הבלוג של רוני קרן הלוי

יוצאת מהקופסה

בעלת MiliM, מותג לכתיבת תוכן, שיווק דיגיטלי ופיתוח רעיונות מחוץ לקופסה. לשעבר מייסדת והחצי השני של Boxes & More. מחוברת בנשמה לעיצוב, אסתטיקה, יצירה וכל מה שיפה בעיניי ומגניב. נשואה לאודי החתיך ואמא למיקה, יאיר ועלמה האהובים... +עוד

בעלת MiliM, מותג לכתיבת תוכן, שיווק דיגיטלי ופיתוח רעיונות מחוץ לקופסה. לשעבר מייסדת והחצי השני של Boxes & More. מחוברת בנשמה לעיצוב, אסתטיקה, יצירה וכל מה שיפה בעיניי ומגניב. נשואה לאודי החתיך ואמא למיקה, יאיר ועלמה האהובים שלי.

עדכונים:

פוסטים: 9

החל מיוני 2018

שיתפת אותנו שבילדותך חג, לא ממש היה חג. רק את ואבא שלך ישבתם לבד, ללא אמא, ללא אחים, ללא מפה יפה, ללא חברים, ללא תבשילים מפוארים. הדמעות תמיד זלגו לך ללא שליטה כשסיפרת. הכאב הזה תמיד היה לך שם, עד הרגע האחרון שהלכת.

16/08/2018

שוב אנחנו כאן, מעל הקבר שלך. המקום הזה שקצת קשה לי להגיע אליו במהלך השנה, או אפילו לגעת בשיש השחור הזה שבנינו לך.

צילום: אני

צילום: אני

כבר 7 שנים את לא איתנו.  אינספור חוויות וסיפורים, עוד תקופה, עוד שנה ועוד חג שלא נחגוג איתך.

שיתפת אותנו שבילדותך חג, לא ממש היה חג.  רק את ואבא שלך ישבתם לבד, ללא אמא, ללא אחים, ללא מפה יפה, ללא חברים, ללא תבשילים מפוארים. הדמעות תמיד זלגו לך בלי שליטה כשסיפרת. הכאב הזה תמיד היה לך שם, עד הרגע האחרון שהלכת.

בתור אמא שלנו ראש השנה היה החג שלך. רצית להרגיש משפחה, רצית שנרגיש אותך אמא. רצית שלא נרגיש את.

צילום: גבי קרן

צילום: גבי קרן

התארגנות של חודש מראש, תפריט עצום על פנקס צהוב, הליכה פעמיים ביום לסופר, קניית כל הקישוטים. עשר מנות ראשונות, ארבע עיקריות, חמש תוספות, שלוש עוגות וקומפוט.

בגדים חדשים, סידור הגינה, סידור פרחים, מפיות, כוס תואמת לכוס, כיסא לכיסא ושלא יהיה אחר, הפסקת סיגריה בחצר. את הדגים קנית רק בגן שמואל, הירקות בפוליצר ואת כל השאר במגה, את עוגת הדבש המפורסמת שלך הכנת בעשרות תבניות וחילקת לכולם. אין כמוה.

לפעמים היה קשה לעמוד בסטנדרטים שלך. גם פה הדמעות זלגו לך ללא שליטה. כי לא תמיד זה הסתדר או התאים לנו, כמשפחה.

עכשיו כל מה שהייתי רוצה זה לעמוד לידך במטבח, להקשיב לכל בקשה שלך. לבשל לצידך, להתרוצץ, לערוך, ללכת למזווה הלוך ושוב, הלוך ושוב. לשבור ביצים, לטגן בצל, לשטוף כלים, לטחון דגים, לנסוע לקנות עוד ירקות בפוליצר, לצאת לעשן איתך סיגריה בחצר.

צילום: אלבום משפחתי

צילום: אלבום משפחתי

במקום זה אנחנו פה והדמעות זולגות לנו בלי שליטה. כי את לא פה וזה לא מסתדר או מתאים לנו, כמשפחה. הכאב הזה תמיד יהיה לנו שם, מהרגע שהלכת.

חג שמח מתגעגעת אליך אמא שלי. תבואי לבקר קצת כשתוכלי.

 

עוד מהבלוג של רוני קרן הלוי

תצוגה מקדימה

יוצאת מהקופסה

כשנולדתי (כן, אל תתפלאו חבריי) היה לי ברור שאני הולכת לכבוש את העולם. ההורים פירגנו והאחיות לא קינאו וככה גדלתי בעולם שלי המושלם. היה ברור שאני הולכת להיות פרופסור, ואם לא אז איזשהי סוג של מדענית, או לחילופין שחקנית, אמנית...

תגובות

פורסם לפני 11 months
תצוגה מקדימה

הקיץ של חפרפר

הנה כבר הגיעה תקופת החגים ושוב הילדים בחופש. אני חייבת לחזור אחורה ולציין שסופו של אוגוסט לא היה לי קל, לכן קיבלתי על עצמי כמה גזירות שקשורות לחופש עם הילדים. נתחיל? העסק ירד לפעילות מינימלית- אם כבר חופש עם הילדים אז...

תגובות

פורסם לפני 9 months
תצוגה מקדימה

המזנון של רוני

לרגעים כשחשבתי להיות צמחונית התעורר בי החשש הגדול ביותר והוא שלא אצליח לעמוד בפני ריח של שניצלים שנשלפו זה עתה מהמחבת. הכנת שניצלים זה לא "ביג דיל" אבל את השניצלים של אמא שלי הכי אהבתי. אולי התיבול הסודי שלה, אולי מידת...

תגובות

פורסם לפני 7 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה