הבלוג של rsseowebz

rsseowebz

כתיבת מאמרים במספר רב של נושאים שעל סדר היום.

עדכונים:

פוסטים: 169

עוקבים: 0

החל מיוני 2016

תכנית האימונים האישית שלכם הכניסה אתכם למסגרת של פעילות גופנית שמטיבה עם הגוף שלכם ועם הנפש שלכם. ברוב המקרים, מתאמנים לא נפגשים עם המאמנים שלהם בכל יום, אלא בתדירות של פעמיים או שלוש בשבוע. באימונים האישיים שלכם אתם נותנים את כל כולכם, אך חשוב להזין את הגוף בפעילות חיונית גם בין אימון לאימון הנערך עם מאמני כושר אישיים. למה מומלץ במיוחד להתאמן גם בבית עד לאימון הבא?

נשארים בכושר גם בין אימון לאימון

המטרה הברורה שלכם היא להיות בכושר – זו הסיבה שבגללה התחלתם להתאמן עם המאמנים האישיים. קצב ההתקדמות שלכם יכול להיות מבוסס אך ורק על האימונים שתערכו בפורמט האישי, אך הוא גם יכול להיות תלוי בכם. ככל שתתקדמו הלאה באימונים שלכם, תלמדו עוד ועוד תרגילים שניתן ליישם בעצמכם בחלל הבית שלכם. תוכלו לעשות תרגילים עם רצועות, עם משקולות, תרגילי בטן וכמובן שגם פעילות אירובית חביבה עליכם כדוגמת ריצה או זומבה.

מתקדמים ומאיצים את התהליך

המון פעמים המוטיבציה הגדולה של המתאמנים היא לראות תוצאות. ברור כי ככל שתתאמנו יותר כך תראו יותר תוצאות. חשוב לדעת כי אימון יתר יכול לפגוע בגוף, ומדובר אך ורק על אימונים מבוקרים שמטיבים עם הגוף שלכם ולא מזיקים לו. תרגילים שתעשו בין אימון לאימון בבית שלכם יוכלו לקדם אתכם הלאה אל התוצאות שהגדרתם ובעיקר לשפר את ההישגים שלכם. הגדירו לעצמכם מטרות ונסו לעמוד בהן: אם עד היום הצלחתם להחזיק כחצי דקה בתרגיל בטן סטטית, המשיכו לתרגל בבית את התרגיל עד שתגיעו ל-40 שניות וכך הלאה.

מחזקים את הגוף ואת הנשמה

כידוע, אימוני כושר גופני הנערכים עם המאמן האישי שלכם הם הרבה מעבר לחיזוק הגוף שלכם. התרומה הרבה שאתם מקבלים מהאימונים כוללת גם את התרומה לנפש. הפעילות הגופנית הוכחה ככזו המשחררת לחצים ומתחים ובמוח מופרשים חומרים התורמים למצב רוח טוב. לכן, שלבו בשגרת היום שלכם גם כשאין לכם בלו”ז אימון אישי, זמן לפעילות גופנית שגם תקדם אתכם וגם תגרום לכם להרגיש חיוניים.

עוד מהבלוג של rsseowebz

תצוגה מקדימה

הגיע הזמן לסדר: כך תסדרו את הארון שלכם

באידיאל, הייתם רוצים להיכנס אל חדרי ארונות ולגלות את כל פריטי הלבוש שלכם מסודרים. בפועל? נדמה כי הדבר האחרון שהייתם רוצים הוא לקחת על עצמכם כפרוייקט את סידור הארון שלכם. המון פעמים מה שמביא רבים לוותר מראש הוא הידיעה כי...

תגובות

פורסם לפני 1 year

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

האם יש קשר בין משרד נקי ובין עסקים מוצלחים?

אז מה צריך בכדי לחתום על עסקה מוצלחת? מעבר לשירות איכותי או מוצר חדשני, חשוב גם לארח את אנשי המפתח השונים במשרד שלכם באירוח גבוה ונינוח. אולי מדובר על הדבר האחרון שתחשבו עליו בהקשר שכזה, אך עליכם לדאוג לארח את כל המגיעים...

תגובות

פורסם לפני 9 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה