הבלוג של רוני שני פלדשטיין

#טיפממעצבת

רוני שני פלדשטיין, בעלת תואר בעיצוב פנים B.DESIGN נושמת, חושבת וחולמת עיצוב ,עוסקת בתחום משנת 2007. התפישה העיצובית שלי מתמקדת בחיבור בין חללים לאנשים, תוך שימת דגש על פונקציונליות, יחודיות, אותנטיות ואסתטיקה. מבחינתי עיצוב... +עוד

רוני שני פלדשטיין, בעלת תואר בעיצוב פנים B.DESIGN נושמת, חושבת וחולמת עיצוב ,עוסקת בתחום משנת 2007. התפישה העיצובית שלי מתמקדת בחיבור בין חללים לאנשים, תוך שימת דגש על פונקציונליות, יחודיות, אותנטיות ואסתטיקה. מבחינתי עיצוב פנים זה לא רק מקצוע, אלא דרך חיים. אני מאמינה בעיצוב טוטאלי משלב התכנון הראשוני ועד לפרטים הקטנים ביותר, תוך יצירת מיקומים ברורים לכל פריט, בדרך המבטיחה שהחלל המעוצב ייראה במיטבו בכל עת, לאורך שנים. אני מייחסת חשיבות רבה גם להתפתחויות בתחום העיצוב ומקפידה להתעדכן במגמות, חומרים טכנולוגיות חדשניות, המרחיבים את מנעד האפשרויות העיצוביות. הלקוחות שלי תמיד במרכז – לקוחותיי, האמורים לחיות, לעבוד וליהנות מהחללים שאני מעצבת הם תמיד שותפים מלאים לתהליך. הדיאלוג עמם ומעורבותם מבטיחים יצירת סביבה מעוצבת ונעימה המותאמת להם אישית ומבטאת היטב את הצרכים, האופי והרצונות שלהם

עדכונים:

פוסטים: 2

החל מפברואר 2019

הבית שלכם צריך לספר את הסיפור שלכם ולהיות אסופה של הדברים שאתם אוהבים

14/03/2019

בעבר בית שימש כמבנה קבע למגורים, המבנים היו פשוטים וענו בדיוק על הצרכים הבסיסיים של האנשים. אבל בית הוא הרבה יותר מזה, הוא המקום הבטוח שלנו לחזור אליו בסוף היום, הוא המקום ליצור זכרונות עם האהובים עלינו, הוא המקום לארח ולצחוק, הוא משקף אותנו, את הנפש שלנו ואת החלומות שלנו.

בין אם בונים בית מאפס ובין אם משפצים מבנה קיים, הקירות עצמם אינם משקפים אותנו בשום צורה. כשאני מתחילה פרויקט אני קודם כל מכירה אתכם- האנשים, המשפחות, אני מבינה מה הסגנון של כל אחד מדיירי הבית, מה הדברים שהכי חשובים לכם, מהן נקודות התורפה שלכם ומה החלומות שלכם.

רוני שני פלדשטיין עיצוב פנים ארון כחול גיא גולד נגרות

צילום: ליאור טייטלר

כשאני נכנסת לפגישה הראשונית אני מבקשת שלא יסדרו הכל מראש לכבודי, חשוב לי להבין איך הם חיים באמת ואיך הבית מתנהל. האם בלאגן מצטבר על שידת הכניסה? האם המטבח קטן מדי עבורכם? האם הסלון חשוך מדי? האם יש מספיק מקומות אחסון? כאן בדיוק טמונות הנקודות אותן צריך לחדד ולפתור.

אנחנו יושבים לקפה ויחד בונים פרוגרמה, מבינים מה הצרכים והחלומות של הלקוחות וגם מהן המגבלות והאופי של הבית, חשוב לחבר הכל יחד, תוך שימת דגש על פונקציונליות, יחודיות, אותנטיות ואסתטיקה. אני מאמינה בעיצוב טוטאלי משלב התכנון הראשוני ועד לפרטים הקטנים ביותר, תוך יצירת מיקומים ברורים לכל פריט, בדרך המבטיחה שהחלל המעוצב ייראה במיטבו בכל עת, לאורך שנים.

דוגמה קטנה להתאמה כזאת היא “הארון הכחול”, מאז שהעלתי את התמונה שלו כולם רק רוצים ארונות כחולים. אבל הארון הזה הוא יותר מסתם ארון יפה ובולט, מאחוריו יש סיפור של הפגישה הראשונה שלי עם זוג מקסים. הגעתי לפגישת היכרות והדבר הראשון שהיא אמרה לי זה “אני מצטערת על הבלאגן אבל היה חשוב לי שתביני בדיוק איך אנחנו חיים” ישר התאהבתי בה והבנתי שאנחנו בדיוק באותו ראש. היא המשיכה ואמרה “זה כבר מהכניסה לבית, אנחנו פשוט זורקים כאן הכל- תיקים, מפתחות, מעילים ונעליים.” המשכנו להסתובב והיא הראתה לי את כל השאר, עשינו שיחת פרוגרמה וקבענו להפגש בדירה החדשה.

111 רוני שני פלדשטיין עיצוב פנים ארון כחול גיא גולד נגרות

צילום: ליאור טייטלר

כשהגעתי לדירה החדשה אליה הם תכננו לעבור, ראיתי בכניסה נישה, לא ממש אסתטית עם אלכסונים עקומים והחלטתי לנצל אותה לטובת ארון כניסה, שיפתור את כל הבעיות מהדירה הקודמת. תכננתי עבורם פרט נגרות מיוחד שמכיל מגירות עבור הנעליים, ספסל ישיבה, מתלים לתיקים ומעילים וארון אחסון לכל הפיצ’פקעס שבבית הקודם פשוט הצטברו על השידה. הרעיון שעומד מאחוריו זה שלכל דבר יש בעצם מקום מדויק עבורו ואז אפילו הילדה הקטנה שלהם יודעת בדיוק איפה לשים כל דבר כשהיא נכנסת הביתה.

מאז כולם רוצים ארון כחול, מה הארון הכחול שלכם?

לתמונות מפרויקטים נוספים: https://ronishani.co.il/

 

עוד מהבלוג של רוני שני פלדשטיין

תצוגה מקדימה

איך הקמתי את העסק בפעם השניה

תמיד ידעתי שאני רוצה להיות אמא, הרגש הזה הלך והתעצם מהרגע שהתחתנתי בגיל 28. במשך שנתיים בעלי לשעבר ואני ניסינו להביא ילדים לעולם ללא הצלחה. עברתי טיפולי פוריות, שהובילו להריון תאומים בסיכון גבוה, בו הייתי בשמירת הריון כבר...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה