הבלוג של אורית רובינשטיין

רובינה

אוהבת לקרוא, אוהבת לטייל גם בארץ וגם בעולם. אמא לשני בנים מתבגרים, אוהבת מדע בדיוני וגיבורי על

עדכונים:

פוסטים: 141

החל מנובמבר 2014

סיפור מתוק וכיפי שמלמד אותנו שהלב יודע יותר מהכל מה מתאים לנו

15/09/2015

החיים שנועדו לי – קריסטין הרמל

הוצאת הכורסא 

ז’אנר: סיפורת, דרמה, רומן

החיים

 

האם קרה לכם שחייתם חיים שלמים בידיעה שמשהו פוספס? שיכולתם לשנות ואולי הדברים היו נראים אחרת?

מה היה קורה לו? זו השאלה שרובינו שואלים את עצמינו מתישהו בחיים. זה יכול להיות אחרי משבר שעברנו, או עצירה שעשינו באמצע החיים ואז אנחנו שואלים את עצמינו – כאן באמת אני רוצה להיות – עם האדם הזה או עם העבודה הזו?

קייט איבדה את בעלה פטריק לפני 12 שנה – הוא יצא מהבית בבוקר לאחר שקבעו להיפגש לארוחת ערב כיוון שפטריק רצה לספר לקייט משהו חשוב. נהגת שיכורה פגעה בו והרכגה אותו במקום.

12 שנה אחרי קייט מאורסת לבחור המושלם ונראה כאילו החיים חזרו למסלולם. האמנם?

היא מתחילה לחלום חלומות שנראים ומרגישים אמיתיים על החיים שלה עם פטריק או יותר נכון על איך שהחיים שלה אמורים היו להראות עם פטריק ועם בת בשם האנה שבמהלך החלומות היא מגלה שאנה כבדת שמיעה.

קייט בתחושה שהחלום מנסה לרמוז לה משהו והיא מחליטה ללכת ללמוד את שפת הסימנים. היא מגיעה לקבוצה קטנה עם מדריך בשם אנדרו שנעזר בכישוריה כתרפיסטית גם לעזור לכמה ילדות כבדות שמיעה.

היא פוגשת ילדות מקסימות ומגלה שבעזרת המוזיקה היא יכולה לעזור גם להן ולא רק לילדים שומעים ובכל אחת מהבנות שהיא מלמדת היא מנסה למצוא את האנה. דברים מהחלום מתחילים להופיע גם בחיים האמיתיים שלה – מקומות שהיא מגיעה אליהם ומזהה מהחלום, אנשים שצצים בחייה ודברים שקורים בחלום ומשליכים על חייה במציאות.

הספר מנסה להעביר לנו מסר ברור – לכו בעקבות הלב והוא כבר ינחה אתכם למקום הנכון.

ספר מתוק וכיפי לקריאה שלא תרצו להניח מהיד עד הסוף. מתאים לתקופה החגים – בין אם אתם בחופשה או מחפשים ספר שיעביר לכם את הצום.

ספר נוסף של קריסטין הרמל – המתיקות שבשכחה

 

 

 

 

 

עוד מהבלוג של אורית רובינשטיין

תצוגה מקדימה

שפחתי בחיקך - חוה עציוני-הלוי

כולנו מכירים את הסיפור של הגר השפחה שניתנה לאברהם על ידי שרה (אז עוד נקראה שרי) כיוון שהיא כבר נואשה מללדת לו יורש. להגר יש קונוטציה שלילית ביהדות בעיקר בגלל שהיא אמו של...

תצוגה מקדימה

מספרת הסיפורים - ג'ודי פיקו

ספר יפהפה (אם אפשר לקרוא לספר על השואה יפהפה) ומרגש!  כמו רובינו הכרתי את ג'ודי פיקו בספר שומרת אחותי ומאז קראתי עוד הרבה ספרים שלה חלקם טובים יותר וחלקם פחות. הספר "בת...

תצוגה מקדימה

גלבי - איריס אליה כהן

גלבי/ איריס אליה כהן ז'אנר: פרוזה, סיפורת מקור 325  עמ' הוצאת ידיעות ספרים    הסיפור היפה הזה הוא שילוב בין שני עדות שונות שכל אחת נושאת על גבה את הטרגיות שלה. מצד אחד ילדי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה