הבלוג של בית דפוס רובין ריד

רובין ריד

עדכונים:

פוסטים: 14

החל מספטמבר 2014

הזמנה לחתונה היא בין הפרטים המרגשים ביותר באירוע אבל לא אחת גם בין האלמנטים היותר מסורבלים בה. לאחרונה ניתן לחזות באפשרויות שונות של עיצוב הזמנות ו/או הפצת/משלוח הזמנת ואפילו וידוא אישורי הגעה בצורות ודרכים מתוחכמות יותר ונוחות הרבה יותר, מבחינת המהירות והיעילות יותר מבעבר. מעבר להזמנות הנייר הרגילות אשר כוללות אף הן מרקמים, אפשרויות ועיצובים שונים לבד מאופציות נוספות ומתקדמות שפותחו בכדי לענות על צורכי נוחות ויעילות גבוהים הרבה יותר. מעבר למגוון הרחב של העיצובים ניתן להתרשם ולקבל השראה מטכנולוגיות מתקדמות ליצירת הזמנות באופן אישי תוך הנאה מאלמנט החיסכון והייחודיות גם יחד.

הזמנות לחתונה

הזמנות לחתונה

בחירת הזמנות מקוריות לחתונה

הזמנות מקוריות לחתונה נעות בין עשרות ואף יותר דוגמאות וסגנונות בלתי נגמרים של עיצובים ותבניות. בחירת הזמנות לחתונה הפכה למורכבת יותר לאחר שהתגבשו ופותחו עוד ועוד אפשרויות וסגנונות עיצוב. כעת , בשונה מבעבר, באפשרותכם לבחור אפשרויות עיצוב הפרוסות מול עיניכם ואף לקבל עיצוב מותאם אישית, עם תמונת הזוג , אלמנטים של, רקע ורעיונות משתנים.

לחצו על הקישור למעבר קטלוג הזמנות מעוצבות לחתונה http://www.rubinrid.co.il/הזמנות_לחתונה

הזמנה מקורית לחתונה

הזמנה מקורית לחתונה

הזמנות התאמה אישית – עצב זאת בעצמך

הזמנות בהתאמה אישית, בשיטות הקיימות נוחות במיוחד לתפעול לאור המערכות המתקדמות הקיימות. היכולת ליצור הזמנה באופן עצמאי ובהתאמה אישית נובעת בדיוק מאותה קידמה ופשטות אשר מאפשרת לנו לייצר, הלכה למעשה, הזמנות בעיצוב מדוקדק ומדויק בצורות ובסגנונות הרצויים לנו. אם אפשרויות לשינויים והתאמות. הזמנות בהתאמה אישית חוסכות לנו שיחות מרובות עם אנשי מקצוע ומעניקות  לנו שליטה מלאה על נראות ההזמנות והסגנון שלהן מהחוץ אל הפנים- הן מבחינת הסגנון עצמו, אפשרויות השליחה ומהירות “ההפקה.”

הזמנה מבד – מיושן או מיוחד?

הזמנות במרקם של טקסטיל בשונה מהזמנות נייר הן הזמנות מזן חדש יחסית שמעניקות תחושה מושקעת ואישית יותר. המרקם וצורת ההדפסה, מעניקות מראה עשיר ויוקרתי להזמנה. רבים מעניקים את האלמנט הטקסטילי בנגיעות שונות על ההזמנה ובמרבית המקרים ההזמנה תהיה מעוצב באופן משולב, חלקה מבד וחלקה מנייר, השילובים היותר מבוקשים בתחום ההזמנות יהיו שילובים של נייר עם תחרה, קטיפה ומשי או עיצובים המדמים בדים אלה, לטובת יצירת אותו מראה רך ועשיר.

הזמנה ממוחשבת – אישורי הגעה ללא מאמץ

יש הטוענים שההזמנות הממוחשבות והאפליקציות לוקחות את ההזמנה ה”סטנדרטיות” בהליכה. האפשרות לקחת הזמנה ולשלוח אותה בקליק הפכה את חייהם של מתחתנים ומתחתנות רבים לקלים יותר, בייחוד לאחר שהאפליקציות החינאמיות השתלטו על עולם הסמארטפונים.
עם השקעה קלה , תוכלו ליצור הזמנות שישלחו אל האנדרואיד ו/או המייל של המוזמנים , לקבל אישור הגעה, לצרף סידור שולחנות, מפת ווייז ואפילו את המנות המוגשות, אפשרות לבחירת מנות צמחוניות מבעוד מועד ועד ליצירת מנהל אישי אפקטיבי בכל הקשור לארגון ההזמנות וניהול המוזמנים באירוע. רק אל תשכחו את אותם הבודדים שאין ברשותם אפשרויות תקשורת מתקדמות… מצב שעל אף כל הקדמה, דורש מכם לערוך רשימת מוזמנים באמצעות הדף והעט המוכרים והטובים.

 

הזמנות לחתונה

הזמנות לחתונה

עוד מהבלוג של בית דפוס רובין ריד

איך בוחרים נייר הדפסה

בביצוע עבודה יצירתית, הזמנה עסקית או כל הדפסה רשמית ומשמעותית אחרת חשוב להזמין באופן מדויק ככל הניתן את הנתונים השונים ולבחור את נייר ההדפסה בהתאם למטרת הפעולה. בחירת נייר ההדפסה משפיעה עד מאד על מראה התוצאה ועל...

תגובות

פורסם לפני 5 years

הזמנות לחתונה שאסור לפספס

אתם לפני חתונה, מארגנים את האירוע של החיים שלכם ממש לפי הספר, בוחרים אולם, קונים שמלת כלה ובגדי חתן, בוחרים די ג'יי שילהיב את הקהל, בוחרים צלם, בוחרים תפריט שישביע וירצה כל אחד מאורחיכם, אבל את הדבר שנראה הכי שולי ופחות דורש...

תגובות

פורסם לפני 5 years

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה