הבלוג של רונית אלמוזנינו

REY

עדכונים:

פוסטים: 6

החל מיוני 2018

חשבתי שקיבלתי משימה בלתי אפשרית…נתתי למילים לשקוע ולחלחל ופתאום התבהרה התמונה , כאילו הייתה שם תמיד , את לקוחת החלומות שלי .

11/07/2018

חשבתי שקיבלתי משימה בלתי אפשרית…נתתי למילים לשקוע ולחלחל ופתאום התבהרה התמונה , כאילו הייתה שם תמיד , את לקוחת החלומות שלי .

הכל התחיל במסגרת קורס שיווק דיגיטלי בשת”פ מוצלח של #saloona_school ו #לאומי_דיגיטל . המשימה השבוע הייתה לתאר את לקוחת החלומות עם דגש   על  ” לעוף ” על החלום. כמישהי ששנים לא ידעה לחלום , ושנים אחרי חיפשה מה מרגש אותה, המשימה נשמעה מאתגרת משהו. יחד עם זאת, באופן מוזר,  שמחתי . ידעתי שהתשובה נמצאת אצלי. קיבלתי הזדמנות פז לגלות אותה. כך הסתובבתי לי יומיים עם המחשבה ברקע – מי היא לקוחת החלומות שלי ?

Webp.net-resizeimage (2)

תמונה מתוך pexels

כבר בתחילת החיפוש הבנתי שלא מדובר בדמות ספציפית,  ודי מהר האסימון נפל . כל אחת היא לקוחת החלומות שלי. והחלום שלי הוא ליצור מרחב שיהיה בו הרבה אופנה ולצידה  השראה , במה למעצבים/עסקים צעירים , קהילה , כך שלקוחת החלומות שלי תרגיש בו בבית.  ביתרת הזמן השתעשעתי מה יהיה במקום – יש דברים שהיו לי ברורים ואחרים עלו תוך כדי תנועה. הרעיונות זרמו , ולא הפסיקו להופיע ולהשתנות . וזו הגרסה הסופית… לבינתיים.

האופנה תהיה חלק מרכזי , המקום יהיה ה- offline של אתר אינטרנט בינלאומי של REY . יהיו בו מספר סגנונות לבוש , מהקו הנקי הנינוח ועד לאתני העשיר .יהיו גם מותגים אבל הדגש יהיה על אופנה זמינה  מרגשת  עם תמורה מעולה לאיכות. יהיה מגוון רחב של מידות ,וסטודיו צמוד לצילום לאתר. גם קו  בגדים  בעיצוב של REY בתכנית  , חלל להרצאות ומקום לשבת ולעשות נטוורקינג כיפי . בנוסף popup למעצבים צעירים / עסקים חדשים .

Webp.net-resizeimage (1)

תמונה :Photo by Artem Bali from Pexels

המקום הזה משקף את הרצון הקצת נאיבי שלי לעשות טוב . מקום שדרך הבגדים וכל המסביב יהיה מקום בטוח , שייתן כלים מסוגים שונים , לכל אחת לאהוב את עצמה קצת יותר . והאאא ,  מקום שיהיה בו אנרגיה טובה, אהבה  וכיף , מקום לאתנחתא קלה ונעימה במירוץ החיים. מילוי מצברים שכזה .

שנים חשבתי שאני טובת לב  והאמנתי שזה דבר שפוגע בי . עם הזמן ,  הבנתי שלעשות טוב לאחרים פשוט עושה לי טוב בלב . אז להתחבר לעצמי זה דבר מופלא ,  אבל אם קראת את הפוסטים הקודמים שלי , את בטח יודעת שאני אדם של ניגודים . עכשיו הגיע זמנו של החלק האנליטי . כל הטוב הזה לא יכול לעמוד בפני עצמו , חייבת  להיות לו גם היתכנות כלכלית.  אם אתם מכירים משקיעים שהאג’נדה שלהם משיקה לחלום הגדול שלי , אשמח לקשר ,  ותבוא עליכם הברכה.

ולסיום , בעולם שמיקוד הוא המלך , החלום שלי של – גם וגם וגם נשמע אולי יומרני , אבל מצד שני , אני מאמינה במה שוולט דיסני אמר -    if you can dream it   you can make it  .

#דיגיטליות_בעסקים

 

 

 

 

 

עוד מהבלוג של רונית אלמוזנינו

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 7 months
תצוגה מקדימה

מה שמתמקדים בו גדל

הזמן לא עוצר מלכת . זו אמת ידועה. ביום יום של רובינו הזמן הוא מובן מאליו . קצת כמו היכולת שלנו לקום ללכת לראות להריח לעשות. וכמו כל דבר שהוא מובן מאליו , אנחנו מעריכים אותו כשהוא איננו או כשאנחנו חושבים שהוא יעלם. אבל זה לא...

תגובות

פורסם לפני 5 months
תצוגה מקדימה

כבר לא מושלמת

תמיד הייתי הטובה -הילדה הטובה, החברה הטובה , התלמידה הטובה . תמיד הייתי המוצלחת - תואר ראשון ,תואר  שני , תפקידים נחשקים . הצלחה מקצועית. תמיד הייתי אהובה  -הורים אוהבים, בעל מוצלח ותומך, ילדים מהממים, חברים טובים - כל...

תגובות

פורסם לפני 7 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה