הבלוג של rsseowebz

rsseowebz

כתיבת מאמרים במספר רב של נושאים שעל סדר היום.

עדכונים:

פוסטים: 185

החל מיוני 2016

לכל דבר טוב שקורה בחיים שלכם, ישנה השפעה נרחבת גם על היבטים שלא בטוח שחשבתם עליהם. איך גם אימוני הכושר משפיעים לטובה על חייכם?

הדרך שלכם לחוש נוח יותר עם עצמכם

המוטיבציה של המון מתאמנים להתחיל אימון כושר אישי, היא לחזק את הגוף, את הרוח וגם ליהנות מביטחון עצמי גבוה יותר. כידוע, המון מתאמנים מחליטים לעשות את השינוי הגדול ולדבוק באורח החיים הבריא לאחר שהם העלו במשקלם. עלייה במשקל בצורה שאינה מבוקרת יכולה להיות מאד לא בריאה, והיא בעיקר משקפת שינוי שלא תמיד אסתטי או נוח לכם. עם ההתמדה באימונים והתוצאות שלא יאחרו להגיע, תוכלו לחוש בנוח יותר עם עצמכם וליהנות מחוויה פנימית מחוזקת יותר, שלמה יותר ונינוחה יותר.

ערך עצמי נוצר בעקבות כבישת יעדים ומטרות

לא מעטים אלו שחסרה להם תחושת הערך העצמי. המון פעמים הערך העצמי נוצר בעקבות פעולות שאתם עושים בהצלחה כאשר הייתם בטוחים שאינכם יכולים לעשות. הדוגמא הקלאסית? דבקות באימוני כושר. לא מעטים אלו שהעידו לא אחת כי “ספורט זה לא בשבילי”, אך ככל שהם התקדמו באימונים הם גילו את הטעם הממכר של ההצלחה, של נפלאות הגוף ושל החוזק הגופני והמנטלי בעקבות האימונים. בעת שאתם מגדירים יעדים וגם מצליחים לעמוד בהם, הערך העצמי שלכם מתחזק.

shutterstock_1194648964

הדוגמא הנהדרת שאתם נותנים לילדים שלכם

ישנם המון מתאמנים המעידים בריש גלי: “אני עושה את זה קודם כל בשביל עצמי”. אכן, האימונים תורמים לכם באופן ישיר, אך דעו כי האימונים שלכם משפיעים גם על הילדים שלכם. אין זה סוד שהילדים החיים בשנת 2018 ישובים רוב הזמן אל מול מסכים, כאשר את הזמן הפנוי שלהם הם מעדיפים לנצל בכל דרך שאינה פעילות גופנית. בעת שהם יראו אתכם מתאמנים, מתמידים ונהנים – סביר כי הם ירצו לנסות גם וכך גם הם יתרגלו אורח חיים בריא.

אתם מתמידים באימונים? תוכלו להתמיד בכל דבר

האימונים שאתם מצליחים בהם הינם מראה לחיים האישים שלכם. בעת שתצליחו באימונים שלכם ותוכיחו לעצמכם שהרוח שלכם חזקה יותר מכל, הרי שתאמינו בעצמכם כי אין דבר שאתם לא יכולים להשיג. עם כוח רצון ומוטיבציה גם השמיים הם לא הגבול, ואין עוד משהו שיכול להוכיח לכם זאת יותר מאשר האימונים האישיים שלכם: אתם מתקדמים יותר ויותר מאימון לאימון ואתם מגדירים מטרות וכובשים אותן. אתם מתמידים באימוני הכושר? אתם יכולים להתמיד בכל דבר וכך ליהנות מהצלחות נוספות.

עוד מהבלוג של rsseowebz

תצוגה מקדימה

הגיע הזמן לסדר: כך תסדרו את הארון שלכם

באידיאל, הייתם רוצים להיכנס אל חדרי ארונות ולגלות את כל פריטי הלבוש שלכם מסודרים. בפועל? נדמה כי הדבר האחרון שהייתם רוצים הוא לקחת על עצמכם כפרוייקט את סידור הארון שלכם. המון פעמים מה שמביא רבים לוותר מראש הוא הידיעה כי...

תגובות

פורסם לפני 2 years

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

הלוקיישנים החמים לאימונים בתל אביב

כמה כייף להיכנס לכושר ועוד כמה כייף להתמיד בתכנית הכושר. אם גם אתם בחרתם להתאמן עם מאמן כושר אישי בתל אביב, אתם לבטח יודעים כי העיר מזמנת לכם אינספור לוקיישנים אפשריים לביצוע האימון האישי. אז במקום להתאמן אך ורק בחלל סגור,...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה