הבלוג של rsseowebz

rsseowebz

כתיבת מאמרים במספר רב של נושאים שעל סדר היום.

עדכונים:

פוסטים: 143

עוקבים: 0

החל מיוני 2016

אז מה נחוץ לכם כדי להציע נישואין? טבעת אירוסין, בת זוג נאהבת ולוקיישן מנצח.

אז אחרי שבחרתם טבעת מתוך הקלטוג של טבעות אירוסין קלאסיות, יש לכם בת זוג שאתם אוהבים ואפילו בחרתם את המיקום הרומנטי ביותר לטובת ההצעה, נדמה שאתם מוכנים לצאת לדרך. יחד עם זאת, האם חשבתם על אפשרות לשדרג את ההצעה עם תכשיט נוסף שתעניקו לה במעמד ההצעה?

 

הטבעת כתכשיט סימבולי

אז כאמור, טבעת האירוסין הינה תכשיט לכל דבר. יחד עם זאת, ישנן הבנות שרואות בה כתכשיט סימבולי שתפקידו לייצג את הזוגיות ואת הנצחת האהבה.

הטבעות, כולל טבעות אירוסין קלאסיות, הן טבעות מעוצבות בעלות נראות מרהיבה, אך עדיין נדמה שהתכלית שלהן שונה מזו של תכשיט הניתן במתנה. אם כן, לצד טבעת האירוסין, האם יש מקום לתכשיט נוסף?

מעצימים את ההתרגשות עם תכשיט נוסף

נשים אוהבות תכשיטים, כך שלא באמת צריך אירוע מיוחד כדי להביע אהבה גדולה באמצעות תכשיט.

במעמד הצעת הנישואין, כשאתם שולפים בפניה את טבעת האירוסין המרגשת, תוכלו להעניק לה במתנה גם תכשיט נוסף בדמות עגילים או צמיד.

עם טבעת אירוסין היא תהיה נרגשת ואסירת תודה, ועם טבעת בליווי תכשיט נוסף היא תהיה האישה המאושרת בעולם.

השיאים המרגשים שלכם כבני זוג

האם התכשיטים צריכים להיות תואמים?

בהנחה ומצרפים אל טבעת האירוסין גם תכשיט נוסף במתנה, האם הם צריכים להיות תואמים מבחינה עיצובית? בהחלט לא.

כל תכשיט הינו תכשיט בפני עצמו. בעוד את טבעת האירוסין היא לא הולכת להוריד ולענוד אותה דרך קבע, את התכשיט שתצרפו היא תענוד מעת לעת לבחירתה ועל כן אין כל חשיבות לנראותו ביחס לטבעת.

עוד מהבלוג של rsseowebz

למה לא תרצו לגור במבנה עם ליקויים וכשלים

חלום הדירה הוא חלום של רבים כיום. לשמחתכם, אתם הגעתם אל הרגע הגדול ועומדים לרכוש נכס שיהיה ארבע הקירות שלכם. לעתים, בתום לב, ישנם אלו שרכשו חתול בשק, ולאחר החתימה על הסכם הרכישה הם מגלים כי הנכס שעליו הם חלמו אינו בדיוק הנכס...

תגובות

פורסם לפני 1 year

איך בוחרים יעד לירח הדבש שלכם?

  אחרי חתונה מרהיבה עם אולם אירועים במרכז שאתם עדיין מקבלים עליה מחמאות, הגיע רגע גדול אחר לחגוג אותו: ירח הדבש שלכם. אין ספק כי האהבה שלכם נמצאת בשיא שלה, ורצף האירועים המשמחים שאתם חוגגים רק גורמים לכם להיות אסירי...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

כך תזמינו את האורחים לאירוע שלכם בדרך מקורית

כבר אין מספיק מקום בלב להתרגשות שלכם, והספירה לאחור הולכת וקטנה יותר ויותר עם כל יום שעובר. אירוע החתונה שלכם כבר ממש עוד רגע כאן, ונדמה כי אתם בשלהי הפקת האירוע. מה נותר כעת? להזמין את האורחים היקרים שלכם אל אולם אירועים...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה