הבלוג של rsseowebz

rsseowebz

עדכונים:

פוסטים: 141

עוקבים: 0

החל מיוני 2016

ישנם הרבה מטפלים בארץ בשיטות שונות ומגוונות, אך ספק אם יש עוד מטפל ברמתו של ד”ר ירון זיו.

ד”ר ירון זיו הוא המנהל של מרכז מעוף, מרכז להתפתחות אישית, והוא צבר עשרות אלפי שעות טיפול באנשים ועזר לאלפי אנשים לעשות דרך ולהתקדם מבחינה אישית.

ד”ר ירון זיו הוא עובד סוציאלי מוסמך, ד”ר לפסיכולוגיה קלינית ויועץ ארגוני בנוסף ד”ר זיו מוסמך בטיפול בשיטת הגשטלט. כל התעודות הללו וההכשרה הזו מאפשרת לד”ר זיו לתת לכם את הטיפול הטוב ביותר שיש ולאפשר לו לעזור לכם לעשות דרך ארוכה בכדי לשנות את חייכם.

מדוע לבוא לטיפול אצל ד”ר ירון זיו?

ד”ר זיו הוא מומחה בתחומו וכפי שהוא עזר כבר לאלפי אנשים באמצעות המרכז שלו ובאמצעות הספר מסע קבוצותי הוא יכול לעזור לכם לעבור את הדרך הדרושה להתפתחות אישית.

התוצאות מהטיפולים של ד”ר זיו הן מיוחדות ומשאירות אנשים פעורי פה לאחר שהן מתגלות ולא תאמינו איזה דרך אנשים עוברים בטיפולים שלו.

ד”ר זיו עוזר לכל אדם לגלות את הכישורים והיכולות שלו והוא מאמין כל אדם מסוגל להכול ואת זה הוא עוזר ליישם בטיפולים שלו. ד”ר זיו יעשה הכול בכדי לעזור לכם בצורה הטובה ביותר בכדי שאתם תוכלו למצוא את הפתרונות הטובים ביותר לבעיות שלכם ולעלות על דרך חדשה וטובה שתשנה את חייכם.

עוד מהבלוג של rsseowebz

למה לא תרצו לגור במבנה עם ליקויים וכשלים

חלום הדירה הוא חלום של רבים כיום. לשמחתכם, אתם הגעתם אל הרגע הגדול ועומדים לרכוש נכס שיהיה ארבע הקירות שלכם. לעתים, בתום לב, ישנם אלו שרכשו חתול בשק, ולאחר החתימה על הסכם הרכישה הם מגלים כי הנכס שעליו הם חלמו אינו בדיוק הנכס...

תגובות

פורסם לפני 1 year

איך בוחרים יעד לירח הדבש שלכם?

  אחרי חתונה מרהיבה עם אולם אירועים במרכז שאתם עדיין מקבלים עליה מחמאות, הגיע רגע גדול אחר לחגוג אותו: ירח הדבש שלכם. אין ספק כי האהבה שלכם נמצאת בשיא שלה, ורצף האירועים המשמחים שאתם חוגגים רק גורמים לכם להיות אסירי...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

כך תזמינו את האורחים לאירוע שלכם בדרך מקורית

כבר אין מספיק מקום בלב להתרגשות שלכם, והספירה לאחור הולכת וקטנה יותר ויותר עם כל יום שעובר. אירוע החתונה שלכם כבר ממש עוד רגע כאן, ונדמה כי אתם בשלהי הפקת האירוע. מה נותר כעת? להזמין את האורחים היקרים שלכם אל אולם אירועים...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה