הבלוג של rsseowebz

rsseowebz

כתיבת מאמרים במספר רב של נושאים שעל סדר היום.

עדכונים:

פוסטים: 185

החל מיוני 2016

סביר כי גם אתם שמעתם מזוגות החברים שלכם שהתחתנו איך הם ניצלו את כספי המתנות מהאירוע לשדרוג הבית, רכישת רכב חדש או נסיעה לירח דבש מפנק. כל השקעה כספית שכזו הינה מבורכת, אך ישנם זוגות שבוחרים לצד טיפוח ההנאות הקטנות והגדולות, גם לתרום. תרומה חברתית הינה תרומה בעלת ערך רב, כאשר תמיד ישנה התחושה כי כל אדם יכול לתרום יותר. מסתמן כיום טרנד, בו זוגות שסיימו את אירוע החתונה שלהם עם רווח, תורמים חלק מהכסף. מה דעתכם?

מעגל הקארמה: קיבלתם ועכשיו אתם נותנים

יש משהו יפה מאוד בלתת בחזרה. לא אחת נאמר כי הסיפוק שבנתינה גדול הרבה יותר מהסיפוק וההנאה שבלקבל. אתם יודעים מה גורם לכם ליותר אושר, אך בכל מקרה מדובר על צעד יפה וחברתי שתוכלו לעשות. חלק לא מבוטל מהזוגות החוגגים את אירוע החתונה שלהם עם אולמות אירועים במרכז או בכל אזור אחר בארץ, יוצאים עם רווח מסוים מהאירוע. לא מעט זוגות גם בוחרים להקציב חלק קטן מהרווח לתרומה. תרומה שכזו יכולה להיות לעמותה, לשיקום שכונות מצוקה, למתנ”ס הנמצא בבנייה או למשפחה ספציפית שאתם מכירים.

קבעו עוד לפני האירוע למי אתם רוצים לתרום

ההמלצה החמה ביותר היא לקבוע מראש למי תרצו לתרום חלק מכספי המתנות שלכם. הסיבה? בעת שאתם מגדירים יחד את יעד התרומה, אתם למעשה יוצרים בעייני עצמכם ציפייה גדולה, תוך שאתם ממוקדים ויודעים כי יש לכספי המתנות שלכם מטרה. התרומה החברתית בעלת משמעות רבה, וצעד קטן שאתם תעשו יוכל להשפיע על עולמם של רבים.

אז בסופו של דבר, כמה תורמים?

כל תרומה הינה מבורכת! מובן כי המתנות שקיבלתם מיועדות על מנת לאפשר לכם להתחיל את החיים שלכם כזוג צעיר ברגל ימין, כך שלא מצופה מכם בשום אופן להשקיע את כל כספי המתנות. ביחס לרווח שעשיתם, תוכלו להקצות חלק קטן של כמה אחוזים שאותו תחזירו בחזרה ליקום. מעגל נתינה שכזה יפתח את לבכם, ויהפוך את אירוע האהבה הגדול שלכם למעין אירוע ששזורים בו אלמנטים של נתינה לזולת.

עוד מהבלוג של rsseowebz

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

הלוקיישנים החמים לאימונים בתל אביב

כמה כייף להיכנס לכושר ועוד כמה כייף להתמיד בתכנית הכושר. אם גם אתם בחרתם להתאמן עם מאמן כושר אישי בתל אביב, אתם לבטח יודעים כי העיר מזמנת לכם אינספור לוקיישנים אפשריים לביצוע האימון האישי. אז במקום להתאמן אך ורק בחלל סגור,...

תגובות

פורסם לפני 1 year

למה לא תרצו לגור במבנה עם ליקויים וכשלים

חלום הדירה הוא חלום של רבים כיום. לשמחתכם, אתם הגעתם אל הרגע הגדול ועומדים לרכוש נכס שיהיה ארבע הקירות שלכם. לעתים, בתום לב, ישנם אלו שרכשו חתול בשק, ולאחר החתימה על הסכם הרכישה הם מגלים כי הנכס שעליו הם חלמו אינו בדיוק הנכס...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה