הבלוג של אורית רובינשטיין

רובינה

אוהבת לקרוא, אוהבת לטייל גם בארץ וגם בעולם. אמא לשני בנים מתבגרים, אוהבת מדע בדיוני וגיבורי על

עדכונים:

פוסטים: 143

החל מנובמבר 2014

לאוהבות ואוהבי הז’אנר הרומנטי – ספר קליל ומתוק שמתאים בדיוק לחופשת האביב

02/04/2017

עונת החתונות – ליסה קלייפס

ז’אנררומנטי

285 עמ’ הוצאת כנרת זמורה ביתן

985294

לפני שאני אספר לכם על מה הספר אקדים ואומר שלדעתי זה ספר מושלם לחופשה, לא משנה אם החופשה היא בבית או מחוצה לו. בדרך כלל בחופשה (אצלי לפחות) מחפשים ספר קליל שיהיה כיף לקרוא אותו מצד אחד ומצד שני לא יעיב על החופשה שלנו ולא יגרום לנו להשאר בחדר המלון או בספה בבית. הספר הזה בדיוק כזה – מצד אחד קליל וכיף לקרוא אותו ומצד שני אם בדיוק נחתנו או הגענו לתחנה נוכל להמשיך אותו אח”כ בכיף.

כבר מהעטיפה ושם הספר בעברית (באנגלית הוא  brown-eyed girl) אפשר לנחש שמדובר בספר רומנטי ומתקתק. לאוהבות הז’אנר הרומנטי – לא תתאכזבו.

אייברי קרוסלין עברה פרידה קשה לפני שלוש וחצי שנים ומאז ברור לה שאהבה זה לא בשבילה. גם ההסטוריה של אביה ואמה (ביחד וכל אחד לחוד) לא משכנעים אותה בסיפורי אהבה מהאגדה,  ולמרות זאת היא ואחותה הקימו עסק לארגון חתונות.

באחת החתונות היא פוגשת את ג’ון טרוויס ובטוחה שהוא הצלם שנשכר לארוע. מסתבר שהוא אמנם צלם אבל לא צלם חתונות אלא חבר של החתן ובמקרה הוא גם בן לאחת המשפחות הדרומיות הכי עשירות והכי וותיקות. ונוסף לכל זה הוא גם חתיך הורס.

מכאן הכל מתגלגל ואייברי מרגישה שהיא מאבדת שליטה. בעקבות הצלחת הערב, העסק מקבל הזמנה לארגן את חתונת השנה של בתה של אשת חברה שכל מה שחשוב לה זה שהחתונה תהיה הכי הכי. הכי יפה, הכי גדולה, הכי מרשימה וכו’.

הכלה מסתבר מסתירה כמה סודות שיכולים לגרום לכל החתונה להתבטל ואייברי צריכה לקבל החלטות לא פשוטות שיכולות להשפיע על מצב העסק שבנתה במו ידיה.

ומהצד השני יש כמובן את ג’ו שלא מוכן לקבל לא בייחוד כשהוא לומד מדוע היא אינה מאמינה באהבה יותר.

סיפור מתקתק וחמוד מאד כיאה לז’אנר הרומנטי. בדיוק מה שצריך בחופשת האביב

 

 

 

עוד מהבלוג של אורית רובינשטיין

תצוגה מקדימה

שפחתי בחיקך - חוה עציוני-הלוי

כולנו מכירים את הסיפור של הגר השפחה שניתנה לאברהם על ידי שרה (אז עוד נקראה שרי) כיוון שהיא כבר נואשה מללדת לו יורש. להגר יש קונוטציה שלילית ביהדות בעיקר בגלל שהיא אמו של...

תצוגה מקדימה

מספרת הסיפורים - ג'ודי פיקו

ספר יפהפה (אם אפשר לקרוא לספר על השואה יפהפה) ומרגש!  כמו רובינו הכרתי את ג'ודי פיקו בספר שומרת אחותי ומאז קראתי עוד הרבה ספרים שלה חלקם טובים יותר וחלקם פחות. הספר "בת...

תצוגה מקדימה

גלבי - איריס אליה כהן

גלבי/ איריס אליה כהן ז'אנר: פרוזה, סיפורת מקור 325  עמ' הוצאת ידיעות ספרים    הסיפור היפה הזה הוא שילוב בין שני עדות שונות שכל אחת נושאת על גבה את הטרגיות שלה. מצד אחד ילדי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה