הבלוג של אורית רובינשטיין

רובינה

אוהבת לקרוא, אוהבת לטייל גם בארץ וגם בעולם. אמא לשני בנים מתבגרים, אוהבת מדע בדיוני וגיבורי על

עדכונים:

פוסטים: 140

החל מנובמבר 2014

האם ארה”ב תצליח לעצור בזמן את המתקפה המתוכננת כשהיא לא יודעת מתי ואיך היא תתבצע? מותחן עוצר נשימה שמתרחש בכמה זירות במקביל שאם רק אחת מהן תתגלה פירוש הדבר “הכרזת מלחמה”

31/12/2016

הכרזת מלחמה – בראד תור

ז’אנר: מתח

444 עמ’ הוצאת דני ספרים

 

39000030090b

סוכן CIA בהונג קונג מגלה כי ישנה תכנית של הסינים לתקוף את ארה”ב. שם המבצע “דרקון שלג” – על שם יצור אגדי סיני שמביא חושך, קור ומוות.

זה המידע שעליו צריכים להתבסס עכשיו קהילות המודיעין – ללא תאריך יעד או שיטת התקיפה אלא רק שזה יקרה בקרוב מאד והצפי הוא לשיעור הרוגים של 90% בשנה.

מידע נוסף שיש לאמריקאים זו עובדה שהסינים מאמנים בצפון קוריאה יחידה מיוחדת של הצבא הסיני ושהם נעזרים באנשי אל-קאעידה בפקיסטן.

נשיא ארה”ב מאשר להוציא לפועל שני מבצעים חשאיים שהם אולי החשובים ביותר בתולדות המדינה – “אבק זהב” בו חבורה של אריות הים נכנסת לתוך שטח האוייב בצפון קוריאה ו- “שחרור” שאמור לטפל בחלק הפקיסטני של המבצע.

סקוט הרוואת הוא הסוכן האנטי-טרור הטוב ביותר שיש ל CIA. הוא נקרא לנהל את המבצעים במטרה להבין מה בדיוק מתכננת סין ואיך היא מתכננת לעשות זאת.

העלילה מתרחשת בכמה נקודות בו זמנית ואנחנו נעים בין המזרח התיכון לארה”ב ולצפון קוריאה.

כל הספר נקרא בנשימה עצורה וככל שהקורא מבין יותר את המזימה כך גובר הלחץ האם ה CIA יצליח לעצור בזמן את המתקפה.

ספר מתח שעשוי היטב וקשה לעזוב אותו

הסופר בראד תור נראה בעצמו כמו שהיינו מצפים מסוכן CIA שייראה. הוא יליד 1969 ושרת כאנליסט באחת המחלקות של הבטחון הלאומי (homeland security). הוציא עד כה 17 ספרי מתח

13442351_10153771062193990_2656719267119629306_n

בראד תור. התמונה לקוחה מדף הפייסבוק של הסופר

 

 

 

 

עוד מהבלוג של אורית רובינשטיין

תצוגה מקדימה

שפחתי בחיקך - חוה עציוני-הלוי

כולנו מכירים את הסיפור של הגר השפחה שניתנה לאברהם על ידי שרה (אז עוד נקראה שרי) כיוון שהיא כבר נואשה מללדת לו יורש. להגר יש קונוטציה שלילית ביהדות בעיקר בגלל שהיא אמו של...

תצוגה מקדימה

מספרת הסיפורים - ג'ודי פיקו

ספר יפהפה (אם אפשר לקרוא לספר על השואה יפהפה) ומרגש!  כמו רובינו הכרתי את ג'ודי פיקו בספר שומרת אחותי ומאז קראתי עוד הרבה ספרים שלה חלקם טובים יותר וחלקם פחות. הספר "בת...

תצוגה מקדימה

גלבי - איריס אליה כהן

גלבי/ איריס אליה כהן ז'אנר: פרוזה, סיפורת מקור 325  עמ' הוצאת ידיעות ספרים    הסיפור היפה הזה הוא שילוב בין שני עדות שונות שכל אחת נושאת על גבה את הטרגיות שלה. מצד אחד ילדי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה