הבלוג של עו"ד רוני אילן

עורך דין רוני אילן

משרד עו"ד רוני אילן ושות'. רוני אילן | עורך דין לדיני מקרקעין | עו"ד לדיני משפחה | עו"ד לדיני אישות | עורך דין לדיני משפחה | עורך דין לדיני חברות בית גיבור ספורט, קומה שביעית. דרך מנחם בגין 7, רמת גן. טל:... +עוד

משרד עו"ד רוני אילן ושות'. רוני אילן | עורך דין לדיני מקרקעין | עו"ד לדיני משפחה | עו"ד לדיני אישות | עורך דין לדיני משפחה | עורך דין לדיני חברות בית גיבור ספורט, קומה שביעית. דרך מנחם בגין 7, רמת גן. טל: 03-755-5222 אתר הבית: http://www.ilanlaw.com/ עו"ד רוני אילן בYNET: http://www.ynet.co.il/home/0,7340,L-884-18041-32025499,00.html

עדכונים:

פוסטים: 22

החל מיוני 2013

עורך דין רוני אילן מספר על מוכר דירה משך את ידו ממשא ומתן שניהל למול בני זוג. מאוחר יותר התברר שהוא קיבל הצעת רכש טובה יותר, מספר ימים לאחר ההתחייבות כלפי הרוכשים. בפגישה בין הרוכשים לבין אביו של המוכר, סוכם כי הרוכשים ישלמו למוכר סך של 395 אלף דולר וכי הרוכש שהוא עו”ד במקצועו, יכין את החוזה וישלים את הליכי הרישום והמכר.

לאחר שנשלחה טיוטת הסכם לאביו של מוכר הדירה והוכנו הטפסים לרשויות המס, הודיע לרוכשים אביו של המוכר שקונה אחר הציע מחיר גבוה יותר – 420 אלף דולר.

אם המוכר היה מבהיר כבר בתחילת ההתקשרות, כך מציין עורך דין רוני אילן, כי הוא מנהל במקביל עוד משאים ומתנים והזוג היה מוכן לכך, לא היה בכך חוסר תום לב. עם זאת, במהלך ההתקשרות הוא הציב תנאים חדשים וניהל משא ומתן עם אנשים נוספים ללא ידיעת הרוכשים.

מניסיוני כעו”ד לדיני מקרקעין, כדי למנוע הישנות מקרים שכאלו, על הצד המוכר להיות הגון בפני הקונה. ההמלצה היא לא להפריז ולא להקליט פגישות, אלא להוציא סיכומי פגישות. לא מדובר בסיכום של כל פגישה, אלא בסיכום של פגישות מהותיות, שבהן מתקבלות החלטות מהותיות לנכס.

עורך דין רוני אילן מחדד: זכרו – עסקת המקרקעין היא בדרך כלל העסקה החשובה ביותר בחייו של אדם או בחייהם של בני זוג, ולכן צריך לבצע אותה עם עו”ד לדיני מקרקעין. ישנן הרבה מאוד בעיות טכניות ומהותיות בעסקאות נדל”ן שניתנות לפתרון – ולכן אל תוותרו על עורך דין לדיני מקרקעין בעל ניסיון רב בתחום הנדל”ן.

לחצו לקריאת הכתבה המלאה

צוות עורכי הדין במשרד עו”ד רוני אילן ושות’,ישמח לעמוד לרשותכם. ניתן להשיג אותנו באמצעות מספר הטלפון, מספר הפקס וכתובת הדואר האלקטרוני.

מנחם בגין 7, קומה 7, בית גיבור ספורט רמת גן

טלפון ליצירת קשר:

03-7555222

פקס: 03-7529911

[email protected]

עוד מהבלוג של עו"ד רוני אילן

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

עו"ד רוני אילן - איסור הלבנת הון

הלבנת הון עוסקת בכספים שהושגו שלא כדין, או ברכוש שהיה אסור ונהפך ל"כשר" וחוקי לכאורה, מבלי לעורר חשד כלשהו מתחת לרדאר. בהקשר של הון, מדובר ב"כסף ללא אבא" או בשפת הרחוב "כסף שחור" שהושג שלא כדין והניסיון להפיכתו בסופו של יום...

מהי הערת אזהרה? - עורך דין רוני אילן

זוהי הערה הנרשמת בלשכת רישום המקרקעין שבה קיים פירוט של ההתחייבויות מצד בעל הנכס על ביצוע העסקה. על מנת לרשום הערת אזהרה, יש לצרף טופס מיוחד, המתייחס לכך, עליו חתומים לפחות אחד משני הצדדים, ואליו מצורף העתק הסכם המכר. כדי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה