הבלוג של rsseowebz

rsseowebz

כתיבת מאמרים במספר רב של נושאים שעל סדר היום.

עדכונים:

פוסטים: 224

החל מיוני 2016

אם תחשבו על זה, ללא ההורים שלכם, הרי שלא הייתם עומדים תחת החופה בקרוב. עבור ההורים שלכם, הרי שלא יכול להיות רגע מרגש יותר מאשר לחתן אתכם ולראות את דור ההמשך שלהם ברגע מרגש שכזה. בלי ששמתם לב, האירוע שלכם הוא לא אירוע רק שלכם, וגם ההורים שלכם לוקחים בו חלק פעיל החל משלב הפקתו ועד רגע השיא באירוע.

מי הראשונים שיודעים על האירוסין?

ההורים שלכם הם הכל בשבילכם, עולם שלם שלא נגמר. עם החלטתכם להתמסד ולהתקדש תחת החופה, הם הראשונים שיודעים על כך. שיחת הטלפון הראשונה של בת הזוג הנרגשת מגיעה אל אמה, ואילו הבשורה על ההחלטה להציע נישואין מגיעה אל הוריו של בן הזוג. ההורים לוקחים חלק פעיל בהחלטות המרגשות שלכם ובבחירות שאתם עושים, וכך גם באירוע החתונה שלכם.

מי מגיע לראות אתכם את אולם האירועים?

התחלתם להתעניין לגבי אולמות אירועים ת”א? נפלא! מי מגיע אתכם לראות אותם? ההורים שלכם. גם בשלבי ההפקה המוקדמים אתם מערבים את ההורים שלכם ורוצים לתת להם להיות חלק פעיל ומשמעותי בהפקת האירוע שלכם. מדובר על כבוד גדול שאתם מעניקים להם וכך כולכם יוצאים נשכרים. מעבר לכבוד הגדול שתעניקו להם, הרי שכדאי מאד לשמוע לעצתם ולשמוע את חוות הדעת שלהם על המקומות השונים שאתם רואים.

שופטים מן המניין בערב הטעימות:

המעורבות שלהם בתהליך הפקת החתונה לא מסתיימת כאן. גם בערב הטעימות המתקיים דרך אולם אירועים בתל אביב, אתם בוחרים לקחת אותם איתכם. בערב הטעימות אתם עתידים לטעום מכל המטעמים הנפלאים שישביעו את המיטב האורחים שלכם בערב הגדול בחייכם. כפי שאתם טועמים לראשונה את המנות הנפלאות, אתם מעניקים את הכבוד הגדול גם להורים שלכם לטעום איתכם ביחד, ואפילו לבחור את המנות שיככבו באירוע.

גראנד-פינאלה: עומדים איתכם יחד בחופה:

ההורים שלכם הינם מוטיב כל כך מהותי ומשמעותי בחייכם. רוצים הוכחה לזאת? גם במעמד החופה הם עומדים איתכם נרגשים. מעמד החופה הוא מעמד מרגש, בו משתקפת בפני האורחים ובפניכם התרחבות המשפחה שלכם ויצירת דור העתיד. ההורים שלכם זוכים לכבוד גדול במעמד החופה, בדיוק כפי שמגיע להם.

אם כן, ניתן לומר כי הכל התחיל בהורים שלכם והכל מסתיים בהם. בלעדיהם לא היה מתקיים אירוע החתונה ובלעדיהם גם החתונה לא הייתה אותו הדבר. שתפו אותם בתהליך הפקת החתונה שלכם ותנו להם להיות אלמנט מוביל, בדיוק כפי שמגיע להם. לחייהם!

עוד מהבלוג של rsseowebz

תצוגה מקדימה

איך שיטת הבופה הפכה לנפוצה באירועי החתונה?

האוכל באירוע כל כך משמעותי לזוגות המאורסים, עד כדי למצב שהם לא בוחרים רק את האוכל שיוגש באירוע, אלא גם איך הוא יוגש. כיום, אולמות האירועים מציעים לזוגות 2 אפשרויות הגשה שונות: הגשה אל מרכז השולחן באמצעות צוות של...

תגובות

פורסם לפני 4 months
תצוגה מקדימה

כך תזמינו את האורחים לאירוע שלכם בדרך מקורית

כבר אין מספיק מקום בלב להתרגשות שלכם, והספירה לאחור הולכת וקטנה יותר ויותר עם כל יום שעובר. אירוע החתונה שלכם כבר ממש עוד רגע כאן, ונדמה כי אתם בשלהי הפקת האירוע. מה נותר כעת? להזמין את האורחים היקרים שלכם אל אולם אירועים...

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה