הבלוג של rsseowebz

rsseowebz

כתיבת מאמרים במספר רב של נושאים שעל סדר היום.

עדכונים:

פוסטים: 194

החל מיוני 2016

בעת שאתם מתגוררים בבניין דירות, הרי שאתם חולקים את אותו המרחב ובמידה רבה את אותם האינטרסים עם עוד דיירים נוספים. על מנת שיהיה ניתן לנהל את הבניין בצורה אידיאלית ונוחה, בוחרים בדיירים שיהיו נציגי הוועד והם יקבלו את ההחלטות עבור כל דיירי הבניין.

shutterstock_609147971

אחת ההחלטות שלוקחים היא לשלב בבניין שירות של חברת אחזקות מבנים שתדאג לטיפוח הבניין – אסתטית ופרקטית. התשלומים שעד כה היו מגיעים ישירות אל נציגי הוועד, מגיעים כעת אל נציגי חברת האחזקה שמנהלים את כספי הדיירים ועושים בהם שימוש לטובת שירות האחזקה. השאלה הגדולה: מה עושים בעת שדייר מסרב לשלם?

העובדה כי הכנסתם אל הבניין שלכם חברת אחזקת מבנים, אומרת כי אתם לא צריכים יותר לנהל את הכספים בבניין. החברה לוקחת על עצמה גם את כל הסוגייה של גביית הכספים מהדיירים, ניהול הכספים וכן הלאה. אכן, לא אחת ישנם מקרים בהם דיירים לא משלמים את התשלום החודשי, אך הטיפול בהם הינו באחריות חברת האחזקה.

תחילה, החברה תיצור קשר עם הדיירים ותשאיר להם הודעה על דלת הבית שלהם. המטרה היא לנסות להבין מדוע לא מתבצע התשלום כנדרש, כאשר המון פעמים מציעים לאותם הדיירים פריסת תשלומים נוחה יותר. בתור דיירים בבניין, דעו כי הטיפול בבניין לא נפגע וכי חברת ניהול נכסים תמשיך לנהל אותו עבורכם על הצד הטוב ביותר.

 

עוד מהבלוג של rsseowebz

תצוגה מקדימה

איך שיטת הבופה הפכה לנפוצה באירועי החתונה?

האוכל באירוע כל כך משמעותי לזוגות המאורסים, עד כדי למצב שהם לא בוחרים רק את האוכל שיוגש באירוע, אלא גם איך הוא יוגש. כיום, אולמות האירועים מציעים לזוגות 2 אפשרויות הגשה שונות: הגשה אל מרכז השולחן באמצעות צוות של...

תגובות

פורסם לפני 3 ימים
תצוגה מקדימה

הגיע הזמן לסדר: כך תסדרו את הארון שלכם

באידיאל, הייתם רוצים להיכנס אל חדרי ארונות ולגלות את כל פריטי הלבוש שלכם מסודרים. בפועל? נדמה כי הדבר האחרון שהייתם רוצים הוא לקחת על עצמכם כפרוייקט את סידור הארון שלכם. המון פעמים מה שמביא רבים לוותר מראש הוא הידיעה כי...

תגובות

פורסם לפני 2 years

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה