הבלוג של רוני קרן הלוי

יוצאת מהקופסה

בעלת MiliM, מותג לכתיבת תוכן, שיווק דיגיטלי ופיתוח רעיונות מחוץ לקופסה. לשעבר מייסדת והחצי השני של Boxes & More. מחוברת בנשמה לעיצוב, אסתטיקה, יצירה וכל מה שיפה בעיניי ומגניב. נשואה לאודי החתיך ואמא למיקה, יאיר ועלמה האהובים... +עוד

בעלת MiliM, מותג לכתיבת תוכן, שיווק דיגיטלי ופיתוח רעיונות מחוץ לקופסה. לשעבר מייסדת והחצי השני של Boxes & More. מחוברת בנשמה לעיצוב, אסתטיקה, יצירה וכל מה שיפה בעיניי ומגניב. נשואה לאודי החתיך ואמא למיקה, יאיר ועלמה האהובים שלי.

עדכונים:

פוסטים: 9

החל מיוני 2018

לפעמים בא לי להתקשר אלייך לספר לך סתם משהו מטופש כמו “הלכתי לקופת חולים, וואי איזה תור היה” או לצאת מהכלים מאיזה אדיוט או סתם כי ככה קמתי היום. והדמעות מגיעות לבקר מדי פעם, כשאני נזכרת בך, כשמשהו מזכיר לי אותי איתך.

20/06/2018

היי אימא שלי, אני מתגעגעת אלייך מאוד.

מספיק לטייל ברחובות תל אביב בשביל להיזכר בכל הימים שבאת לבקר אותי כשעוד גרתי שם והיינו חורשות את קו רוטשילד, שנקין, אלנבי, החשמל והשוק.

את הישיבות שלנו בבתי הקפה בהן היינו נהנות לנעוץ מבטים בעוברים ושבים ומבקרות בהתלהבות את תלבושות נשות תל אביב ומידותיהן. בעוד אנחנו, דוגמניות הבית של ויקטוריה סיקרט רק מחכות שיקראו לנו לתצוגה הבאה.

שום דבר כבר לא מספיק שמח ומרגש שאת לא חלק ממנו וכל דבר קצת עצוב כי את כבר לא פה.

אלבום משפחתי

אלבום משפחתי

ובינינו היו וקרו הרבה דברים. הדברים שידעתי שיכעיסו אותך ובכל זאת עשיתי, החיוך שלי שיכל להיות שם קצת יותר, גאווה שהסתירה רגש, ריב שנגמר בפיצוץ, שיחה שלא נענתה כי לא היה לי כח. מנגד, על כמה שאהבתי להצחיק אותך, לדבר איתך, על איך שגרמתי לך להיות גאה. הפעמים שעשיתי דברים רק בגללך, רק בשבילך. כשהערת לי שאני רזה מדי אכלתי עוד הרבה פחות, חפרתי לך על פוליטיקה כדי שתביני שיש לי דעות משלי, השתטתי כי זה הצחיק אותך.

והמשפטים האלה שלך הפולניים: “שתהיי אמא תביני”, “שאני הייתי בגילך”, “אני יכולה ללמד אותך”. מעצבן כמה שהם נכונים. את באמת יכולה ללמד אותי. או שבעצם כבר לא באמת.  באמת? באמת אמא?

לפעמים בא לי להתקשר אלייך לספר לך סתם משהו מטופש כמו “הלכתי לקופת חולים, וואי איזה תור היה” או לצאת מהכלים מאיזה אדיוט או סתם כי ככה קמתי היום.  והדמעות מגיעות לבקר מדי פעם, כשאני נזכרת בך, כשמשהו מזכיר לי אותי איתך.

אימא, אני אימא, את זה לא הספקת לראות. כל כך רציתי שתהיי פה איתי. שתראי את שלושתם, תמונה מכל חג, מסיבה, נפילה או גן שעשועים ישטפו את הטלפון שלך ואת תתקשרי ותגידי איזה מתוקים הם, מתי אתם באים?

קשה לי. אני מנסה להיות מאה אחוז בכל דבר שאני נוגעת בו. את כבר יודעת שאני, נו, YOU KNOW.    בהכל מנסה לתת את כל כולי ומצליחה בקושי בכל דבר. אמהות, זוגיות, עצמאות, הבת, האחות, החברה, השכנה. וכמה רגשות אשם, ביקורת וחוסר סיפוק ושיפוטיות. עייפתי. אני לא יודעת איפה להרפות, לא יודעת איפה לשחרר, לא יודעת כבר מה טוב או לא טוב ואיפה אני מתחילה ואיפה נגמרת. אבל בסוף היום אני באמת נגמרת. ונרדמת.

ואז קורים דברים קטנים בדרך, את שולחתי אלי מלמעלה, מלמטה, לא ברור מאיפה, מתנות. את נותנת לי כח ואוויר או לפחות ככה בא לי לחשוב. כמו לראות את מיקה דואגת ליאיר כשאני גמורה לקראת ערב. עלמה הקטנה שישנה לילות שלמים מגיל חודשיים, כמו הסבלנות הבלתי נגמרת של אודי, אנשים שאת שולחת אלי ויורים עלי חצים של אהבה, על הכוחות לנהל את העסק בזמן חופשת לידה כי זה אחד הדברים הכי טובים שקרו לי בשנים האחרונות.

סליחה. כשאת הקמת את העסק שלך לא פירגנתי לך, כי הוא גנב לי אותך, היום אני מבינה איזה טעות עשיתי.

צילום: איתן שרון

צילום: איתן שרון

תודה שעזרת לי להתעקש על הקורס הזה כדי להוכיח לעצמי.

 אבל עכשיו גם בשבילי. עכשיו אני.

נ.ב. יום הולדת שמח.

#דיגיטליות_בעסקים #לאומי_עסקים #saloonaschool

עוד מהבלוג של רוני קרן הלוי

תצוגה מקדימה

מעצבת?

הי לך מעצבת. את שיודעת בדיוק מה לשים איפה ואיך הכל משתלב יחד. את שיודעת להגשים חלומות לאנשים שרוצים שהבית שלהם יראה בול, אבל בול, והכי מדויק. את שמעבירה שעות בפינטרסט, בונה לוחות השראה, עוברת מחנות לחנות ומחפשת את הפריטים...

תגובות

פורסם לפני 11 months
תצוגה מקדימה

הקיץ של חפרפר

הנה כבר הגיעה תקופת החגים ושוב הילדים בחופש. אני חייבת לחזור אחורה ולציין שסופו של אוגוסט לא היה לי קל, לכן קיבלתי על עצמי כמה גזירות שקשורות לחופש עם הילדים. נתחיל? העסק ירד לפעילות מינימלית- אם כבר חופש עם הילדים אז...

תגובות

פורסם לפני 9 months
תצוגה מקדימה

המזנון של רוני

לרגעים כשחשבתי להיות צמחונית התעורר בי החשש הגדול ביותר והוא שלא אצליח לעמוד בפני ריח של שניצלים שנשלפו זה עתה מהמחבת. הכנת שניצלים זה לא "ביג דיל" אבל את השניצלים של אמא שלי הכי אהבתי. אולי התיבול הסודי שלה, אולי מידת...

תגובות

פורסם לפני 7 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה