסים, קידום מוצרים באירועי יח”ץ ומוצרי פרסום לאירועים ועוד.

למוצרי פרסום יש כוח עצום, הלוגו של החברה מוטבע עליהם, כך שהוא מהדהד בראשם של הלקוחות והעובדים. המוצרים לרוב שימושיים ופרקטיים לכן הם לא נזרקים לפח אלה נשמרים לאורך זמן. ולהלן פירוט עד כמה מוצרי פרסום מסייעים בכל פרסום של עסקים.

לקוח זוכר לוגו ומותג

לפי סקר שנערך ע”י האיגוד הבינלאומי לקידום מכירות, אחוז רב של אנשים שנשאל ענה שהם זוכרים טוב מוצרי הפרסום ממותגים שקיבלו כמה שנים אחורה. כו כן הם זכרו גם את הלוגו של החברה שהיה מודפס עליהם. כך שאין ספק שהמיתוג הוא גורם הצלחה.

מוצרי הפרסום נשמרים

אנשים נוטים לשמור קרוב מתנות שמקבלים, כמו מתנות לעובדים או שמוענקות בצורה של מתנות למשרד שימושיות ופרקטיות כגון: או דיסק און קי, שעון שולחן, מחזיק לטלפון או כל מוצר שהוא יעיל שיושב על השולחן במשרד ויש אליו חשיפה יום יומית גם של לקוחות של הלקוח או עובדים שלצדו וכו’, כך הוא נשמר לאורך זמן ונטמע בזיכרון.

עוד נתונים שמצביעים על הצלחה של מוצרים ממותגים

הרבה עסקים מבינים שרצוי להיות כמה שיותר יצירתיים ולהשקיע במוצרי הפרסום לעסק מתוך ידיעה שזה כלי עזר מושלם לעסק, פלטפורמה יעילה שמגבירה את החשיפה של המותג. היום נוהגים לחלק מתנות ללקוחות בעיקר מטריות ממותגות או כדורים ממותגים, צידניות ודיסק און קי, יריעה לחוף וכל מה שבית העסק רואה לנכון להדגיש ללקוחותיו. כל זה יוצר אצל רוב האנשים את הרצון להשקיע במוצר הפרסומי בעקבות הלוגו שמופיע מולם.

אם כן, נסכם שרצוי לא לשכוח שאפשר להעניק לכל מוצר ערך משלו אך אם אנחנו מעוניינים להחזיר לעצמינו את ההשקעה חשוב להעניק מוצר ייחודי שמספק ללקוח את התחושה הטובה והמקורית ביותר.

נכתב באדיבות: רובין ריד בית דפוס דיגיטלי

עוד מהבלוג של בית דפוס רובין ריד

הזמנות לחתונה שאסור לפספס

אתם לפני חתונה, מארגנים את האירוע של החיים שלכם ממש לפי הספר, בוחרים אולם, קונים שמלת כלה ובגדי חתן, בוחרים די ג'יי שילהיב את הקהל, בוחרים צלם, בוחרים תפריט שישביע וירצה כל אחד מאורחיכם, אבל את הדבר שנראה הכי שולי ופחות דורש...

תגובות

פורסם לפני 4 years

איך בוחרים נייר הדפסה

בביצוע עבודה יצירתית, הזמנה עסקית או כל הדפסה רשמית ומשמעותית אחרת חשוב להזמין באופן מדויק ככל הניתן את הנתונים השונים ולבחור את נייר ההדפסה בהתאם למטרת הפעולה. בחירת נייר ההדפסה משפיעה עד מאד על מראה התוצאה ועל...

תגובות

פורסם לפני 4 years

איך לבחור הזמנות לחתונה

הזמנה לחתונה היא בין הפרטים המרגשים ביותר באירוע אבל לא אחת גם בין האלמנטים היותר מסורבלים בה. לאחרונה ניתן לחזות באפשרויות שונות של עיצוב הזמנות ו/או הפצת/משלוח הזמנת ואפילו וידוא אישורי הגעה בצורות ודרכים מתוחכמות...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה