הבלוג של ronitrubin

בית חלומותיי

זה לא פשוט להגדיר אותי בכמה מילים, שלא אפספס משהו חשוב...אוהבת את המילים. עוסקת בנדל"ן למגורים באופן עצמאי, לאחר שינוי בקריירה. בעלת רקע ניהולי בנקאי בארצות הברית. אמא לשלושה מדהימים, שכל אחד בתורו לימדני פרופורציות מהן.... +עוד

זה לא פשוט להגדיר אותי בכמה מילים, שלא אפספס משהו חשוב...אוהבת את המילים. עוסקת בנדל"ן למגורים באופן עצמאי, לאחר שינוי בקריירה. בעלת רקע ניהולי בנקאי בארצות הברית. אמא לשלושה מדהימים, שכל אחד בתורו לימדני פרופורציות מהן. כותבת על "בית", על ילדים, על החיים שבין לבין וכנראה שגם על אהבה לדרך. על הרגעים שמהם עשוי מה שמשמעותי עבורי. כל קשר בין הסיפורים והחוויות המתוארות בבלוג לבין אנשים או מציאות, הוא מקרי בהחלט ופרי דמיוני.

עדכונים:

פוסטים: 138

החל מנובמבר 2010

בשבוע שעבר נמניתי עם בלוגריות נוספות של סלונה, שזכו להשתתף בסדנת פיילוט של מודעות תחת הכותרת “Power of Choice”, אותה מעבירה לימור וינטמן המצוינת.

הגעתי לסדנה עם המון סקרנות וחשק ללמוד ולהעמיק בנושאים שביום יום מקבלים פחות מקום בחיינו. או בחיי אם לדייק. ההזדמנות הזאת הגיעה ממש בזמן מבחינתי, ומשתלבת יפה עם ההכרות שאני מפתחת עם גישת ה Mindfulness, או “מודעות קשובה” בעברית, גישה שהיא סוג של התאמת תובנות זן-בודהיסטיות לחיים המודרניים.

credit  unsplash

ובכן, זו לא סדנת ‘אור ואהבה’

לימור וינטמן באה מתוך עולם העסקים הגברי ושימשה בעבר כסמנכ”לית בחברה גדולה. בתוך הקלחת, שהזכירה לי מאד את עצמי מהקריירה הקודמת, היא הייתה לכאורה רחוקה שנות אור מכל הנושאים שבהם היא עוסקת בתשע השנים האחרונות. עד שהציצה ונפגעה. עד שמצאה את הקסם, הייעוד. לי נראה שהיא עושה זאת מתוך הנאה גדולה וגם שליחות.

כמי שמנהלת עסק על כל היבטיו, מרמה של שיווק, מו”מ, גישור, עבודה מאומצת מאחורי הקלעים, ניהול פרויקטים והבאתם לסיום מוצלח עם מהמורות רגשיות בדרך ואפילו גבייה, שמחתי על ההזדמנות לשמוע את לימור בנושאים של תקשור, תדרים, שעמם נולדנו וגם מסרים שקיבלנו דרך קלפי נריה ואחרים.

אבנים

מאחר שקיבלנו רק טעימה קטנה מכל מיני תחומים שאותם משלבת לימור בהנחיותיה ובסדנאות, הרי שנשארתי עם טעם של עוד.

בסוף הסדנה לימור חילקה שאלון אינטואיטיבי לכל אחת למלא מבלי לחשוב.

דוגמא לשאלה : ‘מה התחפושת הראשונה שאת זוכרת, מה לדעתך רצית להשיג דרכה?’ (או הורייך שהחליטו כי תתחפשי לזה? ר.ר.).

ומאחר שהגעתי עם פתיחות והנחתי לסקפטיות, המסרים שהגיעו מהקלפים שלטענת לימור, הם שקראו לי להפוך אותם, היו מסרים שהתמידו במסר העיקרי שנאלצתי לקבל. באהבה רבה. נראה לי שהדיוק במסרים אפיין גם את שאר הבנות.

אני ממליצה מאד על ערב כזה לבנות שעובדות ביחד או ‘סתם’ חברות שרוצות להעמיק את הקשר ולחוות שלוש שעות נעימות של מסע פנימה והקשבה.

שמחתי על ההזדמנות להשתיק לשלוש שעות את הנייד, לבלות באווירה נשית רגועה, להקשיב לנשימות, לעשות מדיטציה בהדרכת לימור, לפגוש בדרך אחיות למסע בשלבים שונים של חיים, (חלקינו הגיע לדמעות) ובסוף בכל זאת לנגוס במקרון ורוד וטעים בלי רגשות אשמה.

לאפשר לחיים לגעתלינק לסדנה של לימור וינטמן

לימור וינטמן

רח’ הברזל 19 א’ רמת החייל, תל אביב

0545600415

[email protected]

עוד מהבלוג של ronitrubin

תצוגה מקדימה

האישה שעושה סדר בחיים

ענת דהן, נשואה + שלוש בנות (9, 14, 17) היא בעלת העסק "ענת תסדר" - סידור ארונות וארגון חללים ביתיים. העסק של ענת הוא עסק צעיר, בן שבעה חודשים בסך הכל, אבל הולך וצובר תאוצה ומוכיח...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

נהפוכו - חוויות משיעור אנטי גרוויטי יוגה

כמי שמחזיקה במנוי לחדר הכושר מבלי לפקוד את שעריו (השבוע. השבוע אלך!), וכמי שנקלעה למערבולת של כמה פרויקטים שאפתניים ומאתגרים בתחום המקצועי שתפסו את שרירי הכתפיים עד כדי כך שהמסאג'יסט הקבוע שלי הכריז 'הגוף במצוקה', הרשיתי...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

על הבית כמושג יחסי ועל ספר מעורר השראה - רשמים של אישה לא מושלמת במסע משפחתי חד פעמי

 02:00 בלילה שעון ישראל. אני מקשיבה ל88 וקוראת את הספר שקרא לי ממרחקים. לפני כ 14 שנה קראתי את הספר שעורר בי השראה רבה. הייתי עוד בשנות העשרים המאוחרות שלי אבל הרגשתי שהספר מדבר אליי. ספר של אישה בגיל העמידה, שעזבה את בעלה לאחר...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה