הבלוג של rsseowebz

rsseowebz

כתיבת מאמרים במספר רב של נושאים שעל סדר היום.

עדכונים:

פוסטים: 169

עוקבים: 0

החל מיוני 2016

החלטתם להשקיע את כספיכם בשוק ההון, אולם אינכם יודעים דרך איזה בית השקעות הכי נכון מבחינתכם להשקיע. אכן, הבחירה בבית ההשקעות שינהל עבורכם את כספיכם הינה הבחירה הקריטית ביותר בדרך אל ניהול תיקי השקעות, אך ישנן מספר דרכים לבדוק איזה בית השקעות הוא הטוב ביותר עבורכם.

 

לקוחות מרוצים, המלצות מפה לאוזן

עוד בטרם אתם בודקים את הפרמטרים החשובים לכם בבחירת בית השקעות, כדאי ללקט המלצות מהקרובים אליכם. אתם מכירים קולגה מהעבודה, חבר קרוב או בן משפחה שכבר השקיעו את כספם עם ניהול תיק השקעות? שאלו אותם האם הם ממליצים, ומה הסיבות שבגינן הם ממליצים לכם להשקיע את כספיכם דרך בית ההשקעות בו הם משקיעים את כספם..

 

ותק החברה כפרמטר משמעותי

אחת השאלות שלקוחות קטנים בארגונים גדולים שואלים את עצמם האם כדאי לעבוד עם חברות גדולות. אותה השאלה עולה גם בבחירת מנהלי תיקי השקעות של החברות הגדולות והמוכרות. האם ללכת על הטובים, המנוסים ביותר, אך כאלה שגם מנהלים תיקי השקעות של עשרות מיליונים ללקוחות גדולים אחרים או לבחור דווקא בחברות קטנות יותר, עם מנהלי השקעות פחות מנוסים, אך כאלה שאתם תהיו לקוח בינוני -גדול מבחינתם. התשובה לשאלה זו הינה חד משמעית: בתי ההשקעות הגדולים. הן מבחינת החשש לקריסה של בית ההשקעות והן מעצם העובדה שהם מחזיקים במנהלי ההשקעות הטובים ביותר בשוק. כשזה מגיע אל הכסף שלכם הרי שתמיד רצוי לבחור בחברה יציבה וגדולה לניהול הכסף שלכם. חברה שמיומנת בשינויים בשוק ההון, יודעת להתמודד עם אתגרים ויתרונות שעולים בהשקעת כספכם ואף בעלת אמצעים כגון מחלקות מחקר, אנליסטים ועובדי בק אופיס המבצעים את עבודתם ברמה הגבוה והמיומנת ביותר. על כן, העדיפו תמיד את בתי ההשקעות המוכרים.

 

מנהל התיק שלכם

לאחר התלבטויות, החלטתם להיפגש עם מנהל ההשקעות שעשוי להיות זה שישקיע עבורכם. הגיעו לפגישה מוכנים, כיוון שהפגישה הראשונית היא למעשה מתווה ההשקעה שמנהל ההשקעות ישקיע עבורכם. אל תחששו לשאול את כל השאלות שעולות לכם בראש, וכן, את החששות שלכם בנוגע להשקעה על מנת שלא תהיו מופתעים. בפגישת ההכרות עם מנהל ההשקעות שלכם, הכי חשוב הוא לתאם ציפיות. תיאום הציפיות שמונח על השולחן הוא הפרמטר הטוב ביותר לבדוק האם אפיקי ההשקעה, התשואה ודרך העבודה מול מנהל ההשקעות מתאימים לכם ומאפשרים לכם להגיע להסכמות ולתחילת עבודה.

 

בהצלחה.

עוד מהבלוג של rsseowebz

תצוגה מקדימה

הגיע הזמן לסדר: כך תסדרו את הארון שלכם

באידיאל, הייתם רוצים להיכנס אל חדרי ארונות ולגלות את כל פריטי הלבוש שלכם מסודרים. בפועל? נדמה כי הדבר האחרון שהייתם רוצים הוא לקחת על עצמכם כפרוייקט את סידור הארון שלכם. המון פעמים מה שמביא רבים לוותר מראש הוא הידיעה כי...

תגובות

פורסם לפני 1 year

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

האם יש קשר בין משרד נקי ובין עסקים מוצלחים?

אז מה צריך בכדי לחתום על עסקה מוצלחת? מעבר לשירות איכותי או מוצר חדשני, חשוב גם לארח את אנשי המפתח השונים במשרד שלכם באירוח גבוה ונינוח. אולי מדובר על הדבר האחרון שתחשבו עליו בהקשר שכזה, אך עליכם לדאוג לארח את כל המגיעים...

תגובות

פורסם לפני 9 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה