הבלוג של rsseowebz

rsseowebz

כתיבת מאמרים במספר רב של נושאים שעל סדר היום.

עדכונים:

פוסטים: 169

החל מיוני 2016

ידוע לכל כי על מנת להציע נישואין, הרי שהגברים צריכים להצטייד בטבעת אירוסין שנרכשה מבעוד מועד. האם תוכלו להעלות על דעתכם הצעת נישואין המתבצעת ללא הטבעת המדוברת? אם כן, מסתבר כי ישנם מקרים, בהם הטבעת לא נכחה במעמד הצעת הנישואין, אלא הגיעה מאוחר יותר. היו מקרים מעולם, והנה הם לפניכם.

הצעה ספונטנית ללא כל תכנון מקדים:

 

הצעת הנישואין הינה שיא של אהבה, ולעתים שיא האהבה והבעירה בבטן מגיעה ברגע הכי לא צפוי. בעוד מרבית הגברים מתכננים את הצעת הנישואין חודשים לפני שהם מציעים, מתייעצים עם חברים וקרובי משפחה ופוקדים אינספור חנויות תכשיטים, ישנם גברים שהאהבה שלהם לבת הזוג שלהם פשוט לא איפשרה להם לחכות, וכך נולדה הצעת נישואין ספונטנית. במקרים שכאלו מציע הגבר את הנישואין ללא טבעת, אך כן עם ההבטחה כי הטבעת תגיע בקרוב מאד.

רוכשים את הטבעת יחד לאחר ההצעה:

 

מרבית הגברים מוצאים עצמם במרדף אחר טבעת האירוסין המושלמת, וזאת על מנת להפתיע את אהובתם ולהגשים לה את חלום הטבעת שלה. אז לצד הגברים שבוחרים לבחור את הטבעת לבד, ישנם אלו שעושים זאת עם לא אחרת מאשר אהובתם. כך, לאחר הצעת הנישואין שבה לא נכחה טבעת, הולכים ביחד הזוג המאושר והמאורס לבחור טבעת. כך, נחשפות בפניהם טבעות רבות: טבעות אירוסין מעוצבות, טבעות עם יהלומים וטבעות בעיצוב קלאסי.

החלטה הדדית להתחתן, מחליפים טבעות:

 

לעתים אפילו מדובר על זוגות המחליטים להתחתן ללא הצעת נישואין פורמלית, אלא מתוך כוונות הדדיות ושיחות כנות אודות העתיד המשותף. אז אולי הצעת נישואין עם כריעת ברך וטבעת היוצאת מקופסא אין כאן, אך כן יש החלפה הדדית של טבעות המסמלות את האהבה הגדולה והכוונות להמשך החיים המשותפים. גם כאן, נחשפים הזוגות למגוון של טבעות אירוסין מעוצבות, שאולי לא הוצעו בגדר ההצעה, אך כן הגיעו לבסוף.

עוד מהבלוג של rsseowebz

תצוגה מקדימה

כך תזמינו את האורחים לאירוע שלכם בדרך מקורית

כבר אין מספיק מקום בלב להתרגשות שלכם, והספירה לאחור הולכת וקטנה יותר ויותר עם כל יום שעובר. אירוע החתונה שלכם כבר ממש עוד רגע כאן, ונדמה כי אתם בשלהי הפקת האירוע. מה נותר כעת? להזמין את האורחים היקרים שלכם אל אולם אירועים...

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

האם יש קשר בין משרד נקי ובין עסקים מוצלחים?

אז מה צריך בכדי לחתום על עסקה מוצלחת? מעבר לשירות איכותי או מוצר חדשני, חשוב גם לארח את אנשי המפתח השונים במשרד שלכם באירוח גבוה ונינוח. אולי מדובר על הדבר האחרון שתחשבו עליו בהקשר שכזה, אך עליכם לדאוג לארח את כל המגיעים...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה