הבלוג של royheretostay

royheretostay

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מאפריל 2015

אולי זה היה לפני שנים,

אולי הייתי סך הכל נערה,

ואולי את הגבר ההוא אני בכלל לא מכירה!

אבל זה לא אומר שזה לא קרה, וזה לא אומר שאני צריכה להתבייש ולשתוק, אז אני כאן כדי לצעוק את זה, נאנסתי.

הייתי בת 14, זה היה יום שישי וכל החברים והחברות שלי היו במחנות קיץ וטיולים. לנו כמובן לא הייתה אפשרות לממן את כל התענוגות האלו אז נשארתי בבית. יצאתי החוצה לקנות שתייה קרה והחלטתי לעבור דרך הפארק (שמסיבה לא ברורה אף פעם לא היה בו אור) ושם הוא פשוט משך אותי ביד לשיח הקרוב ועשה בי כרצונו.

מטבעי אני מאוד  קטנה ולא מפותחת ובטח נראיתי לו בת 12..לא שזה משנה.

כשחזרתי הביתה שטפתי את עצמי במים במשך שעות ולא הצלחתי להרגייש נקייה מספיק ובלילה ההוא ועוד הרבה לילות אחריו בכיתי ובכיתי ובכיתי עד שהדמעות נגמרו.

לקח לי הרבה זמן להבין שזו לא בושה, זו לא אשמתי ובטח שאני לא צריכה לשתוק, וזה הרגע להגיד, ילדים ילדות נשים וגברים אל תאשימו את עצמכם, אל תתנו לזה לשלוט בכם ובמערכות היחסים שלכם! תשתפו כדי שהעולם יידע שזה קורה, כדי שהעולם יזדעזע ובעיקר כדי שלא תהיו לבד עם הסוד הזה!

עוד מהבלוג של royheretostay

החיים כמו רכבת הרים

לא יודעת למי מכם יצא לחיות עם בן אדם במצב נפשי לא מאוזן בבית, זה כמו חיים ברכבת הרים. ממש ככה! לפעמים עליות..לפעמים ירידות... לפעמים זה כיף חיים מטורף שרק רוצים שיימשך ולא יפסיק, ולפעמים זה מפחייד. כל כך מפחיד שיש חשק לעשות...

תגובות

פורסם לפני 5 years

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 5 years

חיבוק מאמא

רוצה להרדם איתה בשישי מול הטלוויזיה רוצה להתעורר ולמצוא אוכל לבצפר על השולחן רוצה לצאת לשופינג מטורף לכבוד היומולדת רוצה להכין ביחד עוגה רוצה להיות חולה במיטה ושתביא לי מרק ותה חם רוצה לחזור אחורה בזמן לפני מה...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה