הבלוג של רונית אלמוזנינו

REY

עדכונים:

פוסטים: 6

עוקבים: 1

החל מיוני 2018

האופנה , הריגוש ,התאמת הצבעים והגזרות ,הם הכלים שבאמצעותם הקסם קורה , ואהבה עצמית מתאפשרת יותר בקלות. גם בהרצאות קורה דבר דומה – הכלים , ההשראה והחברותא הם סוד הקסם להתפתחות עצמית = אהבה עצמית .

27/06/2018

נולדתי לתוך עולם האופנה  .להוריי היה מפעל לייצור ג’ינסים , שהקימו  ב-10 אצבעות , והיה להצלחה מטאורית. אני זוכרת את עצמי כילדה מסתכלת בהערצה על אבי ,בזמן שהיה מעצב את הקולקציה ,ושומעת הסברים על  תחכומה. הקו המנחה של הקולקצייה היה אקסטרווגנטי יצירתי ומשוגע .

בהתחלה הלבישו אותי בצו האופנה האחרון . במסיבות הכיתה כולם לבשו גינס וטי שרט. גם אני. רק שהג’ינס שלי היה בגזרת פדלפון והטי שרט ,כלומר ,החולצה הייתה מעוטרת בפאצ’ים וקישוטים שונים. ואני שיצאתי כך למסיבה (ילדה טובה , זוכרים ?), רק ניסיתי להתחבא במהלכה. בשלב מסוים לא הסכמתי יותר,והתלבשתי הכי רגיל כדי לא למשוך תשומת לב מיותרת.

כנערה חל טוויסט בעלילה , כן רציתי לבלוט , ולהיות מיוחדת . מאותה נקודה ,ובעצם במשך כל חיי , הדואליות הזו הפכה להיות חלק ממני . הרצון להיות מיוחדת ובמרכז , מול  הרצון להיטמע בסביבה. רומנטיקנית ללא תקנה על סף הנאיביות , לצד התנהלות  שכלתנית וקרה.

valeria

צילום :רפאל מזרחי

המוטיבים האלו – המיוחד והפשוט ,הנאיבי והמתוחכם , הרצון להיות מרכז העניינים מול  הרצון לשדר פאסון  ,מאפיינים את כל הקולקציות שאני בוחרת , ובאופן מפתיע ,חיים בהרמוניה זה לצד זה .

בדיעבד, שם המותג שלי , גם משקף את הדואליות  שבי -  שם אותי בפרונט  אבל בצורה נסתרת . ויש לו משמעויות נוספות שדיברו אליי – REY פירושו מלך בספרדית , נשמע כמו RAY שהיא קרן אור, ולבסוף דמות נשית מרכזית וחזקה בסרט האחרון של מלחמת הכוכבים.

        REY fashion & more = Ronit Elmoznino Your fashion & more

rutiN

צילום: רותי שלום

וממש לאחרונה זה קרה  “האוריקה ” – מצאתי – אהבה עצמית זה כל הסיפור .

האופנה , הריגוש ,התאמת הצבעים והגזרות ,הם הכלים שבאמצעותם הקסם קורה , ואהבה עצמית מתאפשרת יותר בקלות. גם בהרצאות קורה דבר דומה – הכלים , ההשראה והחברותא הם סוד הקסם להתפתחות  עצמית = אהבה עצמית  .

בשני המקרים ההנעה שלי זהה – אני רוצה שנשים יאהבו יותר עצמן .אהבה עצמית בעיני היא המפתח להצלחה ,לאיכות חיים  ולהגשמה שלנו. באופנה היא מתרחשת מהחוץ אל הפנים , ובהרצאות מהפנים החוצה. טהדם !

מוזמנים לעקוב אחריי  :   facebook פרטי , REY הדף העסקי

באינסטגרם - REY אינסטגרם

באתר הזמני  -REY מרמלדה מרקט

 

#דיגיטליות_בעסקים  #saloonaschool  #לאומי_עסקים

 

 

 

 

 

 

עוד מהבלוג של רונית אלמוזנינו

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 5 months
תצוגה מקדימה

מה שמתמקדים בו גדל

הזמן לא עוצר מלכת . זו אמת ידועה. ביום יום של רובינו הזמן הוא מובן מאליו . קצת כמו היכולת שלנו לקום ללכת לראות להריח לעשות. וכמו כל דבר שהוא מובן מאליו , אנחנו מעריכים אותו כשהוא איננו או כשאנחנו חושבים שהוא יעלם. אבל זה לא...

תגובות

פורסם לפני 3 months
תצוגה מקדימה

כבר לא מושלמת

תמיד הייתי הטובה -הילדה הטובה, החברה הטובה , התלמידה הטובה . תמיד הייתי המוצלחת - תואר ראשון ,תואר  שני , תפקידים נחשקים . הצלחה מקצועית. תמיד הייתי אהובה  -הורים אוהבים, בעל מוצלח ותומך, ילדים מהממים, חברים טובים - כל...

תגובות

פורסם לפני 5 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה