הבלוג של ronihatuka

עיצוב שיער, החלקה יפנית, תוס

עוסק בתחום עיצוב השיער כ- 24 שנים, כשבמהלכן חייתי 6 שנים בלונדון, שם ביצעתי השתלמות אצל וידאל ששון וטוני וגיא וצברתי את ניסיוני בעבודה עם כל סוגי השיער הקשים (סיני, הודי ואפרו). כיום עיצוב שיער זה לא רק עיצוב, יש צורך להכיר את... +עוד

עוסק בתחום עיצוב השיער כ- 24 שנים, כשבמהלכן חייתי 6 שנים בלונדון, שם ביצעתי השתלמות אצל וידאל ששון וטוני וגיא וצברתי את ניסיוני בעבודה עם כל סוגי השיער הקשים (סיני, הודי ואפרו). כיום עיצוב שיער זה לא רק עיצוב, יש צורך להכיר את החידושים האחרונים בתחום השיער שלרוב מלווים במהפכים מדעיים ודורשים השתלמויות רבות. לכן כל שנה אני נוסע לאירופה ומביא את כל הטרנדים העתידיים, מחדש ומגוון את כל עבודותי ודואג להתעדכן ולעדכן את קהל לקוחותי. הנושא החם ביותר בתחום בשיער כיום הוא עינין ההחלקות ונושא החלקה יפנית בפרט, בתחום זה צברתי ניסיון רב בכל סוגי החומרים הקיימים כיום בשוק כמו כן הוא נמנה בין מעצבי השיער המובילים בתחום ההחלקות בשיטה היפנית יוקו סיסטם, שיסדו- קוונטום וכו', המבחר הוא גדול ויש צורך להתאים את ההחלקה הנכונה לכל סוג שיער בצורה אינדבידואלית ובעזרת הניסיון הרב שצברתי בתחום אני מכוון את החומרים בהתאם לצרכי הלקוחה. תפיסת עולמי באומנות השיער היא חלק מראיה שלמה שמתאימה לאישיות ולדרך החיים. אומנות ומחשבה אלה שאובות המון מעולם היצירה שמשתנה ללא הרף ומהכרות מעמיקה עם השינויים והחידושים המתרחשים בחיי היום יום בעולם הטיפוח והיופי בארץ ובעולם, עולם אשר מכתיב את האופנה וחיי היום יום לכן אני שואף תמיד להגיע לתודעת שירות גבוהה ונכונה כחלק מצבירת ניסיוני בחו"ל וכן מבחינת טיפוח היצירתיות והביטוי האישי. אצלי במספרה מבצעים עיצוב שיער ברמה גבוהה,שירות אישי עם תחושת מחוייבות כלפי כל לקוחה ולקוחה התחדשות מתמדת והתעדכנות בכל השיטות החדישות תוך שימת דגש מיוחד על בריאות השיער ומתייחס לשיער כאיבר חי המשתנה כל הזמן על מנת להבטיח יעילות מקסימלית של טיפוח וטיפול באופן מקצועי ועל כן יש לדאוג לאבחון מדוייק ולהתייחס לכל הגורמים המשפיעים על השיער לפני ואחרי הטיפול בו. הקשר עם הלקוחה אינו מסתיים בתום הטיפול- ומקפידים לעקוב אחרי התנהגות השיער ולהציע טיפולי המשך מתאימים לפי הצורך.

עדכונים:

פוסטים: 3

החל מאוקטובר 2010

רוני חתוכה מציג כמה טיפים חשובים מאוד על מנת לשמור ולשפר את מראה השיער מלבד ביקור תקופתי במספרה.

24/10/2010

טיפים לשמירה על השיער ומראה שיער יפה לימי החורף ובאופן כללי

תזונה נכונה:

חשוב מאוד להגביר את צריכת החלבונים על מנת שלא לאבד שיער מעבר לנשירה הטיבעית שלנו ולהזכיר שבכל יום יש נשירה טיבעית של כ-עד 120 שיערות כך שאם אנו שומרים על תזונה תקינה אנו נמנע נשירת שיער מעבר לטיבעי שלנו.
 
ויטמינים:
השתדלו לאכול מזונות עתירי ויטמינים ומינרלים למניעת שיער יבש וחסר ברק וגמישות ובעיות קרקפת כגון:יובש וגירויים למיניהם ואדמומיות וקשקשים ותזונה נכונה תביא לתוצאות מדהימות של שיער זוהר ומבריק.
 
מים:
כשאנו לא שותים מספיק מים לא תתאפשר הזנת השיער בלחות מכיוון שלא יהיה מה שימריץ את בלוטת החלב בזקיק השיער ולהפריש שומנים המזינים את שורש השיער לכן מים הם מרכיב חשוב מאוד לשיער בריא ויפה ולי כל קשר מים זה בכלל בריא.
 
צמצום נזקי מי ים\בריכה(כלור):
לפני שהולכים לים או לבריכה חשוב מאוד להרטיב את השיער ולמשוח אותו במרכך שיער(קונדישינר) ובכך לדחות את המליחות או את הכלור מן השיער הגורמים לייבוש השיער ולמראה חסר ברק. חשוב מאוד לשטוף את השיער במים מתוקים ביציאה מן הים או הבריכה.
 
הגנה על השיער:
חובה להשתמש בשמפו איכותי ללא מלח המונע את ייבוש וחיספוס השיער אם רוצים שיער בריא ואיכותי מאחר וסודיום כלואוריד זהו מרכיב כימי המצוי בכל שמפו כמעט הגורם לייבוש השיער ולמראה לא אסטתי לכן חשוב להשתמש במוצר מקצועי כמו כל מוצר טיפוח יוקרתי שנשים משתמשות לצורך העיניין למשל על איזורי הפנים,צוואר,או קרם גוף המותאם אישית לכל אשה ולכן חשוב לא לזלזל גם בשיער ולהשתמש בשמפו שגם מנקה ומשקם את השיער.
כמו כן חובה להשתמש במסיכת שיער המותאמת לסוגי השיער השונים ע”י בעל מקצוע המבין את השיער כדי להביא לתוצאה המושלמת לשיער הלקוחה. השימוש במסיכה הוא פעם עד פעמיים בשבוע להחדרת לחות מוגברת כטיפול בסיסי לשיער.
לאחר כל חפיפה יש למרוח את השיער בקראטין שהוא חומר העוטף את השיער ויוצר הגנה מקסימלית על השיער ממיבשי שיער,מחליקי שיער,בייביליס וכו’ וללא כל קשר חובה ליצור הגנה על השיער במיוחד לשיער שעבר טיפולים כימיים קשים כגון:גוונים,צבעים,החלקות שיער רגילות או כל טיפול הגורם לחוסר אסטתיות של השיער ולקדם תרופה למכה ולשמור לחות מקסימלית של השיער ללא כל משקעים של שומן על השיער בדיוק כמו ששמים קרם לחות על הפנים ללא כל שומן עודף ולספיגת הלחות בפנים באופן מושלם אז גם כך על השיער.
 
בחירת צבע או גוונים לימי החורף:
בימי החורף מומלץ לחפש את הצבעים עם הגוונים החמים כמובן לפי ברשת הלקוחה אך חשוב מאוד לצבוע את השיער על שיער לח ולא יבש מה שבד”כ מעצבי שיער אינם עושים מאחר ומים הם לחות ולחות שומרת על השיער מן הצבע שיש לו נטייה ליבש את השיער לכן חשוב לצבוע נכון ולצמצם נזקים.
כמו כן כשמבצעים גוונים אנו מבקשים להגיע לגוון המושלם אך בדרך אנו פוגמים באיכות השיער לכן ישנם כל כך המון דרכים לשמירת השיער תוך כד טיפולי שיער כימיים הפוגמים בשיער למשל: גווני שיער עושים על שיער רטוב!!! כן כן אתם קוראים נכון!!! גוונים\פסים עושים על שיער רטוב ללא כל חשש הגוונים יצאו בדיוק אותו הדבר ולשיער יש המון לחות ומומלץ לשים שמן מרוקאי בצבע או בגוונים ותקבלו שיער מדהים!!! באחריות!!!
 
גזירת השיער:
אחת ל-3-4 חודשים מומלץ לבצע גזירת קצוות שיער יבשיים המושפעים ממייבשי השיער,צבעים,מחליקים ,והתנהגות לא נאותה בשיער וכו’. אחרת קצוות מפוצלים עולים במעלה השיער ופוגמים בשאר השיער אך יש את הפחד המוצדק שלכן הנשים שאתן מבקשות קצת לגזור ויוצאות עם תספורת גבר…לכן חשוב ללכת לבעל מקצוע שעליו אתן סומכות שיגזור בדיוק כמבוקש!!!
 
על הראש:
יש לאסוף את השיער עם גומיות עבות ולא עם גומיות דקות המושכות את השיער והשיער מתגלגל בתוכו ואז השיער הופך להיות מקורזל מן המתיחה וכך השיער נהרס בטווח הארוך לכן חובה להתייחס לשיער בצורה עדינה ובמיוחד כשהוא רטוב ולסרק את השיער מן הקצוות תחילה ואז לעלות הלאה למעלה על מנת לא למשוך את השיער ולמתוח אותו וכך מאבדים את המרקם היפה של השיער והשיער הופך להיות חסר ברק ומקורזל.
 אשמח לייעץ ולענות על שאלות 
בברכה
רוני חתוכה
מרכז האומנות החלקה יפנית ותוספות והארכת שיערבן יהודה 254, תל – אביב
טלפון: 03-6022334 נייד: 050-6668800
כתובתנו באינטרנט: www.ronihatuka.co.il

עוד מהבלוג של ronihatuka

נושא התקרחות אצל נשים, הגורמים והפתרונית

ההשפעות ההורמונליות על השיער נמצאות אצלנו הנשים באופן קבוע ובמהלך חיינו והם אלו המשפיעים על השיער שלנו ולצערנו. גיל ההתתבגרות וגיל הבלות בגילאים מתקדמים של האשה משתנה המאזן ההורמונלי באופן איטי ולעיתים השיער הופך...

החלקה יפנית וטיפול נכון בשיער לאחר הביצוע

בישראל, בה חילופי העונות מהירים וחריפים ומזג האוויר אינו יציב ומשפיע ישירות על התנהגות השיער, נשים רבות מחפשות פתרון לעיצוב השיער שיחסוך מהן את הטירחה של טיפולים חוזרים ונשנים, הגוזלים זמן רב ומכבידים על התקציב באופן...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה