הבלוג של rsseowebz

rsseowebz

כתיבת מאמרים במספר רב של נושאים שעל סדר היום.

עדכונים:

פוסטים: 169

עוקבים: 0

החל מיוני 2016

אתם דואגים לטפח את הרכב שלכם ולהפוך אותו לכלי שנעים לשהות בו ולהשתמש בו. לעתים נדמה כי טיפוח הרכב בא לידי ביטוי רק בפאן הויזואלי, אך האמת היא שללא תחזוק נכון, קפדני וקבוע שלו, אתם עתידים למצוא עצמכם עם מכונה שמסרבת לשרת אתכם. כך לדוגמא עם מצבר הרכב. מדובר על חלק חיוני ביותר שללא תיפקוד תקין שלו, אתם עלולים למצוא את עצמכם ללא כל יכולת התניידות. מצברים איכותיים לרכב הינם בגדר חובה, ואיך תדעו שהגיע הזמן להחליף את המצבר? כל התשובות לפניכם.

שומעים קולות? לא נשארים אדישים:

 

עולה השאלה הגדולה, והיא מתי בעצם צריך להחליף את המצבר, או לחילופין, להעניק לו תשומת לב מיוחדת. הדבר הראשון שאמור לעורר את החשד שלכם, הוא בעת שאתם שומעים קולות שאינכם מכירים או מזהים מכיוון המצבר. מצבר תקין אינו אמור להשמיע קולות חריגים, ובעת שישנם כאלו, הרי שהדבר האחרון שאתם צריכים לעשות הוא להתעלם. במקרים שכאלו, גשו למוסך הקרוב אליכם על מנת שיאתרו עבורכם את הכשל ואת מקור הקולות.

מצבר פג תוקף? יש דבר כזה:

 

המצברים אינם חיים לנצח, מה שאומר שיש להם חיי מדף כמו לעוד המון מוצרים ואביזרים אחרים. כל מצבר בעל תכולת חיים שונה, ובעת שהוא מותקן ברכב שלכם על ידי חשמלאי, חברת מצברים או מוסך, מיידעים אתכם לגבי התקופה המומלצת לשימוש בו. חוששים כי תשכחו לבדוק את המצבר עם תאריך התפוגה? שימו לעצמכם תזכורת בטלפון או ביומן. לא תרצו למצוא עצמכם בדרכים עם רכב שאינו יכול לנייד אתכם בעקבות מצבר תקול.

דוחים את החלפת המצבר? לא תאמינו מה מחכה לכם:

 

דאגו עוד היום להתקין מצברים איכותיים לרכב. בעת שאתם דוחים את התקנת המצבר, אתם פוגמים ברכב ובעיקר באיכות החיים והנסיעה שלכם. הבעיות לא נעלמות, אלא מתעצמות. לכן, בעת שעליכם להחליף מצבר או לקחת את הרכב לבדיקה, עשו זאת! התעלמות יכולה להביא לנזקים גדולים יותר וכך להוצאות גבוהות יותר. נסיעה טובה!

עוד מהבלוג של rsseowebz

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

האם יש קשר בין משרד נקי ובין עסקים מוצלחים?

אז מה צריך בכדי לחתום על עסקה מוצלחת? מעבר לשירות איכותי או מוצר חדשני, חשוב גם לארח את אנשי המפתח השונים במשרד שלכם באירוח גבוה ונינוח. אולי מדובר על הדבר האחרון שתחשבו עליו בהקשר שכזה, אך עליכם לדאוג לארח את כל המגיעים...

תגובות

פורסם לפני 1 year

מה הופך את המתנה ליולדת למתנה מפנקת?

המטרה שלכם? לרכוש מתנה מפנקת ליולדת הטרייה. איך עושים זאת? אתם מיד עומדים לגלות. חברה קרובה שלכם או קרובת משפחה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה