הבלוג של אורית רובינשטיין

רובינה

אוהבת לקרוא, אוהבת לטייל גם בארץ וגם בעולם. אמא לשני בנים מתבגרים, אוהבת מדע בדיוני וגיבורי על

עדכונים:

פוסטים: 140

החל מנובמבר 2014

מחראחד הספרים הטובים והסוחפים שקראתי בזמן האחרון! 

הספר מתחיל בהיכרות עם הגיבורים הראשיים כל אחד בנפרד. אמה חיה בניו יורק ועובדת בתור מומחית ליינות באחת המסעדות הכי מבוקשות במנהטן. מתיו הוא פרופסור לפילוסופיה בבוסטון שאיבד את אשתו לפני שנה בתאונת דרכים ומגדל את בתם בת הארבע.

מתיו קונה במכירת חיסול מחשב נייד יד שניה ומוצא עליו תמונות של בעלת המחשב הקודם הלא היא אמה. הוא שולח לה מייל לברר האם היא מעוניינת שישלח לה את התמונות ומכאן מתחילה התכתבות ביניהם שמובילה לקביעת פגישה בניו יורק.

שניהם מגיעים לפגישה בזמן אך לא נפגשים כלל… לאט לאט הם מתחילים להבין שיש סיבה לכך שהם לא נפגשו אבל הסיבה הזו מטלטלת את כל עולמם.

מכאן הספר מקבל תפנית אחרת לגמרי – אם חשבתם שמדובר ברומן שמזכיר את הסרט “יש לך הודעה” אז טעיתם ובגדול!

מדובר בספר מתח מצויין ומותח ממש עד סופו. כל כמה עמודים יש עוד טוויסט ומתגלים לנו דברים חדשים שמובילים את הסיפור שונה ממה שחשבנו.

כיוון שאני לא רוצה לעשות ספויילר וכל דבר שאכתוב מעבר לכך יש סכנה שאכן יעשה בדיוק את זה אני לא ארשום עוד דבר פרט לכך שאתם חייבים לקרוא!

עוד מהבלוג של אורית רובינשטיין

תצוגה מקדימה

שפחתי בחיקך - חוה עציוני-הלוי

כולנו מכירים את הסיפור של הגר השפחה שניתנה לאברהם על ידי שרה (אז עוד נקראה שרי) כיוון שהיא כבר נואשה מללדת לו יורש. להגר יש קונוטציה שלילית ביהדות בעיקר בגלל שהיא אמו של...

תצוגה מקדימה

מספרת הסיפורים - ג'ודי פיקו

ספר יפהפה (אם אפשר לקרוא לספר על השואה יפהפה) ומרגש!  כמו רובינו הכרתי את ג'ודי פיקו בספר שומרת אחותי ומאז קראתי עוד הרבה ספרים שלה חלקם טובים יותר וחלקם פחות. הספר "בת...

תצוגה מקדימה

גלבי - איריס אליה כהן

גלבי/ איריס אליה כהן ז'אנר: פרוזה, סיפורת מקור 325  עמ' הוצאת ידיעות ספרים    הסיפור היפה הזה הוא שילוב בין שני עדות שונות שכל אחת נושאת על גבה את הטרגיות שלה. מצד אחד ילדי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה